П ървите 500 билета, които се пускат на 11 февруари, струват по 20 лв., след това - по 25, а в деня на концерта - с 5 лв. по-скъпо.
"Министри" пристигат у нас след издадени 12 студийни албуми и още толкова компилации и концертни проекти, 28 години творческа кариера, 4 номинации за "Грами" (за "Lieslieslies" през 2006 г., "The Great Satan" през 2005 г., "Bad Blood" през 2000 г. и "N.W.O." през 1993 г.), един платинен диск ("Psalm 69") и три златни творения ("The Land of Rape and Honey", "The Mind Is a Terrible Thing to Taste" и "Filth Pig").
След появата на "The Last Sucker" и предстоящата колекция от кавър версии "Cover Up" (двата последни студийни диска на "Министри") роденият в Хавана 49-годишен индъстриъл метъл кръстник Ал Юргенсен ще се сбогува лично с феновете си по света (включително и в България!), събирайки именити сподвижници, които да го придружават на сцената.
Ще чуем емблематичните вокални изпълнения на Ал в съпровода на
барабаните на Джими ДеГрасо (екс-"Мегадет" (megadeth.com), "Сюисайдъл тенденсис" (suicidaltendencies.com), Алис Купър (alicecooper.com),
баса на Тони Кампос от "Статик-Х" (static-x.com) и "Асесино",
китарите на Томи Виктър от "Пронг" (prongmusic.com)
и Син Куърин от "Риволтинг кокс",
и клавирите на Джон Бекдел (екс-"Пронг").