Пощенска банка очаква нови таланти в стажантската си програма
Източник: Пощенска банка

С тажантската програма на Пощенска банка, която вече е целогодишна, дава отлична възможност на студенти и млади професионалисти да получат практически знания и опит в една от най-големите и модерни банки на пазара, носител за втора поредна година на голямата награда „Работодател на годината” от конкурса за Employer branding, организиран от b2b Media.

Стажът е платен, провежда се с гъвкаво работно време - 4 или 8 часа, съобразено с ангажиментите на студентите, а продължителността му е от 1 до 3 месеца. Желаещите могат да работят в Централното управление в София или във финансовите центрове на Пощенска банка в страната – София, Пловдив, Бургас, Варна, Русе, Велико Търново, Свищов, Благоевград, Стара Загора, Шумен и Габрово.

Сред големите предимства на програмата е, че тя започва с интензивно обучение за структурата, продуктите и услугите на банката, както и за подхода към потребителите и качеството на обслужване. След това всеки стажант има ментор, експерт от банката, който го въвежда в спецификите на конкретните позиции и го подкрепя активно в целия процес на придобиване на опит. Успешно приключилите стажантската програма получават сертификат за преминат стаж и могат да бъдат поканени да продължат професионалната си реализация в Пощенска банка.

В атрактивната стажантска програма, която се осъществява като част от корпоративната социална отговорност на Пощенска банка за инвестиция в младите хора и обществото повече от 12 години, се включват основно студенти от икономически специалности. Най-често това са младежи от специалностите „Бизнес администрация“, „Счетоводство и контрол“, „Финанси и банково дело“, и от водещи университети като УНСС, Стопанска академия „Димитър А. Ценов“ в гр. Свищов, Икономически университет – Варна, Американски университет в България (АУБ), чуждестранни университети от Великобритания, Австрия и други. Най-много стажанти преминават през програмата в градовете София, Пловдив, Варна, Русе и Благоевград. По време на летните месеци банката посреща млади таланти и от други градове като Силистра, Видин, Сливен, Ямбол и Кърджали.

„Стажантската ни програма е поредна социално отговорна инициатива на банката за установяване на двупосочна връзка между бизнеса и образованието. Чрез нея осигуряваме на студентите отлична възможност за обучение, натрупване на ценен практически опит, кариерен старт и перспективи за развитие във водеща финансова институция. Максимално гъвкави сме по отношение на началната дата, продължителността на стажа и работните часове, защото разбираме, че студентите трябва да го съчетаят успешно с учебния процес и ги подкрепяме в това. Всяка година десетки млади хора се присъединяват към нашите екипи и след това голяма част от тях остават да работят при нас. Приемаме този факт като признание за отличната работна среда, която създаваме за служителите и стажантите си, както и за това, че младите хора виждат големи възможности за кариерно развитие в компанията. Очакваме целогодишно и други мотивирани студенти да се присъединят към нашия силен екип, за да вървим заедно с тях по пътя на успеха“, коментират от Пощенска банка.

Повече за стажантската ни програма можете да научите тук . Всички желаещи да се включат в нея могат да подадат своите документи на имейл адрес: jobs@postbank.bg.

 
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
ЦИК: Заявления за гласуване по друг адрес се подават до 4 април

ЦИК: Заявления за гласуване по друг адрес се подават до 4 април

България Преди 3 часа

Заявления се подават и по електронен път през сайта на ГД ГРАО

Тръмп: Мисля, че войната с Иран е почти приключила

Тръмп: Мисля, че войната с Иран е почти приключила

Свят Преди 3 часа

Тръмп: Те нямат военноморски сили, нямат комуникации, нямат въздушни сили

Бенчев: Цената на петрола може до стигне до 150 долара

Бенчев: Цената на петрола може до стигне до 150 долара

Свят Преди 5 часа

Председателят на Управителния съвет на Българската петролна и газова асоциация опредли ситуацията като "абослютно невиждана"

РС Македония готви отговор за България

РС Македония готви отговор за България

Свят Преди 6 часа

Муцунски: Изненадан съм как България се отнася към наши граждани

МАЕ призова за освобождаване на петролни запаси

МАЕ призова за освобождаване на петролни запаси

Свят Преди 7 часа

Френският министър на финансите Ролан Лескюр заяви, че държавите от Г-7 „все още не са стигнали дотам“

Три дрона са засечени над летището в София снощи

Три дрона са засечени над летището в София снощи

България Преди 8 часа

Не се е наложило пренасочване на полети

Нови подробности за стрелбата по дома на Риана: Стреляно е с полуавтоматична пушка AR-15 (СНИМКИ)

Нови подробности за стрелбата по дома на Риана: Стреляно е с полуавтоматична пушка AR-15 (СНИМКИ)

Свят Преди 9 часа

Полицията публикува кадри на надупчената порта на имота; в колата на нападателката е открита полуавтоматична карабина AR-15 и седем гилзи

Лейди Гага с вълнуваща новина за сватбата си две години след годежа с Майкъл Полански

Лейди Гага с вълнуваща новина за сватбата си две години след годежа с Майкъл Полански

Любопитно Преди 9 часа

След месеци на пътувания и спекулации, поп иконата най-накрая разкри, че венчавката с бизнесмена Майкъл Полански наближава. Двойката планира церемонията „скоро“, докато звездата вече подготвя документите за защитата на своето състояние

Зам.-директорът на НКЖИ Нели Андреева подаде оставка

Зам.-директорът на НКЖИ Нели Андреева подаде оставка

България Преди 9 часа

Нели Андреева обясни, че се разделя с компанията след 20 години в сектора заради съмнителни назначения

Макрон: Когато Кипър е нападнат, тогава и Европа е нападната

Макрон: Когато Кипър е нападнат, тогава и Европа е нападната

Свят Преди 9 часа

Той каза това по време на посещение на средиземноморския остров, където пристигна днес, за да обсъди укрепването на регионалната сигурност с кипърския президент Никос Христодулидис и гръцкия министър-председател Кириакос Мицотакис на фона на ескалацията на войната в Иран и рязкото покачване на цените на петрола

Исмаилов: Недопустимо е 60% от служителите на Български пощи да са на минимална заплата

Исмаилов: Недопустимо е 60% от служителите на Български пощи да са на минимална заплата

Свят Преди 9 часа

Исмаилов: Изпълнителният директор получава заплата от над 7600 евро месечно

,

"Ангел" на борда: Тайните кодове, с които стюардесите съобщават за спешни случаи

Любопитно Преди 9 часа

Екипажите използват специфичен език от кодове и звукови сигнали, за да координират реакциите си при медицински инциденти, без да предизвикват паника сред пътниците

София купува 75 тролейбуса и 50 електробуса

София купува 75 тролейбуса и 50 електробуса

България Преди 9 часа

Чаушев подчерта, че това е комплексно предложение и не се работи на парче

,

Соня Йончева събира световния оперен и музикален елит на „Гала в София“

Любопитно Преди 10 часа

Оперната прима ще зарадва българската публика с два грандиозни спектакъла на сцена на площад „Св. Александър Невски” на 25 и 27 август в София

<p>Колко тежко е ранен новият върховен лидер на Иран?</p>

Колко тежко е ранен новият върховен лидер на Иран Моджтаба Хаменей?

Свят Преди 10 часа

Иранските медии го описват като "ранен от врага във войната"