М еган Маркъл разкри причината, поради която се е отказала да снима своето шоу по Netflix — With Love, Meghan — в просторното си имение в Монтесито, Калифорния, оценявано на 14 милиона долара.

43-годишната херцогиня на Съсекс се появи на срещата на върха TIME100 в Ню Йорк в сряда, където говори за своята лайфстайл марка American Riviera Orchard, както и за кулинарната си поредица, която дебютира в стрийминг платформата миналия месец.

По време на разговора си с главния изпълнителен директор на Time Джесика Сибли, Маркъл коментира решението да заснеме шоуто във ферма на стойност 8 милиона долара, собственост на местните филантропи Том и Шери Сипола, вместо в собствения си дом.

„Когато хората питат: ‘Защо не [снимахте] у дома?’ — е, имам деца, които се прибират за следобедна дрямка, а 80 души в кухнята не е споменът от детството, който бих искала да имат“, сподели Меган.

Бившата актриса от "Костюмари" има син Арчи, на 5 години, и дъщеря Лилибет, на 3, от брака си с принц Хари. „Имахме голям късмет да намерим нещо наблизо“, добави тя, подчертавайки, че поставянето на граници е нейният начин да се грижи за себе си.

Шоуто на Маркъл в Netflix беше представено миналия месец като част от сделката на херцозите със стрийминг гиганта, оценена на 100 милиона долара. Осемсерийната поредица, в която гостуват известни личности като Абигейл Спенсър и Минди Калинг, предлага „ръководство за това как да посрещаш приятели у дома“.

Шоуто получи смесени отзиви от критиците и отчете по-ниска гледаемост в сравнение с документалната поредица "Хари и Меган" от 2022 г.

Въпреки това Netflix вече е одобрил втори сезон и епизодите са заснети. Много критици упрекнаха херцогинята, че е „трудна за съпреживяване“ — на което тя не остана без отговор.

„Не знаят ли, че животът ми не винаги е бил такъв?“ заяви тя в интервю пред Джулия Москин от The New York Times, напомняйки, че не винаги е била омъжена за принц.

В друга част от интервюто Меган подчерта силното си желание да работи, въпреки брака си с представител на кралското семейство през 2018 г.

„Имам нужда да работя и обичам да работя“, каза тя, отбелязвайки, че има трудов опит още от тийнейджърските си години. „Това е начинът, по който успявам да съчетая семейния си и професионалния си живот.“

Това не е първият път, когато бившата кралска особа предпочита да наеме локация за снимки. В "Хари и Меган" двойката засне интервютата си в имение на стойност 30 милиона долара, вместо да показва собственото си пищно жилище. 

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Протест във Варна в подкрепа на кмета Благомир Коцев

Протест във Варна в подкрепа на кмета Благомир Коцев

България Преди 12 минути

Демонстрацията беше под наслов "на вечеря при Пламенка" пред заведение, което се смята, че е нейна собственост

Тръмп говори с Лукашенко преди срещата с Путин в Аляска

Тръмп говори с Лукашенко преди срещата с Путин в Аляска

Свят Преди 55 минути

Лукашенко е близък съюзник на Путин

Задържаха мъж, отправил терористична заплаха към Летище „Васил Левски“

Задържаха мъж, отправил терористична заплаха към Летище „Васил Левски“

България Преди 3 часа

Той съобщил, че жена, пътуваща за Словакия, носи взривоопасно устройство в себе си

Задържаха за 72 часа младежа, блъснал хора с АТВ

Задържаха за 72 часа младежа, блъснал хора с АТВ

България Преди 3 часа

Той е обвинен за това, че по непредпазливост е причинил средни телесни повреди на петима пешеходци

,

В Газа: Да те убият, докато чакаш за храна

Свят Преди 3 часа

Новините за цивилни палестинци, загинали в близост до центровете за разпределение на помощи в Газа, вече са ежедневие

Шофьорка с 2,96 промила помете пешеходка и две коли в Перник

Шофьорка с 2,96 промила помете пешеходка и две коли в Перник

България Преди 3 часа

Каращи зад нея видели какво се случва, догонили жената и я спрели, извършвайки граждански арест

Тръмп излетя към Аляска за срещата с Путин, няма места в Анкъридж

Тръмп излетя към Аляска за срещата с Путин, няма места в Анкъридж

Свят Преди 3 часа

Хотелите и курортите в района са напълно запълнени

Инфлуенсъри обвиниха ChatGPT за провалена почивка

Инфлуенсъри обвиниха ChatGPT за провалена почивка

Свят Преди 4 часа

„Винаги правя много проучвания, но този път попитах ChatGPT и той ми каза, че не ми трябва виза"

Инфлацията в България се ускорява

Инфлацията в България се ускорява

България Преди 4 часа

Натрупаната инфлация за последните пет години е 41,2%

Осъдиха на 9 години и 4 месеца шофьор, убил полицай

Осъдиха на 9 години и 4 месеца шофьор, убил полицай

България Преди 4 часа

Той карал бус с нелегални мигранти след употреба на 5 вида наркотични вещества

<p>&bdquo;Краят е близо&ldquo;: .Легендарна група обяви пенсионирането си с прощално турне и последен албум</p>

Megadeth обяви пенсионирането си с прощално турне и последен албум

Любопитно Преди 4 часа

„Започнахме музикален стил, започнахме революция, променихме света на китарата и начина, по който се свири, и всъщност променихме света"

Земетресение с магнитуд 6 разтърси Камчатка

Земетресение с магнитуд 6 разтърси Камчатка

Свят Преди 5 часа

Огнището на труса е било на дълбочина 10 километра

<p>Има ли замърсяване на въздуха&nbsp;след влаковата катастрофа&nbsp;край Симеоновград?</p>

РИОСВ: Няма замърсяване на въздуха край Пясъчево след влакова катастрофа

България Преди 5 часа

От РИОСВ уточниха, че доста голяма част от цистерните са изсипали съдържанието си

Стажанти днес – лидери утре: Менторството във Vivacom като път към устойчиво развитие

Стажанти днес – лидери утре: Менторството във Vivacom като път към устойчиво развитие

България Преди 5 часа

В основата на стажантската програма на Vivacom стоят не просто знанията, а човешкият подход

Въведоха електронна система за имунизациите

Въведоха електронна система за имунизациите

България Преди 5 часа

Системата ще създаде единна среда за обмен на информация между МЗ, регионалните здравни инспекции и лечебните заведения

Филмът „Стадото“ е българската номинация за „Оскар“

Филмът „Стадото“ е българската номинация за „Оскар“

Свят Преди 6 часа

Във филма вечният конфликт между доброто и злото е разказан през историята на Тарика, момиче с особени способности