Т ази вечер от 21:00 часа зрителите на NOVA ще видят най-емоционалната, но и най-тежката вечерна резервация за участниците в Hell’s Kitchen. Финалистите в най-горещото кулинарно телевизионно шоу ще готвят за своите семейства и любими хора. Ще успеят ли да преглътнат сълзите и бушуващите емоции, и да се превърнат в истински черни кулинарни командоси, за да покажат на какво ги е научил шеф Виктор Ангелов в последните три месеца в Кухнята на Ада? Тази вечер седмината топ готвачи ще се борят да защитят черните си куртки, а „огнената“ Чилева и „ледения“ Никола ще се изправят в най-ожесточения дуел в историята на втория сезон на Hell’s Kitchen. Кой ще спечели черната си куртка обратно и ще направи сериозна крачка напред пред останалите ще разберем от 21:00 часа по NOVA.

Дегустация на тъмно и желирани бонбони ще изпотят сериозно двамата най-амбицирани за победа готвачи в кулинарния дуел за оставане в Hell’s Kitchen. Чилева или Никола ще демонстрира повече умения? „Загадка ала Шеф“ ще вдигне още по-високо летвата и ще покаже на новите шеф готвачи, че са нужни доверие, знания и кулинарно майсторство, за да успееш да изпълниш поредното предизвикателство за топ-готвачи на шеф Ангелов. Кой ще спечели своя черен пагон отново, ще разберем след броени часове по NOVA.

Вечерната резервация ще бъде най-тежката и емоционалната за участниците в шоуто от началото на втория сезон. Вълнение и сълзи ще владеят Кухнята на Ада, а топ-готвачите ще вложат сърце и душа, за да готвят за любимите си хора. Дали обаче ще успеят да се справят и да покрият високите стандарти на шеф Ангелов? Все пак ще има и специални награди, за тези които успеят. Какви ще бъдат те, гледайте от 21:00 в поредния епизод на Hell’s Kitchen. Един грандиозен оризов проблем обаче ще подлее вода на професионалистите и виновник за това ще има. План Б ще изненада шеф Ангелов, но дали това ще е достатъчно, за да спаси един готвач от изгонване? Ще има ли напуснал тази вечер Hell’s Kitchen? Гледайте от 21:00 по NOVA. 

Пропуснатите епизоди на Hell’s Kitchen може да гледате в NOVA PLAY.

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Vesti.bg. Можете да го изтеглите от Google Play и AppStore.

За още любопитно съдържание от Vesti.bg последвайте страницата ни в Instagram

 

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Васил Терзиев смени Надежда Бобчева с Николай Неделков

Васил Терзиев смени Надежда Бобчева с Николай Неделков

България Преди 13 минути

Промяната е част от усилията за засилване на оперативния и контролния фокус

Сеул грейна с цветовете на България

Сеул грейна с цветовете на България

Любопитно Преди 52 минути

В бяло, зелено и червено засия футуристичният комплекс от плаващи острови Some Sevit

Рюте в Скопие: Северна Македония е верен съюзник

Рюте в Скопие: Северна Македония е верен съюзник

Свят Преди 2 часа

Рюте: Няма да позволим да се появи вакуум в сигурността в Западните Балкани

Тръмп за Иран: Те искат да преговарят: Твърде късно!

Тръмп за Иран: Те искат да преговарят: Твърде късно!

Свят Преди 2 часа

Ставаме ли свидетели на раждането на доктрината "Тръмп"

Работят до изнемога: Необичайните герои, които спасяват жителите на Киев

Работят до изнемога: Необичайните герои, които спасяват жителите на Киев

Свят Преди 3 часа

Работата на водопроводчиците и електротехниците в Киев е изключително важна, особено когато навън са -20 градуса

Учени разкриха тайната на столетници: Кръвта им е като на 30-годишни хора

Учени разкриха тайната на столетници: Кръвта им е като на 30-годишни хора

Любопитно Преди 3 часа

Как е възможно това може да прочетете в следващите редове

Българският президент Илияна Йотова

Президентът Илияна Йотова: Шипка е крепост на българската памет

България Преди 4 часа

Тя отбеляза, че Националният празник е повод да си припомним за многовековната ни история и страниците от нея, които ни обединяват и в които четем за зараждащата се държавност и държава, възкръснали от забвението и мъченичеството