Гала разголва душа в новото "На кафе"
Гала разголва душа в новото "На кафе"   
Източник: Нова телевизия
Зп първи път Гала разкри всички крити досега подробности от личния си живот.

Тя направи това пред новата съводеща на "На кафе" - Диана Любенова.

С бившия си съпруг тя се запознала по време на шоу "Невада". Тогава Константин Будев се занимавал с търговия, но истинският му бизнес започнал да се развива след като се запознали.

По-късно той фалирал, а след това двамата се оженили. "Т.е. причината за фалита не е била причина за развода", обобщи Гала.

Тя казва, че се е чувствала мъжа в тази връзка. "А аз съм една много нееманципирана жена", признава тя.

"С Константин запазихме добри отношения, защото той не беше добър съпруг, но може да бъде много добър приятел", добавя Гала.

По думите й дъщеря й трудно е приела раздялата, защото е дошла изведнъж, а бащата се опитал да привлече дъщеря си на своя страна и по този начин да си върне съпругата.

"Каквото и да се е случвало с него, аз не исках той да се чувства зле", казва Гала.

С настоящия си приятел Стефан тя се запознала по възможно най-случайния начин, почти като на кино. Получила есемес, който бил изпратен по грешка до нея.

След като отговорила със есемес, че съобщението очевидно не е за нея, последвал втори есемес от непознатия номер, след това тя пак отговорила...

Всичко това станало около Нова година, а първата среща била едва през лятото.

"Видяхме се след като и двамата се бяхме разделили с партньорите си", уточнява Гала. Тя не крие притеснението си от разликата в годините между нея и Стефан, но е категорична, че е готова да роди още едно дете, защото професионалната кариера не е сред приоритетите й.

Тази есен "На кафе" прави революционен обрат в концепцията си. Предаването обръща новата страница в историята си със студио, което по нищо няма да напомня дом – без кухня, дивани и масички.

Най-добре е ние да сме първите, които ще разрушим този стил и ще наложим нов, казва главният редактор на предаването Даниела Димитрова.

Аудиторията ще стане свидетел на много нестандартни обрати, нетипични за "На кафе", което ще бъде голяма изненада за по-консервативните зрители, смята Даниела.

В новото студио водещата ще бъде предимно права, дори когато гостите й седят, а кухнята на Иван и Елица изчезва от постоянния декор.

Подвижен плот, зад който кулинарите ще демонстрират уменията си най-често заедно, ще се показва в ефир само при само при необходимост.

За първи път "На кафе" ще има и публика на живо, която не просто ще бъде ръкопляскащ ням свидетел на случващото се с гостите в шоуто, но активно ще се намесва в темите.

Друга важна подбробност, която ще бъде обявена в ефир, е как най-верните фенове на предаването могат да станат част от него и да се превърнат в съводещи...

"Влюби се в мен" е новият риалити проект на "На нафе", който ще търси най-подходящата партньорка за един наистина красив и интелигентен господин. Изпитанието ще продължи три месеца, а по Коледа двойката ще отиде на почивка.

Голямата изненада този сезон е Диана Любенова – новият водещ в "На кафе".

Една от най-обичаните актриси в серийната драма "Забранена любов", която има и некратък опит във воденето на тв предавания, ще бъде "другото" лице на "На кафе".

По-скандална, по-разкрепостена, но в никакъв случай не недобронамерена, тя ще се опита да извади на показ от своите известни събеседници истината за неща, които аудиторията отдавна очаква да чуе.
- Толкова години сте женени, а колкото пъти ви срещна, винаги се държите за ръка. Възхищавам се на любовта ви! - Ако я пусна, веднага…
Прочети целия
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Зеленски е "готов да продължи напред" с плана на САЩ за прекратяване на войната

Зеленски е "готов да продължи напред" с плана на САЩ за прекратяване на войната

Свят Преди 37 минути

По думите му, Русия действа "цинично", нанасяйки удари по Украйна по време на мирните преговори

Ердоган предлага Истанбул за мирни преговори между Русия и Украйна

Ердоган предлага Истанбул за мирни преговори между Русия и Украйна

Свят Преди 1 час

Той взе участие по видеоконферентна връзка в среща с лидерите от „Коалицията на желаещите“

<p>Доналд Тръмп: Съвсем близо сме</p>

Доналд Тръмп за края на войната в Украйна: Съвсем близо сме

Свят Преди 2 часа

Той присъства на събитие в Белия дом

Съоснователят на "Лукойл" е продал своя дял в компанията

Съоснователят на "Лукойл" е продал своя дял в компанията

Свят Преди 2 часа

69-годишният Федун стана един от най-богатите хора в Русия по време на хаотичната приватизация през 90-те години на миналия век

<p>Радев: Нарушаването на върховенството на правото подкопава устоите на демокрацията</p>

Румен Радев: Нарушаването на върховенството на правото подкопава устоите на демокрацията

Свят Преди 3 часа

Радев се срещна с председателя на Федералния конституционен съд на Федерална република Германия

Беларуският опозиционер Николай Статкевич е върнат в затвора

Беларуският опозиционер Николай Статкевич е върнат в затвора

Свят Преди 3 часа

Статкевич беше част от група от 52 политически затворници, освободени на 11 септември след преговори с Вашингтон

<p>Папамобилът на Франциск става мобилен здравен център&nbsp;</p>

Папамобилът на Франциск става мобилен здравен център за Газа

Свят Преди 3 часа

Мобилната клиника ще влезе в Газа веднага щом е възможно, каза на пресконференция генералният секретар на "Каритас" Алистър Дътън

Приключи протестът срещу насилието над жени в София

Приключи протестът срещу насилието над жени в София

България Преди 3 часа

Протестът беше организиран от колектив "Феминистки мобилизации" по повод Международния ден за елиминиране на насилието над жени

Макрон: Най-сетне има шанс за постигане на реален напредък към мир в Украйна

Макрон: Най-сетне има шанс за постигане на реален напредък към мир в Украйна

Свят Преди 3 часа

"Украйна имаше своя опит с неспазени обещания при поредицата руски агресии, затова солидните гаранции са необходимост", подчерта Макрон

Двама загинаха в тежка катастрофа край Шуменско

Двама загинаха в тежка катастрофа край Шуменско

Свят Преди 4 часа

Над 70 хил. са установените нарушения от началото на годината до края на октомври по пътищата в област Шумен

<p>Бюджет 2026: ЕК вижда риск за България</p>

ЕК предупреди за риск от несъответствие на бюджетните планове на България за 2026 г. с фискалните изисквания на ЕС

Свят Преди 4 часа

От 2024 г. всяка страна трябва да подготвя многогодишен фискален план с определена траектория на разходите

<p>Нови арести за&nbsp;обира на века в Лувъра</p>

Нови арести за обира на века в Лувъра, още четирима са задържани

Свят Преди 4 часа

Всички задържани са от парижкия регион

Коментар на Русия за мирния план в Украйна: "Твърде много непонятни неща" - Лавров

Коментар на Русия за мирния план в Украйна: "Твърде много непонятни неща" - Лавров

Свят Преди 5 часа

Стремежът Тръмп да спре бързо кръвопролитието заслужава поощрение, но във всички "спрени" от него конфликти до момента не са засегнати техните основни причини, каза Лавров

Свободата да получиш пратката си, когато искаш

Свободата да получиш пратката си, когато искаш

Преди 5 часа

Как автоматизираните доставки променят ежедневието ни – повече време, по-малко стрес

Почина младежът, наръган с нож в София

Почина младежът, наръган с нож в София

България Преди 5 часа

По случая са арестувани трима украински граждани

<p>Кога ще чуем първите коментари на ЕС за мирните усилия в Украйна</p>

Първи реакции от външните министри на ЕС за усилията за мир в Украйна - кога да ги очакваме

Свят Преди 5 часа

Министрите ще разговарят за последните положителни развития след консултациите между страните от Г-20