8

Ц ентралната избирателна комисия обяви поименно избраните 240 народни представители в 48-ото Народно събрание, което президентът се очаква да свика следващата седмица.

ЦИК прие списъка с избраните за депутати

ЦИК обяви преференциите, получени от всеки един от кандидатите за народни представители в изборите за Народно събрание, произведени на 2 октомври, по многомандатни изборни райони и по кандидатски листи.

Потвърдено: Бойко Борисов няма да бъде депутат

28 са кандидат-депутатите, избрани в два многомандатни района. Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов подаде вече заявление, с което отказва да е депутат. Николай Събев от "Продължаваме промяната" също отказа да бъде депутат.

Корнелия Нинова пък ще е председател на парламентарната група на БСП. Депутатите проведоха общо събрание, конституираха групата и единодушно избраха Нинова за председател.

Постъпили са заявления от народни представители по чл. 299, ал. 1 от Изборния кодекс, както следва:

  1. от Мустафа Сали Карадайъ,   …, с вх. № НС-22-478 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „Движение за права и свободи“ в Тридесети изборен район – Шуменски;
  2. от Станислав Димитров Анастасов,   …, с вх. № НС-22-480 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „Движение за права и свободи“ в Единадесети изборен район – Ловешки;
  3. от Цветан Иванов Енчев,   …, с вх. № НС-22-482 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „Движение за права и свободи“ в Шести изборен район – Врачански;
  4. от Делян Славчев Пеевски,   …, с вх. № НС-22-486 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „Движение за права и свободи“ в Първи изборен район – Благоевградски;
  5. от Йордан Кирилов Цонев,   …, с вх. № НС-22-488 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „Движение за права и свободи“ в Четвърти изборен район – Великотърновски;
  6. от Халил Реджепов Летифов,   …, с вх. № НС-22-489 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „Движение за права и свободи“ в Двадесет и седми изборен район – Старозагорски;
  7. от Иво Георгиев Русчев,   …, с вх. № НС-22-470 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Двадесет и пети изборен район – София;
  8. от Александър Димитров Арангелов,   …, с вх. № НС-22-471 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Двадесет и шести изборен район – Софийски;
  9. от Костадин Тодоров Костадинов,   …, с вх. № НС-22-472 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Двадесет и пети изборен район – София;
  10. от Петър Николаев Петров,   …, с вх. № НС-22-473 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Дванадесети изборен район – Монтана;
  11. от Цончо Томов Ганев,   …, с вх. № НС-22-474 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“ във Втори изборен район – Бургаски;
  12. от Стоян Николов Таслаков,   …, с вх. № НС-22-476 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Седемнадесети изборен район – Пловдивски;
  13. от Александър Димитров Арангелов,   …, с вх. № НС-22-471 от 06.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „ВЪЗРАЖДАНЕ“ в Двадесет и шести изборен район – Софийски;
  14. от Виолета Колева Комитова,   …, с вх. № НС-22-504 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избрана в листата на ПП „БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД“ във Втори изборен район – Бургаски;
  15. от Стефан Динчев Янев,   …, с вх. № НС-22-505 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на ПП „БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД“ в Двадесет и четвърти изборен район – София;
  16. от Ивайло Николаев Мирчев,   …, с вх. № НС-22-503 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) в Осемнадесети изборен район – Разградски;
  17. от Елисавета Димитрова Белобрадова,   …, с вх. № НС-22-502 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избрана в листата на коалиция ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) в Двадесет и трети изборен район – София;
  18. от Надежда Георгиева Йорданова,   …, с вх. № НС-22-501 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избрана в листата на коалиция ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) в Двадесет и трети изборен район – София;
  19. от Христо Любомиров Иванов,   …, с вх. № НС-22-500 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение) в Шестнадесети изборен район – Пловдив;
  20. от Иван Валентинов Иванов,   …, с вх. № НС-22-497 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция БСП ЗА БЪЛГАРИЯ в Деветнадесети изборен район – Русенски;
  21. от Кристиан Иванов Вигенин,   …, с вх. № НС-22-498 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция БСП ЗА БЪЛГАРИЯ в Тридесет и първи изборен район – Ямболски;
  22. от Корнелия Петрова Нинова,   …, с вх. № НС-22-499 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избрана в листата на коалиция БСП ЗА БЪЛГАРИЯ в Двадесет и пети изборен район – София;
  23. от Николай Денков Денков,   …, с вх. № НС-22-508 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция Продължаваме Промяната в Тридесети изборен район – Шуменски;
  24. от Асен Васков Василев,   …, с вх. № НС-22-507 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция Продължаваме Промяната в Двадесет и девети изборен район – Хасковски;
  25. от Росен Добрев Костурков,   …, с вх. № НС-22-506 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция Продължаваме Промяната в Седемнадесети изборен район – Пловдивски;
  26. от Красимир Георгиев Вълчев,   …, с вх. № НС-22-494 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция ГЕРБ-СДС в Двадесет и седми изборен район – Старозагорски;
  27. от Радомир Петров Чолаков,   …, с вх. № НС-22-495 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избран в листата на коалиция ГЕРБ-СДС в Шестнадесети изборен район – Пловдив;
  28. от Десислава Вълчева Атанасова,   …, с вх. № НС-22-496 от 07.10.2022 г., с което заявява, че желае да остане избрана в листата на коалиция ГЕРБ-СДС в Деветнадесети изборен район – Русенски.

Като съобрази гореизложеното, както и като взе предвид Решение № 1547-НС от 5 октомври 2022 г., Решение № 1560-НС, Решение № 1561-НС от 6 октомври 2022 г., Решение № 1562-НС и Решение № 1563-НС от 7 октомври 2022 г. и на основание чл. 57, ал. 1, т. 1, чл. 247, ал. 1, т. 4 и т. 5, чл. 300, ал. 2, чл. 299, ал. 1 и ал. 3 и чл. 298 от Изборния кодекс и Централната избирателна комисия

 

Р Е Ш И:

 

  1. Обявява за избрани за народни представители в Четиридесет и осмото Народно събрание по изборни райони и кандидатски листи:

 

Първи изборен район - Благоевградски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Делян Славчев Пеевски

 

2

103

Елхан Мехмедов Кълков

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Андрей Атанасов Гюров

 

2

102

Владимир Славев Табутов

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

102

Цвета Валентинова Рангелова

 

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

101

Надежда Данаилова Самарджиева

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Росен Димитров Желязков

 

2

122

Стефан Апостолов Апостолов

 

3

103

Костадин Томов Стойков

 

4

104

Георги Иванов Георгиев

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

105

Богдан Емилов Боцев

 

 Втори изборен район - Бургаски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Севим Исмаил Али

 

2

102

Ешереф Кязим Ешереф

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Константин Живков Бачийски

 

2

102

Христо Симеонов Симеонов

 

3

103

Богомил Иванов Петков

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Цончо Томов Ганев

 

2

102

Борис Димитров Аладжов

 

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

101

Виолета Колева Комитова

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Жечо Дончев Станков

 

2

102

Любен Любенов Дилов

 

3

103

Галя Стоянова Желязкова

 

4

104

Андрей Стоянов Рунчев

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

102

Димитър Георгиев Найденов

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Петър Георгиев Кънев

 

 

Трети изборен район - Варненски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Ерджан Себайтин Ебатин

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Даниел Максим Лорер

 

2

102

Калоян Тонев Икономов

 

3

103

Антон Йорданов Тонев

 

4

104

Снежана Великова Апостолова

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

102

Николай Кръстев Костадинов

 

2

103

Юлиян Каменов Губатов

 

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

101

Александър Георгиев Николов

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Даниел Павлов Митов

 

2

104

Славена Димитрова Точева

 

3

102

Красен Кирилов Кралев

 

4

103

Павел Алексеев Христов

 

5

105

Бранимир Николаев Балачев

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Атанас Петров Атанасов

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Борислав Гуцанов Гуцанов

 

 

Четвърти изборен район - Великотърновски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Йордан Кирилов Цонев

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Йордан Ивов Терзийски

 

2

102

Милен Илиев Матеев

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Станислав Добринов Стоянов

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Костадин Георгиев Ангелов

 

2

103

Димитър Стойков Николов

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Людмила Николаева Илиева

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Явор Руменов Божанков

 

 

Пети изборен район - Видински

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

102

Димитър Иванов Аврамов

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Иво Георгиев Атанасов

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Росица Любенова Кирова

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Любен Иванов Иванов

 

 

Шести изборен район - Врачански

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Цветан Иванов Енчев

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Деница Димитрова Симеонова

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Ивайло Василев Папов

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Петя Цветанова Аврамова

 

2

102

Мартин Николаев Харизанов

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Атанас Зафиров Зафиров

 

 

Седми изборен район - Габровски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Юсеин Хасанов Вейселов

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Радостин Петев Василев

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Даниел Петров Петров

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Томислав Пейков Дончев

 

 

Осми изборен район - Добрички

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Ертен Белгинова Анисова

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Йорданка Яникова Костадинова

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Константина Венциславова Петрова

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Деница Евгениева Сачева

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Албена Симеонова Върбанова

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Мая Йорданова Димитрова

 

 

Девети изборен район - Кърджалийски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

102

Мукаддес Юсуф Налбант

 

2

103

Байрам Юзкан Байрам

 

3

104

Адлен Шукри Шевкед

 

4

105

Павлин Павлов Кръстев

 

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

101

Григор Александров Захариев

 

 

Десети изборен район - Кюстендилски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Георги Николаев Стамов

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Христо Богомилов Терзийски

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Николай Димитров Табаков

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Бойко Любомиров Клечков

 

 

Единадесети изборен район - Ловешки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Станислав Димитров Анастасов

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Искрен Цветославов Арабаджиев

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Николай Нанков Нанков

 

2

102

Георг Даниелов Георгиев

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Вяра Емилова Йорданова

 

 

Дванадесети изборен район - Монтана

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

102

Надя Йорданова Петрова

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Инна Владимирова Иванова

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Петър Николаев Петров

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Ирена Методиева Димова

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Ирена Тодорова Анастасова

 

 

Тринадесети изборен район - Пазарджишки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

103

Небие Исмет Кабак

 

2

104

Осман Акчай Мурадов

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Ивайло Валентинов Шотев

 

2

102

Петър Николаев Куленски

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

102

Десислава Илиева Георгиева

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Екатерина Спасова Гечева-Захариева

 

2

104

Стефан Неделчев Мирев

 

3

103

Димитър Иванов Гечев

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Драгомир Велков Стойнев

 

 

Четиринадесети изборен район - Пернишки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Бойко Илиев Рашков

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Димо Георгиев Дренчев

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Кирил Миланов Ананиев

 

2

108

Христина Иванова Георгиева

 

 

Петнадесети изборен район - Плевенски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Марио Киров Рангелов

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Иван Маркос Христанов

 

2

102

Иван Косев Манев

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Ивелин Първанов Първанов

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Пламен Тачев Петров

 

2

102

Деница Пламенова Николова

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Стоян Александров Михалев

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Румен Василев Гечев

 

2

103

Илиян Славейков Йончев

 

 

Шестнадесети изборен район - Пловдив

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Танер Мехмед Али

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Никола Георгиев Минчев

 

2

102

Христо Йорданов Даскалов

 

3

104

Венцислава Милчова Любенова

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Ангел Жеков Георгиев

 

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

102

Лилия Недкова Недева

 

24. ГЕРБ-СДС

1

102

Стефан Иванов Шилев

 

2

103

Вежди Летиф Рашидов

 

3

104

Радомир Петров Чолаков

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Христо Любомиров Иванов

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

102

Иван Богомилов Петков

 

 

Седемнадесети изборен район - Пловдивски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Рамадан Байрам Аталай

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Росен Добрев Костурков

 

2

102

Стою Теодоров Стоев

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Стоян Николов Таслаков

 

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

102

Румен Маринов Йончев

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Десислава Цветанчова Трифонова

 

2

104

Младен Николов Шишков

 

3

102

Иван Йовков Червенков

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Йордан Яворов Иванов

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Веска Маринова Ненчева

 

2

102

Манол Трифонов Генов

 

 

Осемнадесети изборен район - Разградски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Ахмед Реджебов Ахмедов

 

2

102

Ихсан Халил Хаккъ

 

24. ГЕРБ-СДС

1

102

Гюнай Хюсмен Хюсмен

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Ивайло Николаев Мирчев

 

 

Деветнадесети изборен район - Русенски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Ализан Нихат Яхова

 

9. Продължаваме Промяната

1

102

Рена Енчева Стефанова

 

2

103

Димитър Данаилов Недялков

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Златан Стоянов Златанов

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Десислава Вълчева Атанасова

 

2

105

Драгомир Дамянов Драганов

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

104

Иван Белчев Белчев

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Иван Валентинов Иванов

 

 

Двадесети изборен район - Силистренски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Джевдет Ибрям Чакъров

 

2

102

Гюнер Нихат Ахмед

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Стоян Иванов Георгиев

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Ивелин Статев Иванов

 

 

Двадесет и първи изборен район - Сливенски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Хатидже Мехмедова Георгиева

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Татяна Славова Султанова-Сивева

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Климент Пламенов Шопов

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Десислава Жекова Танева

 

2

102

Мария Щерева Белова

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Деян Цанков Дечев

 

 

Двадесет и втори изборен район - Смолянски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Хайри Реджебов Садъков

 

2

102

Анджей Веселинов Джандев

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Михал Григоров Камбарев

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Красимир Митков Събев

 

 

Двадесет и трети изборен район - София

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

9. Продължаваме Промяната

1

103

Настимир Ананиев Ананиев

 

2

104

Васил Христов Пандов

 

3

105

Венко Николов Сабрутев

 

4

106

Васил Стефанов Стефанов

 

5

107

Искрен Николаев Митев

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Николай Георгиев Дренчев

 

2

103

Маргарита Атанасова Генчева

 

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

101

Даниела Станимирова Дашева

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Румен Димитров Христов

 

2

102

Александър Руменов Ненков

 

3

103

Николай Нидал Алгафари

 

4

104

Александър Койчев Иванов

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Надежда Георгиева Йорданова

 

2

103

Божидар Пламенов Божанов

 

3

107

Елисавета Димитрова Белобрадова

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Христо Танчев Проданов

 

 

Двадесет и четвърти изборен район - София

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Кирил Петков Петков

 

2

102

Петър Георгиев Петров

 

3

103

Андрей Иванов Цеков

 

4

104

Георги Станчев Георгиев

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

104

Ивайло Георгиев Чорбов

 

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

101

Стефан Динчев Янев

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Тома Любомиров Биков

 

2

102

Рая Назар Назарян

 

3

103

Евгения Бисерова Алексиева

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

104

Мартин Димитров Димитров

 

2

106

Кремена Миленова Кунева

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Георги Страхилов Свиленски

 

 Двадесет и пети изборен район - София

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Христо Христов Петров

 

2

102

Калина Бориславова Константинова

 

3

103

Венеция Огнянова Нецова-Ангова

 

4

104

Цветелина Калинова Симеонова-Заркин

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Костадин Тодоров Костадинов

 

2

102

Иво Георгиев Русчев

 

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

101

Георги Атанасов Самандов

 

24. ГЕРБ-СДС

1

102

Христо Георгиев Гаджев

 

2

103

Анна Василева Александрова

 

3

104

Лъчезар Богомилов Иванов

 

4

105

Петър Николаев Николов

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Владислав Панчев Панев

 

2

103

Александър Димитров Симидчиев

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Корнелия Петрова Нинова

 

 

Двадесет и шести изборен район - Софийски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

102

Петър Пандушев Чобанов

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Александър Димитров Дунчев

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Александър Димитров Арангелов

 

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

101

Гален Симеонов Монев

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Младен Найденов Маринов

 

2

109

Валентин Мирчов Милушев

 

3

103

Марин Василев Маринов

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Иван Ивайлов Ченчев

 

 

Двадесет и седми изборен район - Старозагорски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Халил Реджепов Летифов

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Радослав Стефанов Рибарски

 

2

102

Радослав Красенов Василев

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Искра Михайлова Михайлова

 

2

102

Димитър Пламенов Пашев

 

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

101

Николай Димитров Благоев

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Красимир Георгиев Вълчев

 

2

102

Маноил Минчев Манев

 

3

103

Илиана Петкова Жекова

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Атанас Владиславов Славов

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Георги Янчев Гьоков

 

 Двадесет и осми изборен район - Търговищки

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Джейхан Хасанов Ибрямов

 

2

102

Имрен Исметова Мехмедова

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Теменужка Петрова Петкова

 

25. ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ – ОБЕДИНЕНИЕ (ДА България, ДСБ, Зелено движение)

1

101

Илина Симеонова Мутафчиева

 

 Двадесет и девети изборен район - Хасковски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Сезгин Юсеин Мехмед

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Асен Васков Василев

 

2

102

Веселин Жеков Недев

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Георги Николаев Георгиев

 

15. БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1

101

Тихомир Недев Георгиев

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Делян Александров Добрев

 

2

102

Георги Тенев Станков

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Смиляна Николова Нитова-Кръстева

 

 Тридесети изборен район - Шуменски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

1. Движение за права и свободи – ДПС

1

101

Мустафа Сали Карадайъ

 

2

102

Хамид Бари Хамид

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Николай Денков Денков

 

24. ГЕРБ-СДС

1

102

Илтер Бейзатов Садъков

 

2

103

Ралица Тодорова Ангелова

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

102

Иван Валентинов Ганчев

 

 Тридесет и първи изборен район - Ямболски

№ по ред

№ в листата

Име, презиме и фамилия

 

9. Продължаваме Промяната

1

101

Мирослав Николаев Иванов

 

14. ВЪЗРАЖДАНЕ

1

101

Никола Ангелов Димитров

 

24. ГЕРБ-СДС

1

101

Димитър Ангелов Иванов

 

28. БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1

101

Кристиан Иванов Вигенин

 

Коментари 8
Кирилица:
Фонетична
Имате 2000 позволени символа

* Моля, коментирайте конкретната статия и използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и написани само с главни букви!

8 коментара
 
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни

Последни

<p>Ким Кардашиян преразглежда партньорството си с &quot;Баленсиага&quot;</p>

След скандала: Ким Кардашиян преразглежда партньорството си с "Баленсиага"

Любопитно Преди 3 часа

Френската модна къща се извини за смущаваща рекламна кампания с деца и секс играчки

САЩ не смятат да обявят Русия за "терористична държава"

САЩ не смятат да обявят Русия за "терористична държава"

Свят Преди 4 часа

Подобно решение би могло да се окаже дори контрапродуктивно, заяви американската посланичка в НАТО Джулиан Смит

Издирват двама мъже, изчезнали в езерото "Мандра" в Бургас

Издирват двама мъже, изчезнали в езерото "Мандра" в Бургас

България Преди 7 часа

Районът е претърсен обстойно, но до момента не са открити никакви следи, нито от рибарите, нито от лодката им

Край на примирието: Талибаните в Пакистан призовават към нападения

Край на примирието: Талибаните в Пакистан призовават към нападения

Свят Преди 8 часа

Като причина те посочват, че военните операции срещу муджахидините в различни райони не спират

<p>Оставиха в ареста адвокатката, обвинена в измама</p>

Оставиха в ареста адвокатката, обвинена в измама за хиляди евро

България Преди 8 часа

Решението на съда може да се обжалва

БАБХ тръгва на проверки преди Никулден

БАБХ тръгва на проверки преди Никулден

България Преди 9 часа

Как да разпознаем прясната риба в магазина

Снимката е илюстративна

Премахнати езици, заменени със златни: Невероятна находка в Египет

Свят Преди 9 часа

Мумиите със златни езици са в лошо състояние

Петгодишно момче оцеля след нападение на питон в Австралия

Петгодишно момче оцеля след нападение на питон в Австралия

Свят Преди 9 часа

76-годишният дядо на детето дошъл на помощ, скачайки във водата, за да извади момчето

<p>2 лева за билет&nbsp;от шофьора в столичния градски транспорт</p>

ЦГМ напомня: Билетът, продаван от шофьора в София, ще струва 2 лева

България Преди 9 часа

Препоръчва се пътуването с годишна абонаментна карта

Български столетник разкрива тайната на дълголетието си

Български столетник разкрива тайната на дълголетието си

България Преди 9 часа

Силната вяра и любовта към хората допринасят за дълголетието на 101-годишния Ибрям Салиев от търговищкото село Макариополско

Голямата дропла е най-тежката летяща птица в света

Голямата дропла се лекува с билки? Учени с невероятно откритие

Любопитно Преди 9 часа

Най-тежката летяща птица в света изглежда се лекува сама с билки, смятат учени

Докъде стигна разследването за незаконно подслушване чрез софтуера „Пегас“

Докъде стигна разследването за незаконно подслушване чрез софтуера „Пегас“

България Преди 10 часа

Проверката на прокуратурата започна на 11 февруари

Vivacom дарява 60 000 лева за най-добрите образователни и екологични проекти

Vivacom дарява 60 000 лева за най-добрите образователни и екологични проекти

Технологии Преди 10 часа

Започва осмото издание на Vivacom Регионален грант

Румен Радев връчи Почетния знак на държавния глава на ФЖМК

Румен Радев връчи Почетния знак на държавния глава на ФЖМК

България Преди 10 часа

Отличието беше получено от декана на ФЖМК проф. д-р Веселина Вълканова на академичното тържество за 70 години на специалността "Журналистика" в аулата на Софийския университет

Отварят част от Северния обход на Бургас до 1 януари

Отварят част от Северния обход на Бургас до 1 януари

България Преди 10 часа

Това съобщи служебният министър на регионалното развитие арх. Иван Шишков

Как безплатно да дарим пари за добра кауза

Как безплатно да дарим пари за добра кауза

Технологии Преди 10 часа

Има и такива възможности за благотворителност