Е дно от най-обичаните лица на NOVA Ралица Паскалева се впуска в ново предизвикателство. От 29 юни тя се присъединява към предаването „На кафе“ като звезден гост-коментатор.
Водещата Гала, която в момента е в заслужен летен отпуск, обещава сутрешният формат да остане позитивният остров в телевизионния ефир.
„Вече имам опит с горещия пясък в „Игри на волята“, но сега нямам търпение да се потопя в уютната атмосфера на „На кафе“. Харесвам предавания, в които има място за смислени разговори, искрени мнения и ведра усмивка – онзи необходим контрапункт на забързаното ни ежедневие и стрес, с които живеем. Ще се посветя изцяло на положителните истории, които заслужават да бъдат разказани“ - споделя Ралица Паскалева.
Със своята харизма, ерудиция и проницателност, популярната актриса ще предложи своя поглед към темите, които вълнуват всички. Заедно с утвърдените панелисти Кристина Патрашкова, Лора Капустина, Дарин Ангелов, Георги Блажев и Юлиян Константинов, тя ще търси най-интересните и любопитни страни на живота, който ни заобикаля.
Не пропускайте „На кафе“ всеки делничен ден от 9:30 до 12:00 часа по NOVA.