Л юбовта в Холивуд може да бъде и завинаги. Доказват го Том Ханкс и Рита Уилсън, които са заедно от 32 години. 

63-годишните актьори са една от най-обичаните двойки в киното.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on

Последно те се появиха заедно на 77-те годишни награди „Златен глобус“, където Ханкс получи престижната награда Сесил Б. Демил. Когато приемаше наградата, чаровният актьор се разплака и спомена в своята реч семейството си.

ВИЖТЕ ГОЛЯМАТА ЛЮБОВ МЕЖДУ ТОМ ХАНКС И РИТА УИЛСЪН В НАШАТА ГАЛЕРИЯ

Изданието oprahmag разказва как започва приказката на Том и Рита.

Двамата се запознават на снимачната площадка на телевизионен сериал през 80-те години. Следват няколко десетилетия на радост, щастие, но и трудни моменти, които само успяват да затвърдят любовта между Ханкс и Уилсън. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rita Wilson (@ritawilson) on

В началото на 80-те години Том участва в сериала "Bosom Buddies", а Рита получава епизодична роля. Ето какво споделя актьорът за срещата им: 

"Двамата с Рита просто се погледнахме и - бум - това беше. Попитах я дали това чувство е истинско за нея и тя нямаше как да отрече", споделя Ханкс. 

Четири години по-късно двамата участват в първия си филм заедно. Екранните им персонажи са двойка, но след снимките Том и Рита все още остават само приятели. По това време Ханкс е женен за приятелката си от колежа. Двамата имат две деца и се развеждат през 1987 г. 

Ханкс и Уилсън показват публично любовта си в края на 1986 г. Въпреки че още е женен, Том вече е разделен със съпругата си. 

30 април 1988 г. - Том и Рита сключват брак.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Сватбен Център "my WEDDING" (@mywedding_sofia) on

Повече от 32 години по-късно двамата са все така влюбени и подкрепящи се както на екрана, така и извън него. Две години след сватбата се появява и първото им дете. Днес 30-годишният им син следва стъпките на своите родители и се снима в редица сериали и продукции. 

Следват години на много звездни успехи за Том, които той посвещава на своята съпруга - като наградата "Оскар", която актьорът печели през 1994 г. Преди да се качи на сцената и да приеме статуетката, първото нещо, което Ханкс прави, е да целуне Рита. Интересно е да се отбележи, че съпругата на Том е от български произход.

В речта си на победител актьорът споделя, че е нямало да постигне нищо, ако не е имал нейната любов, която Ханкс сравнява с "Рай на Земята". 

През следващата година Ханкс отново печели най-голямата филмова награда - "Оскар" - този път за ролята си във "Форест Гъмп". Наградата отново е посветена на неговата съпруга. 

"Стоя тук, защото жената, с която споделям живота си, ме е научила и ми показва всеки ден какво е любовта", казва Ханкс в речта си. 

Ханкс и Уилсън имат още един повод за празнуване през 1995 г., защото тогава се ражда и второто им дете. През новото хилядолетие двамата продуцират различни филми заедно и не спират да доказват на света, че истинската любов в Холивуд е възможна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Rita Wilson (@ritawilson) on

Трудните моменти обаче също се намесват в отношенията между Том и Рита.

През март 2015 г. тя е диагностицирана с рак на гърдата. Актрисата споделя пред сп. "Пийпъл", че е претърпяла двустранна мастектомия и се възстановява, благодарение на подкрепата на семейството и съпруга ѝ. Рита допълва, че ще се възстанови напълно, защото е открила болестта рано, имала е прекрасни лекари и е получила второ мнение. 

Семейството се справя с трудностите и доказва, че любовта е най-голямата сила, която може да преодолее всичко. 

32 години любов: Том Ханс и Рита Уилсън

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Vesti.bg. Можете да го изтеглите от Google Play и AppStore.

За още актуални новини от Vesti.bg последвайте страницата ни в Instagram

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Иран пусна китайските кораби през Ормузкия проток

Иран пусна китайските кораби през Ормузкия проток

Свят Преди 3 часа

Вчера китайски супертанкер с два милиона барела иракски суров петрол премина

Приеха промените в НПК на първо четене в комисия

Приеха промените в НПК на първо четене в комисия

България Преди 4 часа

С промените се въвежда задължение за компетентните правоприлагащи органи да уведомяват относно процесуалните права

Муцунски поиска среща с българския външен министър

Муцунски поиска среща с българския външен министър

Свят Преди 6 часа

Муцунски: Диалогът не е задължително да означава отстъпление

Фронтменът на Bring Me the Horizon със сътресение, след като фен го удари с телефон

Фронтменът на Bring Me the Horizon със сътресение, след като фен го удари с телефон

Любопитно Преди 7 часа

Оли Сайкс от Bring Me the Horizon пострада по време на концерт в Сейнт Луис. Изпълнителят е с леко сътресение на мозъка, след като бе ударен от хвърлен телефон. Въпреки болката и дезориентацията, музикантът довърши участието си пред 22 000 фенове

Държавно спецзвено ще бори високите цени

Държавно спецзвено ще бори високите цени

България Преди 7 часа

До седмица правителството ще предложи конкретни мерки за овладяване на инфлацията

Правят нова Комисия за противодействие на корупцията

Правят нова Комисия за противодействие на корупцията

България Преди 7 часа

Председателят на комисията ще се определя чрез жребий сред членовете

МОН обяви инструкции за предстоящите матури

МОН обяви инструкции за предстоящите матури

България Преди 7 часа

Идентификационната бланка с личните данни ще е неизменно свързана с първия лист

<p>Си нагости Тръмп с хрупкави ребра, патешко и тирамису</p>

Кулинарна дипломация в Пекин: Си Дзинпин нагости Тръмп с хрупкави ребра, патешко и тирамису

Свят Преди 8 часа

Докато двамата лидери си разменяха исторически послания за партньорство, китайските готвачи заложиха на сигурно, адаптирайки традиционното меню към прословутия американски вкус за бързо хранене и любими домашни класики

Въздушната линейка за мениджър от АЕЦ „Козлодуй”

Въздушната линейка за мениджър от АЕЦ „Козлодуй”

България Преди 8 часа

Пациентът е получил масивен инфаркт

Политическата криза във Великобритания ескалира, Уес Стрийтинг подаде оставка

Политическата криза във Великобритания ескалира, Уес Стрийтинг подаде оставка

Свят Преди 8 часа

Стрийтинг към Стармър: Вече е ясно, че няма да поведете Лейбъристката партия към следващите парламентарни избори

Спирова и Денисиньо спорят за короната в Hell’s Kitchen тази вечер

Спирова и Денисиньо спорят за короната в Hell’s Kitchen тази вечер

Любопитно Преди 8 часа

Големият шампион ще грабне наградата от 50 000 евро и титлата “Най-добър готвач на България”

Завързаха и ограбиха в дома му посред нощ човек в Лешница

Завързаха и ограбиха в дома му посред нощ човек в Лешница

България Преди 8 часа

Двама мъже са проникнали в къща в селото

Момчета пребиха и ограбиха човек в Перник

Момчета пребиха и ограбиха човек в Перник

България Преди 9 часа

Задържан е 16-годишен

Разбиха схема за 240 млн. евро с хранителни добавки, представяни като лекарства

Разбиха схема за 240 млн. евро с хранителни добавки, представяни като лекарства

България Преди 9 часа

До операцията се стигна, след като в Софийска районна прокуратура е подаден сигнал от бивш министър на здравеопазването