1

Е дна възможност и едно недоразумение заради брак по сметка се превръщат в неочаквана изненада за героите в премиерния сериал "Стая 309".

Номер 309 – тази стая променя завинаги живота на Лале и Онур в турската поредица, която се радва на изключителен интерес сред почитателите на романтични заглавия в южната ни съседка.

"Стая 309" се излъчва без прекъсване след премиерата си през 2016 г., а броени дни след старта на втория сезон в Турция, зрителите могат да гледат хитовия сериал и у нас – по три епизода всяка събота и неделя от 17.00 ч. по DIEMA FAMILY.

Романтичната комедия "Стая 309" разказва за сложните отношения между Лале и Онур, в чиито роли се превъплъщават успешните актьори Демет Йоздемир и Фуркан Палалъ. Техните герои се срещат за първи път, след като дядото на Онур отправя тежко предизвикателство на смъртния си одър.

В посмъртно видео господинът на преклонна възраст съобщава на близките си, че семейното богатство и компания ще наследи този от внуците му, който първи се ожени и има дете.

Отчаяните им майки се надпреварват да уреждат срещи на синовете си с непознати, което провокира серия недоразумения – заради сгрешена самоличност и напитка, в която е сложено лекарство, Онур прекарва една нощ с Лале в хотелска стая 309. На сутринта двамата решават да не се срещат никога повече. Три месеца по-късно обаче става ясно, че е Лале е бременна, а майката на Онур настоява те да се оженят.

В ролята на Лале е чаровната актриса Демет Йоздемир, която освен на малкия екран се изявява и като танцьорка. В "Стая 309" красивата Демет си партнира с един от най-известните модели в родината си – Фуркан Палалъ.

Освен че е победител в конкурсите "Най-добър модел на Турция" и претендент в "Най-добър модел в света" през 2011 година, Фуркан е и професионален баскетболист. В сериала зрителите ще видят още популярни звезди от успешни поредици по DIEMA FAMILY като Фатма Топташ от "Сезонът на черешите" и Сумру Явруджук от "Пепел от рози".

Как ще реагират семействата на Лале и Онур на новината за предстоящия брак? Готови ли са двамата да се впуснат в тази игра и има ли любов, когато бракът е по сметка? Отговорите очаквайте от Лале и Онур в премиерния сериал "Стая 309" от 7 октомври – по три епизода всяка събота и неделя от 17.00 ч. по DIEMA FAMILY.

 

Коментари 1
Кирилица:
Фонетична
Имате 2000 позволени символа

* Моля, коментирайте конкретната статия и използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и написани само с главни букви!

1 коментар
 
Седят си животните вечерта в кръчмата и се черпят. По едно време бармана съобщил, че жената на лъва звъняла и казала да се прибира веднага...…
Прочети целия
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни

Последни

Наводненият Херсон.

Въздушни удари в Херсонска област взеха живота на двама души

Свят Преди 15 минути

Трима души са били ранени при атаката

Нагорни Карабах

1050 бежанци от Нагорни Карабах вече са пристигнали в Армения

Свят Преди 2 часа

Хората потеглят масово с автомобили от Степанакерт

косово знаме

След нападението срещу косовската полиция: Как реагира Европа

Свят Преди 4 часа

Редица политици осъдиха срелбата

.

Човек е пострадал в катастрофа между три коли и мотоциклет

България Преди 5 часа

Водачите са тествани за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати

Володимир Зеленски

Зеленски се е срещнал с големи бизнесмени в САЩ, какво са се разбрали

Свят Преди 5 часа

"Работим за победата и възстановяването на Украйна", каза украинският президент.

.

Среща на върха между Армения и Азербайджан на 5 октомври в Испания

Свят Преди 5 часа

В разговорите ще участват Еманюел Макрон, Олаф Шолц и Шарл Мишел

египет зърно

Посолството на Русия в Египет: Да сравним украинските трохи с количеството руски хляб на масата

Свят Преди 6 часа

Според посолството Русия е доставила 8 милиона тона пшеница на Египет през последната данъчна година

<p>&quot;Машинистът е направил всичко, за да спре този влак&quot;</p>

Тежка катастрофа между влак и джип отне живота на 5 души в САЩ

Свят Преди 6 часа

Колата е била изхвърлена от пътя, след което се е приземила на известно разстояние от прелеза

Папа Франциск

Папа Франциск нарече украинците "мъченически народ"

Свят Преди 6 часа

Светият отец осъди търговията с оръжие

Снимката е илюстративна

Задържаха българин на летище в Сърбия, опитал да подкупи служител

Свят Преди 7 часа

Българинът е предложил 100 евро подкуп на граничните служители за да не му проверяват багажа

Ружа Игнатова

Британска фирма подготвя съдебен иск срещу Ружа Игнатова

Свят Преди 7 часа

Базираната в България схема е наречена "една от най-големите измами в историята"

Министър Стойчева: България и САЩ могат да си сътрудничат в областта на космическите технологии

Министър Стойчева: България и САЩ могат да си сътрудничат в областта на космическите технологии

България Преди 8 часа

Тя се срещна със заместник-директора „Международни отношения“ на НАСА Нийл Нюман

Въведоха 5-часов комендантски час в Донецка област

Въведоха 5-часов комендантски час в Донецка област

Свят Преди 9 часа

Денис Пушилин забрани присъствието на цивилни по улиците и обществените места от 23:00 ч. вечерта до 4:00 ч. сутринта, от понеделник до петък

Украински дрон порази административна сграда в руския Курск

Украински дрон порази административна сграда в руския Курск

Свят Преди 9 часа

През последните месеци Киев предприема почти ежедневни атаки срещу градове в Русия

Гвоздейков за хеликоптера: Загиналият пилот е предприел сериозен риск

Гвоздейков за хеликоптера: Загиналият пилот е предприел сериозен риск

България Преди 9 часа

Основната причина за инцидента край Гърмен е почти нулевата видимост и загубата на ориентация, посочи транспортният министър