За финала на сериала продуцентите са подготвили изненада в лицето на Уенди Малик, която играе модната редакторка Нина ван Хорн в друг сериал - "Just Shoot Me" ("Само за снимка" по Би Ти Ви). Нейната роля във "Фрейзър" ще е на жена, в която се влюбват едновременно психиатърът (Келси Грамър) и баща му (Дон Махоуни). Навремето героинята е била детегледачка на Фрейзър и брат му Найлс, разкрива "Тв гайд". Сега баща и син ще се конкурират за вниманието й, обясняват продуцентите на сериала пред списанието.
Кс си Грамър потвърди пред списание "Тв гайд", че през май догодина спира да играе психиатъра Фрейзър Крейн. Актьорът изпълняваше тази роля в два сериала - класиката "Бар "Наздраве", където бе гадже на една от сервитьорките, и по-новия "Фрейзър", където е главен герой. У нас "Фрейзър" се завъртя по Нова телевизия, а епизодите от "Бар "Наздраве" са били показвани по БНТ и "Евроком".