Д есислава Кантарджиева влезе в “Игри на волята” като резерва, но се превърна в един от основните играчи в предаването. Съжалява ли, че напуска играта на метри от финала? Как оценява представянето си? Как баскетболът става част от живота ѝ? Отговорите на тези и на още много въпроси ще научите в официалния подкаст “След игрите”.

Източник: След Игрите Podcast

Десислава съжалява, че е отпаднала на този етап, защото е занемарила участието си от невнимание, но споделя, че това е в неин стил. Въпреки това тя е доволна от представянето си и е благодарна за всичко, което ѝ се е случило, дори и на пречките, които е имала по пътя. Единственото, за което я е яд е, че не е минала през Изолатора.

В “След Игрите” тя разказа за кастинг битката, която я вкара директно в играта. Било ѝ е гадно, че остава резерва, но приема възможността за битката веднага. Преди да види битката е знаела каква игра не иска да ѝ се падне. Познавала е почти всички от племето на Дръзките от кастингите, но решава да се довери на Гешев. Чувствала се е в удобна позиция в синьото племе, но е щастлива, че Анита я е изпратила на Блатото.

Източник: След Игрите Podcast

Пред водещата Ваня Запрянова баскетболистката сподели, че при излизането от Блатото е предпочитала да играе на чисто и да не се връща при Дръзките. Искала е да е храбра, защото Силните са ѝ се стрували страшни. Въпреки първоначалните ѝ желанията, тя попада в племето на доминиращата женска коалиция. Десислава не е искала да е в женска коалиция, което я подтиква да избере да плени Гешев след правилния ѝ избор в кастинг битката.

В подкаста “След Игрите” Десислава разказа за баскетбола. Първоначално спортът не я е привличал, нейната първа любов е леката атлетика, но благодарение на баскетбола тя получава пълна стипендия за обучението си в САЩ. Към днешна дата тя се занимава с лека атлетика, по-конкретно с дълъг скок.

Гледайте епизодите на “След Игрите Podcast” в Nova PlayVbox7 и YouTube и следете всичко най-интересно за подкаста във FacebookInstagram и TikTok .

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Урсула фон дер Лайен: Унгария избра Европа

Урсула фон дер Лайен: Унгария избра Европа

Свят Преди 9 минути

Урсула фон дер Лайен: Съюзът става по-силен

Саудитска Арабия екзекутира седем души за ден

Саудитска Арабия екзекутира седем души за ден

Свят Преди 1 час

Саудитска Арабия възобнови екзекуциите за наркопрестъпления в края на 2022 г.

Израел обяви повишена бойна готовност

Израел обяви повишена бойна готовност

Свят Преди 5 часа

За момента все още не е взето решение за военни действия

Мадяр: Властта на Орбан е в последните си часове

Мадяр: Властта на Орбан е в последните си часове

Свят Преди 5 часа

Той отхвърли твърденията, че някой подготвя насилствени действия

Хиляди ракети полетяха в небето над Вронтадос

Хиляди ракети полетяха в небето над Вронтадос

Свят Преди 6 часа

Вековната традиция привлича ежегодно хиляди посетители

Тежка катастрофа със загинали край Берковица

Тежка катастрофа със загинали край Берковица

България Преди 7 часа

Две деца - брат и сестра са транспортирани и настанени в болницата в Монтана

И Канада се готви за война

И Канада се готви за война

Свят Преди 8 часа

Генерал Джени Каринян: Трябва да сме подготвени за мащабни конфликти

Нетаняху предлагал атака срещу Иран на няколко предишни президенти на САЩ?

Нетаняху предлагал атака срещу Иран на няколко предишни президенти на САЩ?

Свят Преди 8 часа

Те обаче отказали, твърди бившият държавен секретар Джон Кери

Иран с изявление след неуспеха на преговорите в Исламабад

Иран с изявление след неуспеха на преговорите в Исламабад

Свят Преди 8 часа

САЩ не успяха да спечелят доверието на Техеран, заяви председателят на иранския парламент Мохамад Багер

Кремъл: Русия няма да удължи примирието, освен ако Зеленски не приеме условията

Кремъл: Русия няма да удължи примирието, освен ако Зеленски не приеме условията

Свят Преди 9 часа

"Устойчив мир може да настъпи, когато защитим интересите си и постигнем целите, които си поставихме от самото начало", заяви Дмитрий Песков

,

Какво да облечем за Великден 2026: 5 визии, които изглеждат скъпи и подходящи

Любопитно Преди 9 часа

Какви „визии“ изглеждат празнично, но същевременно остават удобни?

Как да приготвим най-вкусния домашен козунак за Великден

Как да приготвим най-вкусния домашен козунак за Великден

Любопитно Преди 9 часа

Ароматът на прясно изпечен козунак е един от най-обичаните символи на Великденските празници

Нов ръст на цените: Поскъпват зеленчуци, месо и млечни продукти

Нов ръст на цените: Поскъпват зеленчуци, месо и млечни продукти

България Преди 10 часа

Цените на едро на повечето основни хранителни стоки продължават да се повишават, сочат данните на ДКСБТ

<p>Двама получиха нов шанс за живот след трансплантации&nbsp;в болница &quot;Александровска&quot;</p>

Двама получиха нов шанс за живот след трансплантации в нощта срещу Велика събота в болница "Александровска"

България Преди 11 часа

Донорът е 68–годишна жена от Пловдив, изпаднала в мозъчна смърт, вследствие на мозъчен кръвоизлив

Орбан: Тук съм, за да спечеля

Орбан: Тук съм, за да спечеля

Свят Преди 11 часа

Това заяви унгарският премиер след като даде своя глас на парламентарните избори в страната