Ар рисата Александра Василева (носителка на "Аскеер 2004" за изгряваща звезда) участва в специален beauty експеримент за новия брой на дамското сп. "Грация", за да докаже, че гримът може да промени лицето до неузнаваемост. На мода в макияжа отново са пастелните цветове, отбелязва изданието.

Иначе на корицата е американската актриса Рийс Уидърспун ("Професия: блондинка"), която разказва за живота си на кинозвезда, съпруга, майка и изобщо - за усилията на едно работещо момиче да постигне съвършена хармония в дома си, докато жълтата преса безпроблемно наднича през "ключалката".

В броя е поместено и ексклузивно интервю със супермодела Явор Веселинов. Един преуспял българин в Банкок разказва за предизвикателствата на професията, приятелите за "еднократна употреба" и тъгата по България.

"Да си секси вече не е достатъчно - трябва да си new sexy!", твърдят редакторите в рубриката за мода и шопинг. Тенденциите според тях: дългите поли се завръщат, както и вечната рокля; актуални отново са пеперудите, бродериите и плетивата.

Има ли рецепта за съвършен секс? Можем ли да се доверим на съветите на специалистите? - на тези въпроси отговаря "наръчникът" как да бъдеш естествена в леглото.

От новия брой ще научите още за приликите и разликите между шотландеца Юън Макгрегър и ирландеца Колин Фаръл, ще прочетете размишленията на Ники Кънчев по темата: "Професия любовница" и ще разберете колко важен е сънят за добрата форма и психиката ви, както и какво се случва, когато мъжът в една двойка е по-красив от жената.

Подаръкът на списанието е нов модел чанта - този път в бежово, черно и червено.

Междувременно в продажба е и новият брой на "GRAZIA CASA" с вести, тенденции и актуални идеи по темите дизайн и интериор. Съдържанието му:

Български и чуждестранни дизайнери.
Тенденции в обзавеждането - директно от изложението в Милано 2005.
Актуални цветове, форми и материали. Интервю с дизайнера на B&B Пиеро Амброджо Бузнели.
Още за съвременната архитектура и нейните флагмани - този път вниманието на редакторите е насочено към германската столица Берлин.
Героите на новия век - лидерите на японския дизайн Елефант и Наото Фукасава.
Актуални имена в съвременния дизайн - Карим Рашид, Паола Навоне и империята "Версаче".
Съвременният дом - топъл, уютен и мултифункционален, съчетание между традиции, модернизъм и индивидуален чар.
Убежището на Каролина Ерера в Ню Йорк - дом, в който да помълчиш.
Шопинг идеи - чаши за кафе, цветя, настолни лампи, декоративни фигури, столове, спално бельо, етно шик.
Предложения за всеки джоб и бъдещи младоженци.
Съвети за обзавеждане и декорация от д-р Виргиния Минчева.
Всичко за дома - идеи за дневната, кухнята и банята.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Заловиха лидера на най-могъщия картел в Еквадор

Заловиха лидера на най-могъщия картел в Еквадор

Свят Преди 6 часа

Еквадор стана сцена на насилие в последните години

САЩ докараха самолетоносач на прага на Венецуела

САЩ докараха самолетоносач на прага на Венецуела

Свят Преди 7 часа

Каракас разглежда американското военно разполагане като пряка заплаха

Гърция и Украйна подписаха за газ от САЩ през България

Гърция и Украйна подписаха за газ от САЩ през България

Свят Преди 12 часа

Доставките на газ ще бъдат финансирани с помощта на европейските партньори на Украйна

Иран обяви, че вече не обогатява уран

Иран обяви, че вече не обогатява уран

Свят Преди 13 часа

Арагчи: Иран винаги ще бъде готов да се ангажира с дипломация

Пилотът, загинал в Хърватия, имал и българско гражданство

Пилотът, загинал в Хърватия, имал и българско гражданство

България Преди 14 часа

Към разследването на причините за инцидента ще се присъединят и турски следователи

Украйна заяви, че е ударила рафинерия, Русия - че е превзела села

Украйна заяви, че е ударила рафинерия, Русия - че е превзела села

Свят Преди 14 часа

В зоната на поразяване на рафинерията са регистрирани експлозии и пожар, а размерът на щетите се изяснява

Германия с нова военна служба - доброволци и евентуална задължителна казарма

Германия с нова военна служба - доброволци и евентуална задължителна казарма

Свят Преди 15 часа

Редица членове на консервативния блок предупредиха, че доброволният модел няма да бъде достатъчен, предвид напрегнатата ситуация около сигурността в Европа

.

FT: Русия търси спасение от Европа с газопровод към Китай - „Силата на Сибир 2“

Свят Преди 15 часа

Китай не бърза с изграждането на газопровода. Русия доставя газ до Пекин по много по-късия газопровод „Силата на Сибир“, пуснат в експлоатация през 2019 г.

Сърбия пред енергийна криза: САЩ дадоха ултиматум за NIS

Сърбия пред енергийна криза: САЩ дадоха ултиматум за NIS

Свят Преди 15 часа

На извънредно заседание на правителството министри и президентът Александър Вучич представиха различни акценти, но всички признаха, че страната разполага с дни да реши съдбата на стратегическата петролна компания

Кой ще спечели седмия сезон на „Игри на волята”? (ВИДЕО)

Кой ще спечели седмия сезон на „Игри на волята”? (ВИДЕО)

Любопитно Преди 16 часа

Какво всъщност се случва, когато камерите спрат, когато емоциите кипят и когато решенията тежат повече, отколкото зрителите подозират?

Въпреки КЗП: Столична община не отменя двойния скок на паркирането

Въпреки КЗП: Столична община не отменя двойния скок на паркирането

България Преди 16 часа

От КЗП изискват от градската администрация да посочат обективни икономически основания защо се налага ръста в цените

Украйна преговаря за освобождаване на 1200 пленници до Нова година

Украйна преговаря за освобождаване на 1200 пленници до Нова година

България Преди 16 часа

„Работим неспирно, за да направим така, че украинците, които ще се приберат от плен, да са си у дома за Нова година и Рождество Христово“, заяви шефът на кабинета на президента Зеленски по сигурността Рустем Умеров

Тези 5 прости навика забавят стареенето, разкриват експерти

Тези 5 прости навика забавят стареенето, разкриват експерти

Любопитно Преди 17 часа

Тайната на дългия живот не е нужно да бъде толкова сложна

Как да следите траекторията на кометата 3I/ATLAS

Как да следите траекторията на кометата 3I/ATLAS

Технологии Преди 17 часа

​Междузвездната комета 3I/ATLAS достигна най-близката си точка до Слънцето. Ето как да следите останалата част от пътя ѝ извън нашата Слънчева система

<p>13-те най-често срещани сънища</p>

Гол на публично място и целувка със знаменитост: 13-те най-често срещани сънища

Любопитно Преди 17 часа

Падането е най-често срещаният сън, преживяван от 53% от британците