Силвестър Сталоун се вихри под звуците на патешкия танц в щурото шоу „С Рачков всичко е възможно”. Не, това не е шега, а е Бисер Станоев от Самоков. Той е най-известният двойник на екшън звездата в България. Уникалната прилика на нашенеца със Слай може да заблуди и най-големите фенове на холивудския актьор. В това се убедиха всички пред малкия екран, които се забавляваха заедно с Димитър Рачков по NOVA.

В предаването взеха участие и моделите Златка Райкова и Джулиана Гани, певецът и водещ Деян Славчев-Део, актьорите Герасим Георгиев-Геро, Борислав Захариев-Боби Турбото и Милица Гладнишка, както и звездата на българската естрадна музика Веселин Маринов. Седмината се включиха в редица луди състезания и щури игри.

Още в началото на шоуто звездите трябваше да премерят уменията си в любимата игра на зрителите „Таратанци”. В първата битка си премериха ритъма  двете руси дами Златка Райкова и Джулиана Гани, Део и Боби Турбото. За втория тур се оказа, че участниците са само трима: Геро, Веселин Маринов и Милица Гладнишка.

Трябва ми четвърти човек, понеже нямам четвърти човек, г-н Маринов, какво да правим? Вие две позиции ще вземете, или да вземем още един човек? Знаете ли, видях в публиката българския Силвестър Сталоун, заповядай, приятелю”, подкани Рачков Бисер Станоев.

„Вижте дами и господа, каква богата продукция сме, канят Сливестър Сталоун, звезди и аз”, похвали се Рачков.

След като и четвъртият участник излезе на сцената, играта започна.

На българския Рамбо се падна да демонстрира своите умения под ритъма на The Bird Dance на The Emeralds, известна у нас като „Патешкия танц”.

Заради начина, по който Станоев танцува, Рачков се пошегува, че „Силвестър Сталоун има проблеми с кръста”.

Зрителите останаха шокирани от приликата между Станоев и Сталоун. Оказва се, че за Рамбо от Самоков това е ежедневие. От години сънародници и чужденци преследват Станоев с молба да получат автограф и снимка.

Но сходствата между двамата мъжаги приключват с външния вид.

Станоев живее със съпругата си и двете си деца в планинското градче Самоков. Известен е сред приятелите си с прякорите Рамбо, Роки и Артиста. Определя се като обикновен, народен човек. Работи като автомонтьор, през годините е бил и баничар. Фен е на офроуда и моторите.

Станоев е имал много тежко детство. Загубил е баща си едва на 10 години и майка му трябвало да се грижи сама за трите си деца. Наложило се братята бързо да се научат как да се справят с живота от малки. Приликата си с Рамбо осъзнал в осми клас, когато се снимал за личните си документи, споделя самият той пред медиите.

Един от най-неловките моменти, в които Станоев е изпадал заради приликата си със Слай, бил посещение на Рилския манастир. Тогава кореец припаднал, бъркайки го с холивудския актьор.

Преди време българският Рамбо се оказал и голям късметлия, след като спечелил 20 000 лева от Националната лотария.

Станоев е категоричен, че ако получи предложение да се снима в някой филм, с удоволствие ще приеме. Въпреки своята уникална външност, българският Рамбо със съжаление признава, че досега никога не се е срещал лично с холивудския си двойник.

Пожелаваме му да сбъдне мечтата си.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Имен ден днес празнуват...

Имен ден днес празнуват...

Любопитно Преди 16 минути

На 1 май почитаме паметта на свети пророк Йеремия и на преподобномъченик Акакий Серски

<p>Сенатът на САЩ не успя да блокира митата на Тръмп</p>

Сенатът на САЩ не събра мнозинство, за да блокира митата на Тръмп

Свят Преди 1 час

Предложението целеше отмяна на националното извънредно положение, обявено от американския президент

<p>1 май: Най-смъртоносното наводнение в България</p>

1 май: Най-смъртоносното наводнение в България

Любопитно Преди 1 час

Вижте какво се е случило на този ден в историята

Apple iPad Air

Apple загуби контрол над приложенията в App Store

Технологии Преди 2 часа

Съдия забрани на компанията да взима комисионни и да ограничава разработчиците

ЕС с "план Б", ако Тръмп се откаже от преговорите за Украйна

ЕС с "план Б", ако Тръмп се откаже от преговорите за Украйна

Свят Преди 9 часа

Това заяви върховният представител на ЕС по външната политика Кая Калас

Путин каза, че има украински войници в Курска област

Путин каза, че има украински войници в Курска област

Свят Преди 9 часа

По-рано през седмицата Русия обяви, че е изтласкала украинците от Курска област

Мария Габриел не е избрана за зам.-председател на ЕНП

Мария Габриел не е избрана за зам.-председател на ЕНП

Свят Преди 10 часа

ЕНП съобщи десетте си заместник-председатели

От 1 май влизат в сила новите по-високи цени на винетките

От 1 май влизат в сила новите по-високи цени на винетките

България Преди 10 часа

По-високи ще са наказанията за нарушения

Протест срещу агресивна фамилия в село Овощник

Протест срещу агресивна фамилия в село Овощник

България Преди 11 часа

Жители настояват опасно шофиращи и нападателни местни да напуснат населеното място

Стачки и протести блокират Европа на 1 май

Стачки и протести блокират Европа на 1 май

Свят Преди 11 часа

В Италия ще се проведе общонационална 24-часова стачка, протести във Франция и Германия

Русия: Може да стигнем нивата на мобилизация от Втората световна война

Русия: Може да стигнем нивата на мобилизация от Втората световна война

Свят Преди 12 часа

Руските власти набират 30 000 до 40 000 души в армията всеки месец

Вътрешният министър разпореди мерки за BG-ALERT

Вътрешният министър разпореди мерки за BG-ALERT

България Преди 13 часа

Дирекция „Инспекторат“ започна проверка на системата

Намериха мъртво изчезналото момиче от Хасково

Намериха мъртво изчезналото момиче от Хасково

България Преди 13 часа

Магдалена Русева изчезна в събота сутринта

Русев: Отклонение в работата на една от системите на F-16

Русев: Отклонение в работата на една от системите на F-16

България Преди 14 часа

Русев: Проблемът ще бъде отстранен

Хобито ти иска сцена – дай му я ТУК и СЕГА!

Хобито ти иска сцена – дай му я ТУК и СЕГА!

Любопитно Преди 15 часа

Защото „един ден“ е удобно извинение. А днес е възможност.

Израел поиска помощ от България за пожара край Йерусалим

Израел поиска помощ от България за пожара край Йерусалим

Свят Преди 15 часа

Селищата, разположени на около 30 км западно от Йерусалим, бяха евакуирани