"Окови на любовта" за съквартирантите във VIP Brother
Източник: Thinkstock/Guliver

О ще през първите 24 часа станаха ясни Съквартирантите, които се превърнах в аутсайдери - Луна и Джорджано. Общата съдба ги сближи и между тях се зароди едно силно приятелство. Певицата дори открито му призна, че го харесва и му благодари, че се грижи за него и я слуша. Според Луна, интернет сензацията демонстрирал „прилично поведение, което впечатлява”.

В селската Къща Джино разказа на останалите как преди години са го пребили в Щатите осем човека. Три дни е бил в кома, шест месеца е лежал по болници. Заради поставените му метални пластини в главата винаги лети със специални документи, за да го пуснат въпреки пиукащите детектори. След побоя е имал 8 избити зъба и са му правили три операции на носа. Джино уточни, че с нищо не бил провокирал бояи допълни, че след като се възстановил, е осъдил дискотеката, където е станал инцидента.

Съквартирантите в звездната Къща започнаха да се чудят дали странното поведение на Луна не се дължи на мисия, която изпълнява. Люси обаче е категоричен, че това става въпрос за част от характера й. Кичка Бодурова пък не може да се начуди откъде идва страхотното й самочувствие.

Мисия Сродни души, провеждаща се в рамките на Седмицата на любовта – целта е всички да намерят перфектната си половинка. Всеки получава кутийка с медальон, на който пише името на техния любим. След като се съберат по двойки, те трябва да се вържат с розови белезници, за да се скрепи връзката им. До края на мисията Съквартирантите нямат право да свалят „оковите на любовта”, освен когато се къпят или влизат в тоалетната. Целта е двойките да се опознаят максимално и да се сближат колкото се може повече. Това е и първата седмична мисия за бюджет, от която зависи дали Съквартирантите ще се радват на изобилие от хранаq или ще имат празен хладилник.

Следва нова част от седмичната мисия – двойките трябва да се превъплътят в художници, които ще пренесат своята любов върху творбите си. За най-експресивните от тях Биг Брадър ще организира ексклузивно ВИП парти. Двойката, която нанесе най-малко боя по своето платно, няма да получи покана за партито и ще трябва да изкара нощта на двора. Биг Брадър реши това да бъдат Луна и Джорджано.

Луна се обърна със специално обръщение към Биг Брадър. Тя направи пълен разбор на творбата на Джорджано, споделяйки, че харесва неговия минимализъм. Поп-фолк иконата от близкото минало помоли Биг Брадър да вземе портрета за спомен, тъй като намира в него много „огромна красота” и символика – „зов за нещо прекрасно”.

Светлана и Богданов влязоха напълно в ролята на влюбена двойка и усилено се закачат дори и когато са извън мисия. Двамата се сближиха дотолкова, че плеймейтката дори изтърка гърба на бившия футболист, докато той си вземаше душ.

Всички Съквартиранти не одобряват поведението на Луна и най-вече това, че не показва уважение към другите. Повечето съжаляват Джорджано, че е подложен на тормоза на певицата. В същото време обаче той показва, че е повече от доволен от близостта на певицата.

Луна обясни на Джорджано, че си прави експеримент с всички, за да види реакциите им. Той пък й сподели своята тактика - да комуникира само с тези, които го заговорят първи. Според Луна, певецът е специален. Джорджано й върна жеста, като й каза, че я намира най-интересна като визия, отношение и държание като на „ВИП човек от висока класа”. Според него, тя е примерът за всички не само в Къщата, но и извън нея.

Милионерският син Джино е бесен на Богданов заради евентуалната му връзка с Джена. Останалите в селската Къща се опитват всячески да разплетат загадката. Според тях Пламен е намерил спасителен пояс в тиражираната от медиите клюка, като по този начин се измъква от неприятната ситуация с Преслава. Джино отсече: „Той се страхува от на Преслава бившия, ама не знае от другата страна какво седи”.

Малко по-късно Кирил и Катя обсъдиха Богданов на четири очи. Според Катя „трябва да си психично болен, за да ги измислиш всички тези неща, с тези подробности, а той не прилича на такъв”. Двамата все пак допуснаха, че бившият футболист може да ги е лъгал, за да ги впечатли. Кирил дори смята, че всъщност Богданов няма връзка нито с Преслава, нито с Джена, а става въпрос за съвсем различен, трети човек.

Джино влезе във ВИП Къщата, а Пламен е видимо притеснен. Той запозна голяма част от мъжете със стратегията си – да го прати да спи при Джорджано, въпреки че и на неговото легло има място. Джино веднага му скочи – изказвал се неподготвен, давал му нареждания. „Айде да не ми правиш забележки от първия ден! Мълчи си по-хубаво!”, не му остана длъжен Богданов.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Революция в науката: Пещерните стени се оказаха пазители на ДНК от древните хора

Революция в науката: Пещерните стени се оказаха пазители на ДНК от древните хора

Любопитно Преди 1 час

Генетици постигнаха невероятен пробив, изолирайки човешка ДНК от скални стени на хиляди години. Пробите, запечатани от калцит, отварят вратата към тайните на пещерните хора, техния пол и произход

Антон Кутев: Справката на ГДБОП доказва с кого е пътувал Делян Пеевски

Антон Кутев: Справката на ГДБОП доказва с кого е пътувал Делян Пеевски

България Преди 1 час

Депутатът постави въпроси за финансирането на частните полети, коментира съдебната реформа, договора с „Боташ“ и проекта с „Райнметал“

Смъртоносна атака с дронове по Таганрог: Загина моряк, ударени са четири кораба

Смъртоносна атака с дронове по Таганрог: Загина моряк, ударени са четири кораба

Свят Преди 2 часа

Сред поразените плавателни съдове е и танкер, превозващ метанол. Москва съобщава за свалени 178 украински безпилотни апарата през нощта

,

Как автомобилът в Русия отново се превръща в лукс

Свят Преди 2 часа

В Русия заплатите са се повишили значително през последните години

<p>Великобритания e освободила и депортирала двама осъдени българи по шпионското дело за Русия</p>

The Telegraph: Великобритания освободи и депортира двама осъдени българи по шпионското дело за Русия

Свят Преди 2 часа

Иван Стоянов и Ваня Габерова са върнати в България, след като са излежали задължителната част от присъдите си, твърди британското издание

<p>Полицията спря нелегални гонки във Велико Търново, двама младежи са задържани</p>

Полицията осуети опит за нелегални гонки във Велико Търново, двама младежи са задържани

България Преди 4 часа

Сигнал за форсиране на двигатели събра полицейски екипи в района на Търговския парк, образувано е досъдебно производство

Шах, табла, лов и вино: Как са се забавлявали средновековните българи

Шах, табла, лов и вино: Как са се забавлявали средновековните българи

Любопитно Преди 4 часа

Историкът Веселин Асенов разказва защо Църквата е смятала шаха за грях, какви игри са играели децата и с какво аристокрацията е запълвала свободното си време

Трагедия на Бахамите: 10 души загинаха при катастрофа с малък самолет

Трагедия на Бахамите: 10 души загинаха при катастрофа с малък самолет

Свят Преди 4 часа

Инцидентът е станал в Норт Андрос, западно от столицата Насау

<p>Внимание, шофьори: Затварят ГКПП &bdquo;Ивайловград &ndash; Кипринос&ldquo; в неделя</p>

Внимание, шофьори: Затварят ГКПП „Ивайловград – Кипринос“ в неделя заради протест на фермери

България Преди 5 часа

Ограничението ще важи от 9:00 до 22:00 часа на 12 юли, земеделците настояват за промяна на режима за тежкотоварния трафик

<p>Днес празнуват хората с &bdquo;благословени&rdquo; имена</p>

Почитаме жената, донесла вярата в Киевска Русия

Любопитно Преди 5 часа

Коя е света равноапостолна княгиня Олга и какво се знае за нейното дело

<p>Скъпите чипове породиха спад в търсенето на компютри</p>

Скъпите чипове породиха спад в търсенето на компютри, скоро няма да е по-евтино

Технологии Преди 5 часа

През последните няколко години цените на чиповете за памет се увеличиха значително, поради високото търсене за тях от страна на центровете за данни за изкуствен интелект. Това се отрази на цените на лаптопи и PC, което доведе и до осезаемо понижение

Новата задължителна ваксина срещу варицела: Какво трябва да знаят родителите

Новата задължителна ваксина срещу варицела: Какво трябва да знаят родителите

България Преди 6 часа

Тя вече е включена в задължителния имунизационен календар за децата, родени след 1 януари 2025 г.

В последния момент: Тръмп удължи разрешителните за работа на стотици хиляди мигранти

В последния момент: Тръмп удължи разрешителните за работа на стотици хиляди мигранти

Свят Преди 6 часа

Решението обхваща граждани на Хаити и още шест държави и идва часове преди документите им да изтекат

ДСБ избира нов лидер: Кой влиза в битката за председателския пост

ДСБ избира нов лидер: Кой влиза в битката за председателския пост

България Преди 6 часа

Националното събрание на партията ще определи новото ръководство и приоритетите за следващия мандат

Последен парад за президента на Франция Еманюел Макрон

Последен парад за президента на Франция Еманюел Макрон

Свят Преди 6 часа

Ще се включат около 500 военнослужещи от държавите в "Коалицията на желаещите", сред които Великобритания, Германия, Полша, Румъния, Швеция, Словакия, Австрия, Канада и Австралия

Какво е състоянието на двамата пострадали при тежката катастрофа на АМ „Тракия”

Какво е състоянието на двамата пострадали при тежката катастрофа на АМ „Тракия”

България Преди 7 часа

Разследването на причините за инцидента продължава