12-годишно момиче падна в шахта в района на комплекс „Червено знаме“ в София, предава NOVA.
Сигналът за инцидента е подаден малко преди 18 часа, след което на място незабавно са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ.
Дете падна в асансьорна шахта на изоставен строеж
Детето е играело с други деца, когато е пропаднало в шахтата. Падането е било от височина около 5-6 метра. В съоръжението не е имало вода.
Дете е с хематом след пропадане в шахта във Варна
Медицинският екип установил на място охлузвания на крака и в лумбалната област.
Детето е транспортирано до УМБАЛСМ „Пирогов“ за обстоен медицински преглед.