Резултати от търсене за Кание

Ким Кардашиян

Ким Кардашиян се преобрази до неузнаваемост

Преди 1 ден

Риалити звездата копира синята коса, пиърсингите и готик визията на 13-годишната си дъщеря, а

Ким Кардашиян и Норт Кардашиян Уест

Ким Кардашиян разкри изненадващия брой бавачки, които се грижат за четирите ѝ деца

06.10.2026

Риалити звездата Ким Кардашиян разкрива как организира ежедневието на четирите си деца с помощта на

След 5 години без сериозна връзка: Ким Кардашиян проговори за романса си с Луис Хамилтън

След 5 години без сериозна връзка: Ким Кардашиян проговори за романса си с Луис Хамилтън

05.10.2026

звездата споделя, че е прекарала години в умишлено фокусиране върху децата и кариерата си след развода с Кание Уест. Днес основателката на...

Отмениха мащабните концерти на Кание Уест в Санкт Петербург

Отмениха мащабните концерти на Кание Уест в Санкт Петербург

01.10.2026

Организаторите официално потвърдиха, че изявите на американския рапър в Санкт Петербург отпадат, а полицията в

.

От музикалната сцена до кафемашината: Норт Уест разкри коя е мечтата ѝ за първа работа

25.08.2026

Норт Уест вече гради музикална кариера, тя мечтае за обикновен тийнейджърски живот. Дъщерята на Ким Кардашиян и Кание Уест сподели, че...

Кание Уест

Кание Уест планира два концерта в Русия през есента

17.08.2026

Музикалният промоутър SAY Agency съобщи, че американският рапър Кание Уест планира два мащабни концерта на стадион „Газпром Арена“ в Санкт...

8 юни: Кървавата зора, в която морето доведе дявола

8 юни: Кървавата зора, в която морето доведе дявола

08.06.2026

Вижте какво се е случлило на този ден в историята

Забраниха концертите на Кание Уест и Травис Скот в Италия

Забраниха концертите на Кание Уест и Травис Скот в Италия

30.05.2026

Италианските власти отмениха юлските концерти на рапърите Кание Уест и Травис Скот в Реджо Емилия. Решението е взето по настояване на...

.

Отмениха концерт на Кание Уест и в Полша

17.04.2026

В страната бе изразено възмущение от антисемитски изказвания на американския рапър

.

„Не си добре дошъл“: Кание Уест отмени концерта си в Марсилия след огромен натиск

15.04.2026

Концертът, насрочен за 11 юни на стадион „Велодром“, предизвика засилваща се критика от страна на

Отмениха фестивал, след като на Кание Уест му бе забранено да влиза в Обединеното кралство

Отмениха фестивал, след като на Кание Уест му бе забранено да влиза в Обединеното кралство

08.04.2026

Крахът на фестивала идва на фона на вълна от негативни реакции срещу участието на Йе

Забраниха на Кание Уест да стъпва във Великобритания

Забраниха на Кание Уест да стъпва във Великобритания

07.04.2026

Планирани са негови концерти на 6 юни в „Гелредом“ в Арнем, Нидерландия, както и на

Край на спекулациите: Ким Кардашиян и Луис Хамилтън потвърдиха връзката си

Край на спекулациите: Ким Кардашиян и Луис Хамилтън потвърдиха връзката си

07.04.2026

Риалити звездата и седемкратният шампион от Формула 1 потвърдиха слуховете за връзката си с ефектно

BTS пренаписаха историята: Албумът „Arirang“ с рекорден престой на върха в САЩ

BTS пренаписаха историята: Албумът „Arirang“ с рекорден престой на върха в САЩ

06.04.2026

да задържи лидерството в „Билборд“ за втора седмица, оставяйки зад себе си новия проект на рапъра Йе (Кание Уест

Тайният план на Кристи Ноем: Използва ли „бимбо“ фетиша на съпруга си за политически ПР

Тайният план на Кристи Ноем: Използва ли „бимбо“ фетиша на съпруга си за политически ПР

02.04.2026

Шокиращите снимки на съпруга на Кристи Ноем, на които той е преоблечен като травестит с

Ким Кардашиян и Луис Хамилтън се появиха хванати за ръце в Токио

Ким Кардашиян и Луис Хамилтън се появиха хванати за ръце в Токио

23.03.2026

Ким Кардашиян и Луис Хамилтън потвърдиха връзката си с романтична разходка в Токио. След месеци

"Оскар"-ите

Какво скри Холивуд: Обиди и скандални визии на парти след „Оскарите“

17.03.2026

Вечерта беше изпълнена с обичайните застинали усмивки и непрекъснати взаимни похвали, но зад кулисите на

Гаф в Малибу: Майстор объркал Ким Кардашиян с Бианка Ченсори, Кание поискал уволнение

Гаф в Малибу: Майстор объркал Ким Кардашиян с Бианка Ченсори, Кание поискал уволнение

06.03.2026

Ченсори беше разпитанa за поредица от въпроси относно мащабния ремонт около дома за 57 милиона

Любов в пустинята: Ким Кардашиян и Луис Хамилтън на романтично бягство в Аризона

Любов в пустинята: Ким Кардашиян и Луис Хамилтън на романтично бягство в Аризона

02.03.2026

Двамата са били видени в близост до Amangiri – ултралуксозен петзвезден курорт, където нощувката струва около

Любовен триъгълник: Кание Уест ревнува бившата си от Луис Хамилтън

Любовен триъгълник: Кание Уест ревнува бившата си от Луис Хамилтън

24.02.2026

Ким Кардашиян започна романтични отношения с автомобилния състезател Луис Хамилтън, който е бил и близък приятел на Кание

.

Само на 12: Дъщерята на Ким Кардашиян стартира собствен бизнес

18.02.2026

12-годишната Норт Уест стартира собствена модна империя под името „NOR11“. Ким Кардашиян вече е

Любов без граници: Най-екстравагантните подаръци на звездите за Свети Валентин

Любов без граници: Най-екстравагантните подаръци на звездите за Свети Валентин

13.02.2026

От серенади с Кени Джи и бижута за милиони до мистериозни пътешествия, татуировки и нестандартни

Четец по устните разкри какво каза Луис Хамилтън на Ким Кардашиян на Супербоул

Четец по устните разкри какво каза Луис Хамилтън на Ким Кардашиян на Супербоул

10.02.2026

Експерт по четене по устните разкри, че по време на Супербоул Луис Хамилтън е говорил

Ким Кардашиян и Луис Хамилтън потвърдиха слуховете: Заедно в ложата на Супербоул

Ким Кардашиян и Луис Хамилтън потвърдиха слуховете: Заедно в ложата на Супербоул

09.02.2026

Ким Кардашиян и Луис Хамилтън разпалиха слуховете за нов романс, след като се появиха заедно

Джъстин Бийбър озадачи феновете си по боксерки (СНИМКИ)

Джъстин Бийбър озадачи феновете си по боксерки (СНИМКИ)

02.02.2026

Докато Бийбър изпълняваше емоционалната си песен "Yukon", за която преди това е разкрил, че е

Ким Кардашиян и Луис Хамилтън са в тайна връзка

Ким Кардашиян и Луис Хамилтън са в тайна връзка

02.02.2026

познават поне от 2014 г., когато са били снимани заедно с тогавашните си партньори – Никол Шерцингер и Кание Уест

Tyga, Gucci Mane и Джейсън Деруло: Защо западни музиканти се завръщат на сцената в Русия

Tyga, Gucci Mane и Джейсън Деруло: Защо западни музиканти се завръщат на сцената в Русия

28.01.2026

Макар тези изпълнители да не са сред най-големите имена в световната музика, завръщането им

Тръмп взриви NYT: Не ми трябва международно право, прав съм за всичко

Тръмп взриви NYT: Не ми трябва международно право, прав съм за всичко

22.01.2026

"Зеленски има само едно нещо. Доналд Тръмп", заяви президентът в широкообхватното си интервю