Л ичният живот на руския президент винаги е бил пазен в тайна и за семейството му не се знае много. Но откакто Русия нахлу в Украйна, вниманието към Владимир Путин се засили и всяка една подробност около живота му се разглежда под микроскоп.

Официално той има две дъщери от бившата си съпруга Людмила Путина. Мария е ендокринолог, работи в медицински изследователски център, който изследва терапии за лечение на рак. Катерина е експерт в сферата на технологиите и работи за "руската държава и отбранителна индустрия". Баща им винаги е избягвал да говори за тях, защото за него е важно те да могат да имат свой личен живот, без да бъдат излагани на привилегии или дискриминация заради семейството си.

Има слухове обаче, че двете момичета не са единствените потомки на Путин, а всъщност те имат полусестра, наречена Елизабет, която е по-популярна като Луиза Розова. Говори се, че в началото на политическата си кариера президентът е имал връзка с жена на име Светлана, която е била обикновена чистачка. Само за една нощ тя се е превърнала в една от най-богатите дами в Русия.

През 2003 г. Светлана родила дъщеря на Путин. Днес 18-годишна, девойката се вълнува изключително много от мода и преди наложените санкции в Русия е била много активна в социалните мрежи. Тя също така се изявява като DJ и дори е имала публични участия в популярен нощен клуб в Москва. По време на нейното присъствие там, сградата е била охранявана от специалните части на руското Министерство на вътрешните работи.

Самата Луиза е споделяла, че баба ѝ я е отгледала, защото родителите ѝ са били много заети. Младото момиче твърди, че е прекарало детството си извън града и не е посещавало детска градина. Занимавала се е с балет, фигурно пързаляне, тенис и плуване. В момента учи в университет и е във Факултета по мениджмънт в областта на изкуството и културата. Ежегодно посещава френския град Ментон и за нея е голямо удоволствие на присъства на местния лимонов фестивал.

Предполагаемата президентска щерка многократно е заявявала, че не се вълнува от политика. Тя не гледа телевизия, но понякога следи актуалните новини в Telegram. В свободното си време гледа модни ревюта, чете Vogue, посещава ресторанти и се наслаждава на вкусна паста. Обича да излиза с приятели, с които „да си клюкарят“.

Неведнъж журналисти са я провокирали с въпроса дали е дъщеря на Владимир Путин, но обикновено не дава конкретен отговор. Никога не го е потвърждавала, но не е го е и отричала.

По последна информация в момента Луиза Розова живее с майка си в луксозен жилищен комплекс на име „Фонтанка 76“ в Санкт Петербург

Той се намира на 5 минути от Невски проспект и разполага с инфраструктурата и услугите на петзвезден хотел. В сградата има 77 апартамента, а площта е около 526 кв.м. Смята се, че цената на апартаментите в рубли се оценява на около 170 милиона.

И все пак въпреки че има десетки слухове и спекулации, няма официална информация Луиза да е реална дъщеря на руския президент, но визуалните прилики между двамата не могат да се отрекат.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
,

Учени разкриха защо алкохолът ни кара да ядем солено и мазно

Любопитно Преди 2 часа

Изследване показва, че спиртните напитки активират хормон, който ни подлъгва да търсим протеини чрез свръхпреработени продукти. Тази „примамка“ обърква сигналите на организма, кара ни да ядем повече и води до бързо напълняване

Германия пред исторически обрат: Най-непопулярният канцлер Мерц губи битката с АзГ

Германия пред исторически обрат: Най-непопулярният канцлер Мерц губи битката с АзГ

Свят Преди 3 часа

Християндемократите на Мерц се сринаха до най-ниския си резултат от години насам. Нова анкета показва, че „Алтернатива за Германия“ води убедително с 29% подкрепа, което застрашава бъдещето на правителството

Зеленски отбеляза 82-рата годишнина от десанта на съюзниците в Нормандия

Зеленски отбеляза 82-рата годишнина от десанта на съюзниците в Нормандия

Свят Преди 4 часа

Украинският държавен глава направи силен паралел между десанта на съюзниците в Нормандия и днешната битка за свобода. Той благодари на всички, които в момента помагат за защитата на ценностите от Втората световна война

,

Мощна буря с градушка удари Монтана

България Преди 4 часа

Размерът на падналите ледени зърна е достигал около 1 сантиметър

Почина бившата първа дама на Франция Бернадет Ширак

Почина бившата първа дама на Франция Бернадет Ширак

Свят Преди 5 часа

Тя остава единствената първа дама на Франция, която е заемала изборна политическа длъжност

Мъж заплаши да отвлече автобус в Бургас и рани шофьора

Мъж заплаши да отвлече автобус в Бургас и рани шофьора

България Преди 5 часа

Той сплашил кондукторката и пътниците, а по-късно е задържан

Снимката е илюстративна

Напук на възрастта: 101-годишна жена плува всеки ден, шофира и пече хляб

Любопитно Преди 5 часа

Родената през 1925 г. американка споделя навиците, които я поддържат във форма. Напук на възрастта, тя не спазва строги диети, обожава фъстъчено масло и не пропуска съботната тренировка

Пийт Хегсет предупреди: Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии

Пийт Хегсет предупреди: Европа е изправена пред "нашествие“ на опасни идеологии

Свят Преди 5 часа

Неговите думи отразяват критиките, често отправяни от администрацията на президента Доналд Тръмп по отношение на Европа

,

Никола Цолов завърши десети в спринта на Формула 2 в Монако

Любопитно Преди 6 часа

Българският пилот във Формула 2 остана на 51.5 секунди зад победителя Ноел Леон в тактически спринт. Истинското шоу за Цолов предстои в неделя от 10:25 ч., когато стартира от първа редица в основното състезание

<p>Израел разпореди евакуация в Южен Ливан</p>

Израел разпореди евакуация на пет населени места в Южен Ливан

Свят Преди 7 часа

Всеки, който остане в близост до бойци на "Хизбула", техните съоръжения или боеприпаси, излага живота си на риск

.

Пожар пламна в депо за гуми във Варна

България Преди 7 часа

Няма данни за пострадали

,

Унгария ограничи разрешителните за наемане на работници от страни извън ЕС

Свят Преди 7 часа

Нови разрешения за пребиваване в Унгария по схемата за мигранти, въведена от предишното правителство с премиер Виктор Орбан, вече няма да се издават с незабавен ефект

,

Удари в сърцето на Русия: Украински дронове атакуваха военна база край Санкт Петербург

Свят Преди 8 часа

В публикация в социалната мрежа Екс Зеленски заяви, че действията са част от отговора на Украйна на продължаващите руски атаки

,

Йотова на „Илиева нива“: Време е да дойде справедливостта за тракийския ни род

България Преди 8 часа

Йотова подчерта, че най-важната задача на днешното поколение е да остави мирен и спокоен свят на децата

.

"По познатия начин – безрезултатно": Историческата комисия между София и Скопие пак се провали

България Преди 8 часа

Следващото заседание на Съвместната мултидисциплинарна експертна комисия по исторически и образователни въпроси ще проведе през септември в София

,

Иран постави ултиматум на Тръмп: Върнете ни милиардите, за да има мир

Свят Преди 9 часа

Иран е подложен на американски санкции от десетилетия, които тежко засягат икономиката и финансовата му система