Л оша храна, демотивиран персонал и салон, който мирише на пържено ще завари шеф Манчев в новия епизод на „Кошмари в кухнята“. Той ще пристигне в ресторант в центъра на Пловдив, за да помогне на семеен бизнес, в който комуникацията между собствениците и персонала отсъства. Ситуацията е толкова тежка, че клиенти вече почти не са останали.
Ресторантът, на който шеф Манчев ще опита да помогне, се намира на емблематично място за пловдивчани. Новите му собственици – братовчедите Руска и Божидар, са направили голяма инвестиция в опит да върнат старата му слава. Те започват своето амбициозно начинание с голям екип, но във времето той намалява заради пропуски в организацията на работния процес.
Шеф Манчев ще остане неприятно изненадан от качеството на храната - неприятен вкус, липса на истински продукти и неприветлив салон, изпълнен с миризма на пържено. А безпорядъкът в кухнята е толкова голям, че майстор готвачът няма да повярва на очите си. Приготвянето на няколко поширани яйца и сос Холандес, ще постави под съмнение уменията на единия от готвачите. Ще бъдат поднесени ястия без основни компоненти, а един от собствениците ще влезе в кухнята, за да помага.
Ще успее ли шеф Манчев да накара собственици и персонал да говорят открито за проблемите? Готови ли са готвачите и сервитьорите да спрат с оправданията и да се превърнат в двигател на всичко, случващо се в заведението?
Не пропускайте да видите в петък от 20:00 ч. в новия епизод на „Кошмари в кухнята“ по NOVA.
Повече информация можете да откриете на сайта на предаването, както и на официалната му Facebook страница.