С тефан Илчев е победителят в петия лайв на „Като две капки вода“. Певецът направи нов запомнящ се женски образ с тийн идола Бритни Спиърс, сребърен костюм и песента „I was born to make you happy“. „Заради теб започнах да харесвам Бритни Спиърс!“, Фънки за Стефан.

Звездите от "Като две капки вода" преобразени до неузнаваемост

Култови парчета, убедителна актьорска игра и запомнящи се визии отбелязаха петия лайв на „Като две капки вода“. „Тази вечер най-големият глас в българските рок и поп музика успя да пресъздаде най-високия глас в България!“, заяви специалният гост на журито Велизар Соколов-Заки, след появата на Дичо като Дони.

Имах огромния късмет да изпея няколко песни с Боби Кимбъл, който беше специален гост на „Златния орфей“. Не съм вярвала, че ще имам такава възможност и че след години ще мога да опитам да го имитирам“, разказа Петя Буюклиева, минути преди да се качи на сцената като вокал на група TOTO.

Въпреки че Мария Илиева сподели голямото си притеснение от срещата с едно от най-провокативните амплоа на Мадона, тя спечели адмирациите на жури и публика с въздействаща актьорска игра.

„Мразя това парче!“, категоричен беше на свой ред Папи Ханс. Малко по-късно прогнозите за лошо представяне с този образ претърпяха обрат с бурни аплодисменти и комплименти от съдийската маса.

Деси Добрева подкрепи мотото на живота си с песента на Глория Гейнър „I will survive“, която изправи на крака с класическо диско настроени публиката в зала.

След като Бутонът на късмета върна Милко Калйджиев към руската школа, той промени коренно тембъра си за Владимир Висоцки, показвайки емблематични детайли от поведението на руския актьор.

ТИТА направи истинско шоу на финала на вечерта с представянето на образите на Cardi B и Бруно Марс. „Не успяхме да разберем дали това си ти или Cardi B“, заяви Хилда, докато съдийското трио отправи похвали към гримьорския екип.

Юлиан Вергов, който гледа шоуто от първите редове заедно с дъщеря си Алена, получи специална покана от продуцента на шоуто – Магърдич Халваджиян, да се включи в журиращия екип. Звездата на „Откраднат живот“ шеговито попита дали саморазправата с водещите е позволена, а след това прие поканата за участие в една от предстоящите вечери.

Следващата седмица Дичо ще запее за първи път оперна музика с Андреа Бочели, а Петя Буюклиева ще опита фолклорните висини с Валя Балканска. Папи Ханс ще бъде световната звезда Тейлър Суифт, а ТИТА ще трябва да се справи с Краля на попфолка – Азис. Мария Илиева ще провокира публиката с Веско Маринов, а Деси Добрева ще замени диското с Rammstein. Милко Калайджиев ще трябва да вземе ценни колеги от Papi Hans, за да се справи с неговия образ и песента „Суперпалав“. Победителят за вечерта Стефан Илчев получи образа на вокала на култовата хрупа Bon Jovi.

За повече видео материали следете канала на "Като две капки вода” във Vbox7, а целите епизоди на предаването гледайте в NOVA PLAY. 

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Vesti.bg. Можете да го изтеглите от Google Play и AppStore.

За още любопитни новини от Vesti.bg последвайте страницата ни в Instagram.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Учени документират най-жестокия конфликт сред шимпанзетата в Уганда

Учени документират най-жестокия конфликт сред шимпанзетата в Уганда

Свят Преди 4 часа

Десетилетният конфликт в групата Нгого разкрива шокиращи паралели с човешкото насилие и хвърля нова светлина върху еволюционните корени на войната и социалните връзки

Завръщането на „Малкълм“: Защо дългоочакваното продължение се оказа провал

Завръщането на „Малкълм“: Защо дългоочакваното продължение се оказа провал

Любопитно Преди 5 часа

Новият „Малкълм“ се оказа разочарование, което губи магията на оригинала. Вместо семеен хаос, зрителите получиха разпокъсан сюжет и ненужна сантименталност

"Не си играйте със САЩ": Джей Ди Ванс с предупреждение към Техеран

"Не си играйте със САЩ": Джей Ди Ванс с предупреждение към Техеран

Свят Преди 7 часа

Вицепрезидентът на САЩ отпътува за Исламабад за преговорите за прекратяване на огъня в Иран

Какво се случва, когато умрем? Науката и оцелелите разкриват мистерията на края

Какво се случва, когато умрем? Науката и оцелелите разкриват мистерията на края

Любопитно Преди 7 часа

Какво се случва с тялото и съзнанието в момента на смъртта? От „предсмъртния хрип“ и физиологичните промени до разтърсващите разкази на оцелели за синкаво-бяла светлина и мир – науката и личният опит хвърлят светлина върху най-голямата мистерия

Краят на една ера: Стефано Габана се оттегли от лидерския пост в Dolce & Gabbana

Краят на една ера: Стефано Габана се оттегли от лидерския пост в Dolce & Gabbana

Свят Преди 8 часа

Стефано Габана се оттегля от председателския пост в Dolce & Gabbana на фона на 450 млн. евро дългове и спад в луксозния сектор. Той запазва творческата си роля, докато управлението поема Алфонсо Долче в опит за финансова стабилизация

„Целувката на смъртта“: Защо близостта с Тръмп може да свали Орбан от власт

„Целувката на смъртта“: Защо близостта с Тръмп може да свали Орбан от власт

Свят Преди 9 часа

Близостта на Виктор Орбан с Доналд Тръмп се превръща в икономически риск за Унгария. На фона на инфлация и фалити, моделът „Фидес“ е пред изпитание, а опозицията залага на общественото изтощение преди решаващите парламентарни избори в страната

<p>Почина &bdquo;Кръстникът на хип-хопа&ldquo;</p>

Почина легендарният Африка Бамбатаа – „Кръстникът на хип-хопа“

Свят Преди 9 часа

Почина Африка Бамбатаа, „Кръстникът на хип-хопа“ и създател на хита „Planet Rock“. Пионерът, оформил рап културата през 80-те, си отиде на фона на музикално величие и тежки съдебни обвинения

Поклонението пред Янка Рупкина ще е на 11 април в Бургас

Поклонението пред Янка Рупкина ще е на 11 април в Бургас

България Преди 10 часа

На 7 април на 87-годишна възраст си отиде една от най-обичаните български народни певици

Край на печатите в паспортите: ЕС въвежда цифрова система за контрол на границите

Край на печатите в паспортите: ЕС въвежда цифрова система за контрол на границите

България Преди 10 часа

Вместо да се поставят печати в паспортите, всички данни, включително документите за пътуване и биометричната информация, ще се записват дигитално

Кралят на Камбоджа обяви, че страда от рак

Кралят на Камбоджа обяви, че страда от рак

Свят Преди 10 часа

Нородом Сиамони ще се лекува в болница в Пекин, където му е била поставена диагнозата

Полицейска акция в Монтана: Открити 197 лични карти на починали и множество нарушения

Полицейска акция в Монтана: Открити 197 лични карти на починали и множество нарушения

България Преди 10 часа

В хода на полицейската акция, състояла се вчера, на пет места в региона са открити тетрадки и тефтери с ръкописно написани имена на хора и изписани цифри срещу тях

Две катастрофи причиниха задръстване на "Тракия", засилен трафик за Великден

Две катастрофи причиниха задръстване на "Тракия", засилен трафик за Великден

България Преди 10 часа

От МВР допълниха, че би трябвало към момента пътят да е почистен, а шофьорите са подписали двустранни протоколи

Интензивен трафик на ГКПП "Капитан Андреево" и "Малко Търново" към Турция

Интензивен трафик на ГКПП "Капитан Андреево" и "Малко Търново" към Турция

България Преди 10 часа

Трафикът е нормален на всички гранични преходи на границата с Гърция

Никога не чистете обувките си така, съсипвате ги

Никога не чистете обувките си така, съсипвате ги

Любопитно Преди 11 часа

Когато забележите петно по белите си маратонки, преди да излезете навън, е изкушаващо просто да го избършете с влажна кърпичка, но това е много опасно за самите обувки

Нов остър тон от Скопие: „Въпросът с България се решава за един следобед“

Нов остър тон от Скопие: „Въпросът с България се решава за един следобед“

България Преди 11 часа

„Добре е, че водим достойна политика по отношение на евроинтеграцията и не унижаваме собствената си нация и държава“, каза вицепремиерът Александър Николоски относно позицията на премиера Християн Мицкоски, че е готов да чака десетилетия без конституционни промени, които са задължителни за евроинтеграцията

Уикендът, който ще реши всичко: Светът затаява дъх преди преговорите между САЩ и Иран

Уикендът, който ще реши всичко: Светът затаява дъх преди преговорите между САЩ и Иран

Свят Преди 11 часа

Крехкото двуседмично примирие, което проправи пътя за разговорите, засега се спазва. Но масираните смъртоносни бомбардировки на Израел срещу „Хизбула“ и разногласията относно това дали Ливан е включен в примирието, все още могат да провалят срещите