“Полицаите от края на града“ превземат „Черешката на тортата“

А ртистични предястия, пъстри ордьоври и музикален акомпанимент засищат гладните за приятни емоции и авторски рецепти зрители в новата седмица на „Черешката на тортата“.

Кулинарната седмица открива лъчезарната Генка Шикерова. Журналистът на NOVA устремено ще разследва вкусовите предпочитания на гостите си. Пъстрото ѝ меню включва богата салата с аншоа, два вида разядки, атрактивно предястие, основно ястие и десерт на три нива с маскарпоне. Ведрото настроение и индивидуалните фолклорни предизвикателства хармонират с вкусната вечеря.

Втори домакин в новата кулинарна седмица е Кристиян Милатинов. Актьорът от хитовия комедиен сериал на NOVA “Полицаите от края на града“ подготвя цветен спектакъл в кухнята. Разнообразното му меню носи полъх от Италия - свежа салата, авторска рецепта за гуакамоле, италианско предястие, основно ястие и ефирен десерт печелят овациите на гостите. Вечерта е изпълнена с приятни разговори и спортни изненади.

Певицата Маги Джанаварова е домакин на третата кулинарна вечер. Талантливата изпълнителка е привърженик на домашните рецепти и здравословния начин на живот. Менюто ѝ се състои от розов таратор, домашно приготвен хляб, салата и дресинг, богат на подправки, два вида разядки, основно ястие и десерт от най-престижната френска кулинарна школа. Участниците се наслаждават на уютна атмосфера, индивидуални подаръци и музикални изненади.

В четвъртък за кулинарен дебют се готви друга звезда от „Полицаите от края на града“ Йоана Кирчева. Актрисата с безброй таланти пренася изкуството от сцената в кухнята. Менюто включва домашна лимонада, комбинация от домати, нахут и авокадо, сладко от люти чушки, основно ястие и десерт в лятна форма. Романтична гледка гали очите на участниците, а за доброто им настроение през цялата вечер се грижат историите на любезната домакиня и астралните изненади.

Кулинарното дерби закрива политикът Цветелин Кънчев. За своята вечер той приготвя изобилно меню, което е в състояние да задоволи всеки каприз. Свежи плодови напитки, два вида салати, брускети, разядки, две предястия, основно ястие и японски десерт смайват гостите. Хармония и добро настроение изпълват вечерта, а музикалната изненада оставя участниците без дъх.

Кое е кулинарното изкушение, което заслужи плакет от кулинарното гуру шеф Иван Манчев, предстои да разберете следващата седмица всяка делнична вечер от 20.00 ч. по NOVA.

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Vesti.bg. Можете да го изтеглите от Google Play и AppStore.

За още любопитно съдържание от Vesti.bg последвайте страницата ни в Instagram.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Неочаквано откритие: До 10 часа упражнения седмично спасяват сърцето от инфаркт и инсулт

Неочаквано откритие: До 10 часа упражнения седмично спасяват сърцето от инфаркт и инсулт

Любопитно Преди 3 минути

Ново изследване преобръща досегашните здравни препоръки. Оказва се, че познатите 150 минути спорт на седмица са само абсолютният минимум. За истинска защита от кардиологични проблеми учените вече съветват да отделяме между 9 и 10 часа

Буца в гърлото: Кога това усещане е просто чист стрес и кога крие неподозиран здравословен проблем

Буца в гърлото: Кога това усещане е просто чист стрес и кога крие неподозиран здравословен проблем

Свят Преди 4 минути

Медицинският феномен „глобус“: От стрес и киселини до проблеми с щитовидната жлеза – как да разпознаем опасните сигнали?

Възобновиха подаването на питейна вода за Севлиево

Възобновиха подаването на питейна вода за Севлиево

България Преди 8 часа

Очаква се още тази нощ тя да стигне до домовете на хората

Датската кралица Маргрете Втора е приета в болница

Датската кралица Маргрете Втора е приета в болница

Свят Преди 8 часа

Маргрете Втора е много популярна в Дания заради това че модернизира монархията

Овладяха опасността от химическа експлозия в Калифорния

Овладяха опасността от химическа експлозия в Калифорния

Свят Преди 9 часа

Евакуационните зони остават в сила

Горещата вълна във Франция взе жертви

Горещата вълна във Франция взе жертви

Свят Преди 9 часа

За 8 департамента е издаден за утре оранжев код за опасно горещо време

Борисов: ГЕРБ остава надежден партньор на САЩ

Борисов: ГЕРБ остава надежден партньор на САЩ

България Преди 10 часа

По време на разговора бяха обсъдени двустранните отношения и стратегическото партньорство между България и САЩ

Адвокат: Служители на ГДНП продават информация на издирвани лица

Адвокат: Служители на ГДНП продават информация на издирвани лица

България Преди 10 часа

Според адвокат Зорница Костова хората, които трябвало да издирват Васил Михайлов, му помагали

Украйна удари руско петролно депо в Брянска област

Украйна удари руско петролно депо в Брянска област

Свят Преди 10 часа

Депото е част от веригата за снабдяване с гориво на руската армия

Какво наистина е договорено между САЩ и Иран

Какво наистина е договорено между САЩ и Иран

Свят Преди 11 часа

Не е ясно кога или как споразумението може да бъде финализирано

Русия предупреди чужденците да напуснат Киев

Русия предупреди чужденците да напуснат Киев

Свят Преди 12 часа

Москва: Ударът на въоръжените сили на Украйна по Старобелск преля чашата на търпението

Трамвай дерайлира и се вряза в сграда в Белград

Трамвай дерайлира и се вряза в сграда в Белград

Свят Преди 13 часа

Двама пътници са получили сериозни травми под формата на счупвания на крайници

Иран разкри в какво състояние е върховният лидер Моджтаба Хаменей

Иран разкри в какво състояние е върховният лидер Моджтаба Хаменей

Свят Преди 13 часа

Хаменей е бил приет в болница на 28 февруари

Жена загина в тежка катастрофа край Симитли

Жена загина в тежка катастрофа край Симитли

България Преди 14 часа

Главен път Е-79 бе напълно затворен за движение и в двете посоки

Съпругът на бившия шотландски премиер се призна за виновен

Съпругът на бившия шотландски премиер се призна за виновен

Свят Преди 14 часа

Шейсет и две годишният Питър Мърел бе задържан под стража

Oбвинения за изтезания и сексуално насилие срещу Израел

Oбвинения за изтезания и сексуално насилие срещу Израел

Свят Преди 14 часа

Около 50 от активистите в глобалната хуманитарна флотилия за Газа са били приети в болница в Турция