Д омашният папагал на мъж осуети тайната му афера, след като разказа за нея на приятелката му. 

Изневярата никога не е добра идея, но определено трябва да се замислите, ако имате домашен любимец, който е известен с това, че разкрива тайни.  

Жена е с разбито сърце, след като посетила дома на приятеля си и чула домашния му папагал Пърси да "крещи, че обича друга жена". Тя обяснява, че домашният любимец на партньора ѝ постоянно споменавал името Джес, което не е нейното име, което я накарало да заподозре, че приятелят ѝ води друга жена в дома си. 

Нещо повече, 25-годишната девойка забелязала, че 26-годишният ѝ партньор започнал "нервно да проверява телефона си" след издайническите думи на папагала и се "разсърдил", когато го попитала коя е Джес. 

"Оказах се забъркана в най-странната ситуация. Представете си следното: по време на семейно събиране при родителите на приятеля ми техният папагал Пърси неволно разказва за деликатен въпрос - изглежда, че Пърси е научил за предполагаема афера, в която е замесен приятелят ми”, разказва девойката в публикация в Reddit. 

"През нощта Пърси продължаваше да крещи, че обича друга жена на име Джес, а това не е моето име. Попитах приятеля си за какво говори птицата, а той се изсмя, наричайки я луда. С напредването на вечерта обаче забелязах, че приятелят ми нервно проверява телефона си и винаги го оставяше с екрана надолу, което никога преди не е правил. Всъщност преди ми позволяваше да го използвам от време на време, но не и сега”, разказва още момичето.  

"Накрая се пречупих и зададох въпрос: "Кой е Джес?", а той ми се разсърди, като каза, че позволявам на една птица да ме прави несигурна. Родителите му се опитаха да се намесят и да ни успокоят, но той се разсърди. Останах сама и се прибрах вкъщи без него и от снощи не съм му говорила”, разказва девойката. 

Потребителите, които коментират под публикацията, предложиха алтернативни варианти за поведението на папагала. 

Мнозина заявиха, че папагалите научават фрази, които им се повтарят, така че би трябвало Пърси дае чувал много за Джес, за да повтори името ѝ.  

Някои предположиха, че Джес може да е бивша приятелка, но според други това не обяснява защо приятелят ѝ се държи толкова подозрително. 

"Ако това е къщата на родителите на гаджето ти, може да е бившата му приятелка", пише един от потребителите, а друг отбеляза: "Ако беше бившата, можеше да се изсмее." 

Друг потребител предложи нова теория, като написа: "Отначало исках да кажа, че птицата може би повтаря диалог от телевизионно предаване, но приятелят ти определено се държи подозрително." 

7 причини за изневяра
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
180 души евакуирани в Северна Македония след преливане на река Заяшка

180 души евакуирани в Северна Македония след преливане на река Заяшка

Свят Преди 7 часа

По наличните до момента данни няма хора в животозастрашаващо състояние, но превантивната евакуация продължава

Нетаняху: Иран да демонтира ядрената си инфраструктура

Нетаняху: Иран да демонтира ядрената си инфраструктура

Свят Преди 8 часа

Нетаняху също така заяви, че Израел все още трябва да „завърши работата“ по унищожаването на „всички тунели в Газа“

Тръмп: Съветът за мир ще даде над $5 млрд. за Газа

Тръмп: Съветът за мир ще даде над $5 млрд. за Газа

Свят Преди 11 часа

Тръмп написа, че страните членки са поели ангажимент да изпратят хиляди служители за одобрените от ООН стабилизационни сили и местната полиция в палестинския анклав

Какво разкрива кръвната ви група за любовния ви живот

Какво разкрива кръвната ви група за любовния ви живот

Любопитно Преди 12 часа

Нека видим какво разкрива кръвната ви група за вашия любовен стил

Лора Христова със 7-о място в биатлона на Олимпиада

Лора Христова със 7-о място в биатлона на Олимпиада

България Преди 12 часа

Милена Тодорова пък от своя страна, четвърта от спринта, се нареди на 14-а позиция

Зеленски: Украйна договори нова военна и енергийна помощ

Зеленски: Украйна договори нова военна и енергийна помощ

Свят Преди 13 часа

"В Мюнхен се споразумяхме с лидерите на Берлинския формат за конкретни пакети енергийна и военна помощ за Украйна до 24 февруари", написа Зеленски в "Екс"

Делян Добрев: Не е вярно, че напускам ГЕРБ

Делян Добрев: Не е вярно, че напускам ГЕРБ

България Преди 13 часа

Това написа в профила си във фейсбук депутатът от парламентарната група на ГЕРБ-СДС и председател на бюджетната парламентарна комисия

Румъния ще участва като наблюдател в Съвета за мир на Тръмп

Румъния ще участва като наблюдател в Съвета за мир на Тръмп

Свят Преди 13 часа

На 8 февруари президентът на Румъния съобщи, че е получил покана да участва в първата среща на Съвета за мир на 19 февруари във Вашингтон

Месарят и неговата Мръвка: Историята на прасенцето, отглеждано като домашен любимец

Месарят и неговата Мръвка: Историята на прасенцето, отглеждано като домашен любимец

Любопитно Преди 13 часа

Прасенцето Мръвка – шестият член на семейство Иванови

Кая Калас отхвърли твърденията на Тръмп, че Европа е заплашена да изчезне като цивилизация

Кая Калас отхвърли твърденията на Тръмп, че Европа е заплашена да изчезне като цивилизация

Свят Преди 14 часа

В изказването си в последния ден на Конференцията по сигурността в Мюнхен Калас посочи, че европейците се радват на отличен стандарт на живот, който е предмет на завист за хората по целия свят

Жена беше намушкана с нож в парк в Дупница

Жена беше намушкана с нож в парк в Дупница

България Преди 15 часа

Жената е настанена в болнично заведение в София с порезна рана в областта на корема

<p>Не пият и не правят секс, какво прави поколението Z</p>

Не пият и не правят секс, какво прави поколението Z

Любопитно Преди 15 часа

67% от представителите на поколението Z биха избрали спокойна нощ със здрав сън пред добро забавление между чаршафите

<p>Исторически успех! България с първа европейска титла в бадминтона</p>

Исторически успех! България с първа европейска титла в бадминтона

България Преди 17 часа

За последно спечелихме сребро през 2016, а две години по-рано завоювахме бронз