Блестящи умове от цял свят идват в София за Webit 2024 Sofia Edition
Източник: Webit

Webit 2024 Sofia Edition в НДК на 23 октомври отново събира на едно място лидери и блестящи умове от цял свят, които ще говорят за устойчивото AI бъдеще за хора и роботи.

Сред гостите са главния AI архитект на Microsoft, основателят на $28 милиардната компания за киберсигурност CloudFlare, топ лидери от BCG, Binance, BP, EY-Parthenon, Wipro, десетки инвеститори и иноватори в сферите на финансите, здравеопазването, киберсигурност, енергия, образование и устойчиви технологии.

Темите в дискусиите ще акцентират върху иновации и глобални постижения, както и технологичните тенденции, които определят бъдещето на ключови индустрии в бизнеса.

В допълнение към основната конферентна програма, Webit ще бъде домакин на специална среща на десетки инвеститори от цял свят – InvestX като успоредно ще се проведе и един от кръговете на Founders Games. От над 4500 кандидатури от 150 държави до момента, достигналите до този етап ще представят компаниите си пред инвеститорите и публиката, за да бъдат избрани онези, които ще продължат за финалния етап на състезанието, който ежегодно се провежда в Давос по време на Международния Икономически форум.

От 2009 г. насам, Founders Games се утвърди като водещото в света състезание за иновации на растящи компании, с награден фонд до 6 милиона долара годишно и именно в компаниите финалисти инвестират и над 750 инвеститора чрез публично листваната компания Webit Investment Network (WIN).

Future Forum, който се открива успоредно с Webit нa 23 октомври, ще продължи на същото място и на 24 октомври, като основния фокус на богатата конферентна програма е личностното и професионално развитие и какви умения и знания трябва да имаме, за да сме успешни в новата реалност. Събитието ще предложи дълбок поглед върху ключовите компетенции, които професионалистите и лидерите трябва да развиват, за да са успешни в постоянно променящия се свят.

Събитието събира водещи експерти, визионери и лидери от цял свят, които ще споделят своите знания и опит за самооценка и самопознание, емоционална интелигентност и управление на емоциите, работа в екип и лидерство, планиране на кариерата и постигане на професионални цели, баланс между личния и професионалния живот. Програмата включва едни от най-добрите мотивационни оратори в света, сред които Фредрик Харен (топ 10 лектор на всички времена), Heath Slawner (дясната ръка на Simon Sinek), както и вдъхновяващи български лектори като Маги Халваджиян, Ивет Лалова и Юлиан Костов. Очакват ви още изненадващи имена от света на личностното и професионално развитие В съвременната реалност, която се променя с невероятна скорост, адаптивността и умението да се учим бързо са ключови за успеха.

ВИЖТЕ ВСИЧКИ ЛЕКТОРИ НА FUTURE FORUM ТУК  

Това е уникална възможност за млади хора търсещи начален старт, предприемачи и лидери да се вдъхновят от едни от най-добрите в света мотивационни лектори, да създадат нови контакти и да се запознаят с най-актуалните подходи и стратегии за личностно и професионално развитие. Участниците ще могат да открият практични стратегии за постигане на успех и как да адаптират своите умения спрямо бъдещите предизвикателства и по време на уъркшопите с лекторите , които са в по-тесен формат и дават уникална възможност за лична интеракция и задълбочени познания.

НАПРАВЕТЕ СВОЯТА РЕГИСТРАЦИЯ ЗА FUTURE FORUM ТУК 

Не пропускайте възможността да бъдете част от тези два дни, които ще ви дадат много нови знания, контакти и вдъхновение, за да успявате в професионален и личен план като работите по това да сте най-добрата версия на себе си.

Местата в залите за двете събития са ограничени и достъп е осигурен само след предварителна регистрация, която може да направите на https://www.webit.org/festival-europe/tickets.php & https://www.futureforum.bg/register.php.

Повече за Future Forum

Future Forum ще даде възможност на посетителите да придобият знания от най-добрите световни лидери и бизнес експерти и да развият кариерния си път, срещайки най-добрите работодатели с визия за бъдеще, както и да участват в семинари и уъркшопи за комуникационни, презентационни и лидерски умения. Всичко това ще се случи на 23 и 24 октомври в Националния дворец на културата.

Повече за мащабния кариерен форум, програмата и изложението можете да откриете на futureforum.bg

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Снимката е илюстративна

Американската армия планира масивно увеличение в използването на дронове

Свят Преди 5 часа

В Украйна и Черно море дроновете променят начина, по който се водят войните

,

Зеленски: Сделката за полезните изкопаеми е първият резултат от срещата с Тръмп

Свят Преди 5 часа

Зеленски каза още, че сделката за полезните изкопаеми отваря пътя за модернизиране на промишлеността в Украйна

,

Какво предвижда споразумението между САЩ и Украйна

Свят Преди 7 часа

То беше подписано след дълги преговори и обрати

Нетаняху: Разбиването на „Хамас“ е по-важно от освобождаването на израелските заложници

Нетаняху: Разбиването на „Хамас“ е по-важно от освобождаването на израелските заложници

Свят Преди 8 часа

„Върховната цел е победата над враговете ни и ще я постигнем“, заяви още той

Майк Уолц и заместникът му напускат след скандала „Сигналгейт“

Майк Уолц и заместникът му напускат след скандала „Сигналгейт“

Свят Преди 8 часа

Президентът Доналд Тръмп публично подкрепи Уолц след избухването на скандала „Сигналгейт“

,

Преговорите между Иран и САЩ се отлагат, обяви Оман

Свят Преди 9 часа

Оман играе посредническа роля в дипломатическия процес

Вучич от Маями: Малък съм в сравнение с Тръмп, ЕС се чуди как да ме накаже

Вучич от Маями: Малък съм в сравнение с Тръмп, ЕС се чуди как да ме накаже

Свят Преди 9 часа

Вучич също така заяви, че ще напусне политиката сам, а не защото някой ще го свали от власт

.

Гърция арестува мъж за шпионаж в полза на Русия

Свят Преди 10 часа

Изглежда, че заподозреният е снимал, записвал и разпространявал материали с военно значение в продължение на поне шест месеца

,

Агата Кристи "ще води" курс по творческо писане с помощта на AI

Любопитно Преди 10 часа

Обучението включва ИИ, изображения и възстановени аудиозаписи, пресъздаващи думи на авторката

д

От днес декларираме коли, купени от чужбина

България Преди 10 часа

Тези стоки се използват често в схеми за данъчни измами

18-годишната Магдалена от Хасково е удушена с примка, тялото ѝ - открито в бидон

18-годишната Магдалена от Хасково е удушена с примка, тялото ѝ - открито в бидон

България Преди 11 часа

17-годишен е с повдигнато обвинение и е направил пълни самопризнания, съобщиха още от прокуратурата

Камала Харис с остра критика към Тръмп в първата си голяма реч след напускането на поста

Камала Харис с остра критика към Тръмп в първата си голяма реч след напускането на поста

Свят Преди 11 часа

Тя обвини американския президент, че е изоставил в американските идеали

,

Нова Зеландия е връхлетяна от разрушителни ветрове, проливни дъждове, сняг и високи вълни

Свят Преди 11 часа

В района на столицата около 1000 домакинства нямат ток

Най-търсените умения и професии в България и Европа през 2025 г.​

Най-търсените умения и професии в България и Европа през 2025 г.​

Пари Преди 12 часа

Технологичният напредък, демографските промени и преходът към зелена икономика оформят новите правила

Какво става в Украйна, Русия се опитва да навлезе в Днепропетровска област

Какво става в Украйна, Русия се опитва да навлезе в Днепропетровска област

Свят Преди 12 часа

Регионът се намира западно от Донецка област и северно от Запорожка и Херсонска област

Снимката е илюстративна

Първото изображение от най-големия слънчев телескоп в света улови Слънцето с невиждани детайли

Любопитно Преди 12 часа

Снимката е първата, направена от новия видимо регулируем филтър на Слънчевия телескоп на Националната научна фондация на САЩ „Даниел К. Инуйе“.