Сашка с/у Нешка 2
Източник: netinfo

Размяната на заядливи реплики между Сашка Васева и Нешка Робева във "ВИП денс" (VIPDance.bg) продължава.

"Искам да поканя Сашка Васева в представлението ми "Два свята" на 16-ти в Пловдив", така Робева хвърли ръкавица към дупнишката Мадона още в началото на предаването.

Липсата на микрофон спря Васева да й отговори, но потропването с крак издаваше, че дуелът ще има продължение.

Развръзката дойде в края на шоуто. Само няколко дни, след като в първата вечер на състезанието Васева се закани да съди Робева за злобни забележки, певицата прочете стихотворение, посветено на бившата треньорка по художествена гимнастика.

Творбата е озаглавена "Корифей", включва политически елементи и завършва с "Тя е корифей, само в категория злодей". (Вж. видео във VBox7.com)

Васева обяви, че това щял да бъде новият й хит.

Що се отнася до изпълнението на отбора на Васева, то бе оставено за финала на предаването, за да държи публиката на нокти.

Оказа се, че преди да се появят на сцената, певицата е променила хореографията. Обяснението бе, че певицата не я харесала, още повече, че била създадена от ученичка на Робева.

Треньорката на отбора е Димитрина Русева - популярна танцьорка от трупата на Робева, завършила български фолклорни танци, но се занимава също с рок, аржентинско танго, хип-хоп и салса.

Като истински партньори, нейните съотборници се съобразили с мненето й, но журито беше повече от категорично. Според Ивайло Манолов вместо танцът да пренесе публиката в Бродуей, изпълнението на Сашка и Мон Дьо я е приземило в Бронкс и затова той оцени отбора с 1 точка.

Нешка Робева също беше крайна и определи изпълнението като кръгла нула.

В останалата част от предаването участниците се вихриха в ритъма на самба и танци от Бродуей.

Журито призна, че е ощетило отбора на Райна и Фахардин със строгите си оценки в предишната надпревара и въпреки че "желязната лейди" поомекна в коментарите си, този път тя не даде нито една шестица.

Освен с танци обаче някои отбори се опитаха да се докажат и със слова. Водещият на "Здравей, България" не успя да удържи приказливия си нрав, което накара Нешка Робева да му припомни къде се намира с репликата "Ти слушаш, но не чуваш, както в предаването ти".

Водач във временното класиране продължава да бъде отборът на Анелия Раленкова и Ники Сотиров, заедно с Анета Авикян и Атанас Месечков, след като отново получиха най-високата оценка от журито - 27 точки.

С толкова точки бяха оценени изпълненията на отбора на Мария Силвестър и Боби Турбото, както и това на Деян Донков и Кристина Милева. Затова те логично се нареждат на второ и трето място във временното класиране.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Британски министър иска обратно в ЕС

Британски министър иска обратно в ЕС

Свят Преди 2 часа

Почти половината от британската търговия все още е свързана с ЕС

Путин пристигна в Китай

Путин пристигна в Китай

Свят Преди 6 часа

Потвърждението за посещението на Путин дойде само часове след края на визитата на Тръмп в петък

Бангаранга в София, празнуваме победата на Дара

Бангаранга в София, празнуваме победата на Дара

Любопитно Преди 7 часа

От полицията призоваха желаещите да присъстват на събитието да не носят със себе стъклени бутилки, пиротехнически изделия, хладни и огнестрелни оръжия

Вирус Ебола

„Разпространява се по-бързо, отколкото мислехме“: СЗО с плашещо предупреждение за ебола

Свят Преди 7 часа

Има опасения, че епидемията може да е вилняла в продължение на няколко седмици, преди да бъде засечена за първи път на 24 април

Снимката е архивна

Путин се нуждае от помощта на Си: 3 неща, които Русия спешно иска от Китай

Свят Преди 8 часа

Отслабен от 5 години война и срив на икономиката до 0.4%, руският президент търси спасителен пояс в Пекин за блокирания мегапроект „Силата на Сибир 2“

КЗК предложи 23 антикризисни мерки за горивата

КЗК предложи 23 антикризисни мерки за горивата

България Преди 8 часа

КЗК: Изпълнителната власт е приложила подход за отлагане, а не за предотвратяване на „ценовата спирала“

Поколението Z призна: Не можем без AI, но ни прави глупави

Поколението Z призна: Не можем без AI, но ни прави глупави

Свят Преди 8 часа

Според ново глобално проучване на работното място, много служители от поколението Z отчитат силна зависимост от инструментите с изкуствен интелект и изразяват нарастващи опасения, че същите те могат да отслабят уменията им и бъдещите им перспективи за работа

Откриха огромно количество сексуално насилие над деца у двама мъже

Откриха огромно количество сексуално насилие над деца у двама мъже

България Преди 8 часа

В съдържанието има деца на възраст до 10–12 години

Обявиха подробности за промените в пенсиите от юли

Обявиха подробности за промените в пенсиите от юли

България Преди 8 часа

Увеличението ще обхване автоматично инвалидните и наследствените пенсии

Излюпиха първите пилета от изцяло изкуствено яйце, експерти са скептични

Излюпиха първите пилета от изцяло изкуствено яйце, експерти са скептични

Свят Преди 9 часа

Биотехнологичният стартъп Colossal Biosciences обяви огромен пробив по пътя към възкресяването на изчезналата гигантска птица моа, но научната общност остава скептична

Картина на Джаксън Полък беше продадена за рекордните 181 милиона долара

Картина на Джаксън Полък беше продадена за рекордните 181 милиона долара

Любопитно Преди 9 часа

Платното „Номер 7А, 1948 г.“ от колекцията на медийния магнат С. И. Нюхаус се превърна в най-скъпата творба на американския експресионист, продавана някога на търг. На събитието в Ню Йорк милионни рекорди счупиха още Бранкузи, Ротко и Миро

„Дяволът носи Прада 2“ мина милион евро приходи в България

„Дяволът носи Прада 2“ мина милион евро приходи в България

България Преди 9 часа

На второ място остава биографичният филм „Майкъл“

NOVA записа рекорден сезон на „Като две капки вода“

NOVA записа рекорден сезон на „Като две капки вода“

Любопитно Преди 9 часа

Четиринадесетият сезон на любимото телевизионно шоу е привличал средно около половината от зрителите в активна възраст (18-59 г.)

Румънски изтребител свали украински дрон над Естония

Румънски изтребител свали украински дрон над Естония

Свят Преди 10 часа

Министърът припомни, че Естония не е позволявала да въздушното ѝ пространство да се използва за нападения

Хванаха турчин с цял арсенал в Лесово

Хванаха турчин с цял арсенал в Лесово

България Преди 10 часа

Оръжията и пълнителите са били укрити в товарен автомобил