Е кспертът по месни специалитети Стефан Стефанов отпадна от кулинарната надпревара Hell’s Kitchen. Той се представи разочароващо по време на вечерната резервация и след поредно колебание в кухнята, шеф Виктор Ангелов сложи край на участието му в предаването.

Източник: NOVA

Денят за претендентите за голямата награда от €50 000 започна с пътешествие до Шумен, където се съревноваваха в приготвянето на бирени специалитети. Победата грабнаха Червените, а загубилите Сини участваха в мастърклас с шеф Лео Бианки. Имунитетът спечели Йордан, единствен куртката си не успя да върне амбициозният Събков.

Източник: NOVA

Груби грешки по време на вечерната резервация не позволиха на Сините да издадат своите поръчки и отново бяха отпратени от кухнята. Червените  постигнаха успех, въпреки възникналото напрежение, породено от изненадващата среща на Трифонова с годеника й Елвин. След емоционален разговор, двамата решиха да сложат край на отношенията си. В края на вечерта пък Стефан, който бе в основата на неуспеха на своя отбор, напусна голямата игра.

Източник: NOVA

Той е следващият гост в официалния подкаст “Кухнята след Ада”. В новия епизод на поредицата той разказва за перипетиите в Синята кухня, за коалициите в мъжкия лагер, както и за грешките и научените уроци. Епизодът е наличен в NOVA PLAY, Vbox7 и YouTube.

Кулинарните приключения в ефира на NOVA продължават утре от 20:00 ч., когато Златните и Платинените ще се изправят пред най-напрегнатата си резервация до този момент.

Всичко за Hell’s Kitchen може да откриете в сайта и официалните профили на предаването във Facebook, Instagram и TikTok. Гледайте подкаста “Кухнята след Ада” в NOVA PLAY, Vbox7 и YouTube.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
,

Двама убити и над 20 ранени при нова размяна на удари между Киев и Москва

Свят Преди 5 часа

Това заяви назначеният от Москва прессекретар на губернатора Владимир Василенко

Зеленски очаква Уиткоф и Къшнър да посетят Киев след две седмици

Зеленски очаква Уиткоф и Къшнър да посетят Киев след две седмици

Свят Преди 6 часа

Украинският президент подчерта, че сънародниците му “имат нужда да видят американската преговорна група” в страната

Медийната империя на Орбан отчита сериозен спад в аудиторията

Медийната империя на Орбан отчита сериозен спад в аудиторията

Свят Преди 7 часа

Бившият унгарски премиер Виктор Орбан поддържаше властта си с помощта на медии, които разпространяваха неговата пропаганда

,

Десетки загинали от експлозия в Мианмар

Свят Преди 8 часа

Мианмар е затънал в гражданска война, откакто военните завзеха властта с преврат през 2021 г.

,

Схемата „Баба Алино”: Как се строи незаконно цял комплекс

България Преди 9 часа

Скандалът с „Баба Алино” се превърна във фокус на общественото и политическото внимание

Украйна получи нова мощна ПВО система от Германия, Зеленски благодари на Берлин

Украйна получи нова мощна ПВО система от Германия, Зеленски благодари на Берлин

Свят Преди 10 часа

Германия все още не е потвърдила официално доставката

Паника в Крим: Въведоха талони за бензин и лимит по бензиностанциите

Паника в Крим: Въведоха талони за бензин и лимит по бензиностанциите

Свят Преди 10 часа

Ограниченията се въвеждат първоначално за период от 30 дни

.

Франция поиска "спешно заседание" на Съвета за сигурност на ООН за ситуацията в Ливан

Свят Преди 11 часа

Това обяви днес френският външен министър Жан-Ноел Баро

Ралф Шумахер вдигна бляскава сватба в Сен Тропе, снимат я за документален сериал

Ралф Шумахер вдигна бляскава сватба в Сен Тропе, снимат я за документален сериал

Любопитно Преди 11 часа

Младоженците изглеждаха сияещи от щастие, заобиколени от своите най-близки хора

,

Исторически избори в Малта: Лейбъристите на Робърт Абела с четвърта поредна победа

Свят Преди 12 часа

"Нека запазим духа на национално единство и заедно да работим в името на прогреса на страната", посочи политикът

,

Тръмп обяви мир с Иран, но Техеран отвърна: Нямаме доверие на врага!

Свят Преди 12 часа

Тръмп заяви, че Ислямската република се е съгласила да не разработва или притежава ядрени оръжия

,

Израел превзе историческа крепост в Ливан и вдигна флага си

Свят Преди 12 часа

Израелските сили използват замъка "Бофор" като база по време на окупацията на Южен Ливан, продължила две десетилетия и приключила през 2000 г.

Челен сблъсък парализира Подбалканския път край „Стражата“: Кола се заби в камион

Челен сблъсък парализира Подбалканския път край „Стражата“: Кола се заби в камион

България Преди 13 часа

По предварителни данни лек автомобил, управляван от водач на над 85 години, навлязъл в насрещната лента за движение и се ударил в камион

Стилияна Николова

Златна буря във Варна! Феноменалната Стилияна Николова пак е на върха

България Преди 13 часа

Българската грация представи много силно съчетанието си и получи от съдиите 29.750 точки (13.4 трудност, 8.200 изпълнение, 8.200 артистичност, 0.050 наказание)

Грешката, която всички правим в жегите: Отворени или затворени трябва да са прозорците?

Грешката, която всички правим в жегите: Отворени или затворени трябва да са прозорците?

Любопитно Преди 14 часа

Експерти съветват за намаляване на топлинния приток към сградата през горещите месеци. Топлината идва основно от слънчевата светлина и горещия въздух. Затова е важно да се намали топлинното натрупване, като се избягва и „парниковият ефект“