97

Благоевград

Цветан Цветанов, Кирил Котев,.Даниела Савеклиева, Димитър Танев - ГЕРБ
Кристиан Вигенин - БСП
Алиосман Имамов,.Муса Палев - ДПС
Атанас Атанасов - Реформаторски блок
Атанас Славчев Стоянов - Патриотичен фронт
Светлин Танчев - България без цензура
Илиан Тодоров - "Атака"

Бургас

Ивелина Василева, Димитър Бойчев, Иван Вълков, Диана Йорданова, Семир Абу Мелих - ГЕРБ
Петър Кънев, Атанас Зафиров - БСП
Хюсеин Хафъзов, Дурхан Мустафа - ДПС
Валери Симеонов, Валентин Касабов - Патриотичен фронт
Костадин Марков - Реформаторски блок
Ген. Михо Михов - АБВ
Стефан Кенов - „България без цензура"

Варна

Лиляна Павлова, Пламен Манушев, Красен Кралев, Красимир Петров, Красимира Анастасова, Павел Христов - ГЕРБ
Ангел Найденов, Красимир Янков - БСП
Ерджан Себайтин Ебатин - ДПС
Радан Кънев - Реформаторски блок
Валентин Касабов, Емил Симеонов - Патриотичен фронт
Георги Ковачев - България без цензура
Калина Балабанова - "Атака"
Ивайло Калфин - АБВ

Избраният с най-много преференции от листата на ДПС във Варна Алеко Атанасов е подал искане до ЦИК да не бъде обявяван за народен представител. Номерът на Атанасов в листата с кандидати за народни представители бе 18 и съвпадаше с номера на партийната бюлетина.

Избраната с най-много преференции от листата на ПП „Атака” във Варна Диана Михайлова Димитрова също е заявила отказа си от регистрация като кандидат за народен представител. Номерът на Димитрова в листата беше 11 и съвпадаше с номера на партийната бюлетина.

Велико Търново

Цветан Цветанов, Клавдия Григорова-Ганчева,.Пенчо Пенчев - ГЕРБ
Мариана Бояджиева - БДП
Камен Костадинов - ДПС
Иван Иванов - Реформаторски блок
Милен Михов - Патриотичен фронт
Любомир Владимиров - "Атака"

Видин

Ивайло Московски - ГЕРБ
Михаил Миков - БСП
Станислав Анастасов - ДПС
Иван Пенков Иванов - АБВ

Враца

Петя Аврамова, Красен Кръстев - ГЕРБ
Георги Божинов - БСП
Камен Костадинов - ДПС
Красимир Богданов - Патриотичен фронт
Явор Хайтов - България без цензура

Габрово

Цветомир Михов, Добромир Проданов - ГЕРБ
Кирил Добрев - БСП
Четин Казак - ДПС

Добрич

Румен Иванов, Живко Мартинов - ГЕРБ
Светла Бъчварова-Пиралкова - БСП
Валентин Иванов - Патриотичен фронт
Иван Станков - АБВ

Кърджали

Цвета Караянчева - ГЕРБ
Лютви Местан,.Ердинч Хайрула, Шабанали Ахмед Дурмуш, Салиха Емин - ДПС

Кюстендил

Кирил Калфин - ГЕРБ
Мая Манолова - БСП
Александър Методиев - ДПС
Петър Петров - „България без цензура”

Ловеч

Корнелия Маринова, Николай Нанков - ГЕРБ
Димитър Горов - БСП
Джейхан Ибрямов - ДПС
Кирил Цочев - АБВ

Монтана

Десислава Атанасова - ГЕРБ
Емил Райнов - БСП
Петър Чобанов - ДПС
Борислав Великов - Реформаторски блок
Чавдар Пейчев - България без цензура

Пазарджик

Стоян Тонев, Десислава Костадинова-Гушева, Димитър Гечев - ГЕРБ
Янаки Стоилов, Димитър Димитров - БСП
Делян Пеевски - ДПС
Бойка Маринска - Реформаторски блок
Христо Тодоров - България без цензура
Станислав Станилов - Атака

Перник

Вяра Церовска - ГЕРБ
Валери Жаблянов - БСП
Валентин Павлов - Реформаторски блок
Росица Янакиева - АБВ

Плевен

Цецка Цачева, Пламен Тачев, Владислав Николов - ГЕРБ
Румен Гечев, Васил Антонов - БСП
Митхат Метин - ДПС
Найден Зеленогорски - Реформаторски блок
Красимир Каракачанов - Патриотичен фронт
Румен Йончев - България без цензура

Пловдив

Бойко Борисов, Менда Стоянова, Вежди Рашидов, Стефан Дедев, Атанас Ташков - ГЕРБ
Георги Търновалийски - БСП
Венцислав Каймаканов - ДПС
Димитър Шишков - Реформаторски блок
Славчо Атанасов - Патриотичен фронт
Ана Баракова - България без цензура
Борислав Борисов - АБВ

Пловдив област

Методи Андреев,.Катя Попова, Здравко Димитров, Силвия Хубенова - ГЕРБ
Димитър Дъбов, Манол Генов - БСП
Джевдет Чакъров - ДПС
Николай Ненчев - Реформаторски блок
Борис Ячев - Патриотичен фронт
Мартин Иванов - България без цензура
Магдалена Ташева - "Атака"

Разград

Валентин Василев - ГЕРБ
Ахмед Ахмедов, Гюнай Хюсмен, Хасан Адемов - ДПС

Русе

Пламен Нунев, Светлана Найденова, Десислава Атанасова - ГЕРБ
Христо Белоев - БСП
Ферихан Ахмедова - ДПС
Румен Христов - Реформаторски блок
Искрен Веселинов - Патриотичен фронт
Георги Недев - България без цензура

Силистра

Милена Дамянова - ГЕРБ
Рамадан Аталай, Невин Хасан - ДПС
Иван Димитров - "Атака"

Сливен

Десислава Танева, Галя Захариева - ГЕРБ
Таско Ерменков - БСП
Петър Петров - Патриотичен фронт
Янко Янков - ДПС
Иван Славов - АБВ

Смолян

Д-р Даниела Дариткова - ГЕРБ
Мустафа Карадайъ - ДПС
Дора Янкова - БСП
Петър Кадиев - АБВ 

23 изборен район - София

Александър Ненков, Димитър Главчев, Валентин Николов, Теодора Георгиева, Данаил Кирилов, Милена Дамянова - ГЕРБ
Жельо Бойчев, Георги Кадиев, Стоян Михайлов - БСП
Божидар Лукарски, Атанас Атанасов, Корман Исмаилов, Петър Славов - Реформаторски блок
Валери Симеонов - Патриотичен фронт
Миглена Александрова - "Атака"
Борислав Борисов - АБВ

24 изборен район - София

Румяна Бъчварова, Джема Грозданова, Веселин Вучков, Евгения Алексиева, Валентин Радев - ГЕРБ
Стефан Данаилов, Георги Свиленски - БСП
Петър Москов, Мартин Димитров, Гроздан Караджов - Реформаторски блок
Юлиан Ангелов - Патриотичен фронт
Явор Нотев - Атака

25 изборен район - София

Бойко Борисов, Красимир Велчев, Станислав Иванов, Красимир Ципов, Лъчезар Иванов, Снежана Дукова - ГЕРБ
Михаил Миков, Георги Анастасов - БСП
Меглена Кунева, Вили Лилков - Реформаторски блок
Красимир Каракачанов - Патриотичен фронт
Росен Петров - България без цензура
Волен Сидеров - "Атака"
Ивайло Калфин - АБВ

26 изборен район - Софийски

Ивайло Московски, Петър Беков, Галя Георгиева - ГЕРБ
Корнелия Нинова, Радослав Стойчев - БСП
Димитър Делчев - Реформаторски блок
Велизар Енчев - Патриотичен фронт
Красимира Ковачка - България без цензура

Стара Загора

Лиляна Павлова, Димитър Желев, Пламен Йорданов, Нено Влайков - ГЕРБ
Драгомир Стойнев, Георги Гьоков - БСП
Делян Пеевски - ДПС
Димитър Танев - Реформаторски блок
Димитър Байрактаров - Патриотичен фронт
Кънчо Филипов - България без цензура
Десислав Чуколов - "Атака"

Търговище

Дарин Димитров - ГЕРБ
Тунчер Кърджалиев, Йордан Цонев - ДПС
Николай Александров - "Атака"

Хасково

Делян Добрев, Евгения Ангелова - ГЕРБ
Чавдар Георгиев - БСП
Лютви Местан, Мехмед Атаман - ДПС
Станислав Иванов - Реформаторски блок
Славчо Бинев - Патриотичен фронт
Борислав Иглев - България без цензура

Шумен

Любомир Христов, Ралица Ангелова - ГЕРБ
Иван Иванов - БСП
Айдоан Муталиб Али, Хамид Хамид, Бюнямин Хасан - ДПС

Ямбол

Иван Чолаков - ГЕРБ
Атанас Мерджанов, Кирчо Карагьозов - БСП
Илия Илиев - ДПС

Депутатите, избрани в два района, имат един ден, за да обявят избора са на район, от който ще бъдат народни представители.