С уникален метод израелско светило спасява страдащи и от най-тежки форми на разширени вени
Източник: netinfo

„Склеротерапия под ултразвуков контрол” е доказано най-успешният метод за лечение на венозни проблеми. Д-р Яир Галили, началник на клиниката  по съдови заболявания в Института Мор в Тел Авив специализира и работи 2 години в САЩ, където овладява смятания за революционен и до днес метод. Лекарят има зад гърба си над 40 000  пациенти от  САЩ, Израел, Европа.

Методът не е прилаган досега в България от български специалисти и не е идентичен с обикновената традиционна склеротерапия, която не би могла сама по себе си да се справи с проблема.

Посредством прецизен преглед с модерен ултразвуков апарат специалистът „заснема“ мястото, на което е заболяла вътрешната вена и преценява дозата склерозант необходима за конкретния случай. С тънка игла инжектира разпененото вещество за секунди, следейки и контролирайки процеса с ултразвука. В контакт със стените на кръвоносните съдове веществото предизвиква мигновена реакция на стесняване. Процесът води до прилепване на стените на увредения участък на вената, изчезване на увредения сегмент, както и абсорбиране на веществото от тялото.

В продължение на цялата манипулация не се засягат други кръвоносни съдове или съседни тъкани. В следствие на интервенцията кръвопотокът от заболелите вени се насочва към функциониращите и така налягането в тъканите на краката спада.

Израелският специалист споделя, че до неотдавна общоприетото лечение на разширени вени е било единствено посредством оперативна намеса, при която се изважда болната вена заедно с нейните разклонения. Три нови методики се появяват през последните години като категорично доказано най-успешната и безболезнена е  Склеротерапията под ултразвуков контрол.

Другите две – лазерна аблация и радиоферквентна терапия са вариации на изгаряне по дължината на цялата вена. Силно болезнени са заради високата температура по време на манипулацията, изискват местна упойка по хода на цялата вена.

Предимствата на метода са несравними, а успеваемостта е над 95%.

При Склеротерапията под ултразвуков контрол не се налага никаква анестезия. Манипулацията е безболезнена и кратка - след няколко минутен преглед и още по-кратка инжекция, пациентът поема към всекидневните си ангажименти. Напълно лечими са дори изключително тежки форми на болестта, които при останалите познати методи най-често се определят като безнадеждни и се предписват  палеативни средства като обезболяващи или мазила и др.

Резултатите от лечението с революционния метод са широко изследвани в публикации на най-престижните медицински издания и оценката за качествата му е категорична: гарантирано лечение и за най-тежките стадии.

Много често една процедура е достатъчна за цялостното излекуване. Възможно е да се наложи и втора, а много рядко трета манипулация, и то ако проблемът не е бил лекуван с години и вече е в твърде напреднала форма.

По време на контролния преглед, два до три месеца по-късно, лекуваният крак се заснема отново и резултатите се документират. Често пациентът вече е забравил за страданията и положението, в което е бил. Предишните инвалиди вече се оказват на работно място и с жизнени функции, за които не са и мечтали до преди месеци.

Преди срещата с д-р Галили българските пациенти получават детайлна информация за метода от екипа му в медицински център „Епика”, където им се предоставя и възможност да си направят предварителен ехографски преглед и получат компетентна консултация и от български съдови специалисти. Същите съдови специалисти са на разположение на пациентите, след като преминат лечение при д-р Галили.

На сайта www.dr-galili-bg.com и www.mc-epica.com са предоставени европейски и американски публикации за Склеротерапия под ултразвуков контрол и неговите  предимства, както и интервюта и материали за дейността и българските пациенти на  д-р Галили от 2010 година досега. 

МЦ Епика е насочен предимно към предлагане на най-новите изобретения и постижения на израелската наука и медицина. Единствено в него работи и уникалният медицински апарат Белаконтур /bellacontour-bg.com/ който успешно, безболезнено, здравословно и трайно лекува затлъстяване, наднормено тегло и целулит.

Д-р Яир Галили ще е в София от 21 до 24 юли 2016 г.

За контакти: гр. София, МЦ „Епика“, пл. „Преображение”1, тел. 0879851557, 0879853557, www.dr-galili-bg.com,

 
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Нора Недкова отпадна на крачка от звездния финал в Hell’s Kitchen

Нора Недкова отпадна на крачка от звездния финал в Hell’s Kitchen

Любопитно Преди 1 час

Тя е ексклузивен гост в подкаста “Кухнята след Ада”

Най-малко 100 убити при въздушен удар на нигерийската армия

Най-малко 100 убити при въздушен удар на нигерийската армия

Свят Преди 3 часа

Военните започнаха разследване на този инцидент

Политическата криза в Румъния се разраства

Политическата криза в Румъния се разраства

Свят Преди 4 часа

Искат импийчмънт на президента Никушор Дан

Мъж от София опита да подкупи областния управител на Добрич

Мъж от София опита да подкупи областния управител на Добрич

България Преди 5 часа

Той е задържан в момента на предаване на подкуп в размер на 40 000 евро

Жители на „Младост“ на протест, искат оставката на районния кмет

Жители на „Младост“ на протест, искат оставката на районния кмет

България Преди 5 часа

Гражданите не искат да се строят нови огромни сгради в „Младост“

ГЕРБ започва смяна на общински ръководства

ГЕРБ започва смяна на общински ръководства

България Преди 6 часа

Това става след резултатите от парламентарните избори

Тир се завъртя на "Хемус", в него катастрофираха коли

Тир се завъртя на "Хемус", в него катастрофираха коли

България Преди 6 часа

Движението в района е спряно

Човек почина до метростанция в центъра на София

Човек почина до метростанция в центъра на София

България Преди 6 часа

Тялото е на намерено до метростанция "Опълченска"

<p>Мицкоски:&nbsp;Достойнството няма цена... Ще търпите</p>

Премиерът на Северна Македония: Достойнството няма цена... Ще търпите

Свят Преди 7 часа

СДСМ: Мицкоски отново активира добре познатата стратегия за заслепяване на обществеността

Британското правителство се разпада

Британското правителство се разпада

Свят Преди 7 часа

Натискът за оставка на Стармър расте

„България се гордее с теб!“: Лили Иванова подкрепи DARA преди Евровизия

„България се гордее с теб!“: Лили Иванова подкрепи DARA преди Евровизия

България Преди 8 часа

Примата пожела успех на родната представителка във Виена с емблематичното „БАНГАРАНГА!“; Юбилейното 70-о издание на конкурса стартира довечера под знака на политическо напрежение

Вече има осъден за купуване на гласове в Буковлък

Вече има осъден за купуване на гласове в Буковлък

България Преди 8 часа

Наказателното производство приключи краен съдебен акт

Повдигнаха обвинения на кмета на Лом

Повдигнаха обвинения на кмета на Лом

Свят Преди 8 часа

Предстои Районна прокуратура - Монтана да внесе в съда искане за отстраняването на обвиняемия кмет от длъжност

Накратко: Къде „Дяволът носи Прада 2“ уцели истината за медиите и къде сбърка

Накратко: Къде „Дяволът носи Прада 2“ уцели истината за медиите и къде сбърка

Любопитно Преди 9 часа

Продължението показва реалната криза в журналистиката, съкращенията и заплахата от изкуствения интелект, но спестява някои чисто професионални детайли

Асен Василев остро критикува плана на „Прогресивна България“ за цените

Асен Василев остро критикува плана на „Прогресивна България“ за цените

България Преди 9 часа

Според Василев част от текстове в проекта са „много притеснителни“