В ъоръжен мъж обра клон на Уникредит банк в центъра на Белград, като задигна над 40 000 евро и избяга от полицията с велосипед, съобщават сръбски медии.
Маскираният крадец влязъл в банката към 10 ч местно време. Той заплашил служителите с пистолет и заявил, че ще ги държи за заложници, ако позвънят в полицията. Сръбският вестник "Блиц" съобщава, че служителите предоставили на крадеца два милиона динара, 23 000 евро и 2000 долара.
Той успял да избяга с велосипед преди полицията да пристигне пред банката. Силите на реда са започнали разследване и са взели записите от охранителните камери на околните магазини и заведения. /БГНЕС /
Крадец обра банка в Белград и избяга с велосипед
Въоръжен мъж обра клон на Уникредит банк в центъра на Белград, като задигна над 40 000 евро и избяга от полицията с велосипед, съобщават сръбски медии.
5 май 2014, 17:23