Преди това номинациите докараха съквартирантите до плач - вкл. Дичо, който не можа да преглътне, че по този начин съквартирантите стават предатели, след като допреди малко са си делили храната по братски.

Кой кого номинира за изгонване в петък

Весела Нейнски: 2 точки на Митьо Пищова, 1 точка на Галя от "КариZма".
Дичо: 2 точки на Митьо Пищова, 1 точка на Весела.
ЛиЛана: 2 точки на Митьо Пищова, 1 точка на Райна.
Дим Дуков: 2 точки на Райна, 1 точка на Митьо Пищова.
Галя от "КариZма": 2 точки на Митьо Пищова, 1 точка на Денди.
Константин:
2 точки на Галя Литова, 1 точка на ЛиЛана.
Виолета Здравкова (според мнението на дъщеря си и отношението на съквартирантите към малката Данайа): 2 точки на Митьо Пищова, 1 точка на Райна.
Киро Скалата: 2 точки на Райна, 1 точка на Митьо Пищова.
Денди: 2 точки на Митьо Пищова, 1 точка на Константин.
Пищова: 2 точки на Денди, 1 точка на Киро Скалата.
Галя Литова: 2 точки на Райна, 1 точка на Константин.
Райна: 2 точки на Галя Литова, 1 точка на Киро Скалата.

В същото време външни наблюдатели пишат съсипващи критики за нивото на риалити шоуто, което стартира на 13 март и продължава четири седмици.

"Големият брат от къщата на известните е опасно безинтересен. Дори разпадът на чалга семейството Райна и Константин е далеч по-скучен от разпада на личността при Елена - втори сезон.

Райна показва как простите хора у нас имат за култ опасно прости звезди - неуравновесени и нецитируемо тъпи. Коцето вече може да спечели наградата, защото у нас всеки тормозен от жена си мъж получава наградата на Големия брат", коментира днес Мартин Карбовски в редовната си тв рубрика във в. "Стандарт".

Според него "българският Биг- и VIP брадър е на път да се превърне в компенсационен фонд за ощетени мъже", но в същото време "проблемът на редакторите е огромен - нашите родни звезди са се наговорили да се правят на светци и нищо чудно да издържат един месец. (Киро Скалата: "Моят наркотик са книгите"!!!) "

Няма за кога да ги щадите тия VIP-ове, техните антидиалози са абсолютен телевизионен траш, озвучен с леко лигава музика от китарата на Дичо, заключава коментаторът.

В съботния в. "Труд" пък е цитирано мнението на светския хроникьор Евгени Минчев, според когото "българският зрител гледа ДРИП брадър".

Авторът изразява изненадата си от ВИП-ството на съквартирантите, които определя като: "бивш коафьор, писател ретропуяк, 26-годишна манекенка, известна единствено Дичу, възгордял се хамбургски салам с воеводски прякор, каризматична Кума Лиса, мила моя майно льо във Виолетово".

"Някой да е чувал ЛиЛана, освен родителите и съкварталците й, защото аз - Не! Излиза тогава, че продуцентите отново вземат образованото ни население за низшестоящия изпълнител на порочната им воля за хляб и зрелища...

Съквартирантите използват хормоналния си речник като единствено превозно средство към славата, която съдбата справедливо не им е предоставила", възмущава се Минчев и заключава:

"Всичко вътре - думите, маниерът, смисълът и спектакълът, са втора употреба... А истинският победител е онзи, който не прие да участва!"

Ден по-късно светският хроникьор стана обект на задочен коментар от Дим Дуков, който допусна, че днес могат да ги изненадат с нов съквартирант и ако това случайно е Минчев, той би могъл да си допадне дори с фитнесгуруто Киро Скалата.

Свадата, довела бившия коафьор до плач, а Весела - до решението й да излезе, ще бъде показана довечера от 20 ч. по Нова (NTV.bg).

Междувременно съквартирантите започнаха да навиват Нейнски да им сигнализира отвън с клаксон дали "филмът" се харесва или не.

Първата от общо четирите седмици на шоуто обаче премина изцяло под знака на дебатите нормално - и морално - ли е участието на 3-годишната Данайа, отразени дори от световните информационни агенции.

"Българският "Биг брадър" шокира с малко дете", обяви "Ройтерс", като цитира заглавието от "Труд": "Невръстната Данайа слуша секс лекции в шоуто".

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Неврохирургът д-р Петров напусна “Игри на волята” след зрелищна елиминационна битка

Неврохирургът д-р Петров напусна “Игри на волята” след зрелищна елиминационна битка

Любопитно Преди 25 минути

Програмистът Александър, треньорът по борба Дино и миньорът Теодор-Чикагото продължават напред в надпреварата

СГС остави в ареста общинските съветници Йордан Кателиев и Николай Стефанов

СГС остави в ареста общинските съветници Йордан Кателиев и Николай Стефанов

България Преди 54 минути

Адвокатите на двамата обвиняеми заявиха, че ще обжалват решението на съда

Нови два самолета F-16 Block 70 пристигнаха в България

Нови два самолета F-16 Block 70 пристигнаха в България

България Преди 3 часа

Самолетите кацнаха в Трета авиационна база в Граф Игнатиево

ЕК одобри плащане за България по НПВУ

ЕК одобри плащане за България по НПВУ

България Преди 3 часа

Но предлага временно да отложи част от него

Прокуратурата разпита отново бившия зам.-кмет на Варна

Прокуратурата разпита отново бившия зам.-кмет на Варна

България Преди 4 часа

Диан Иванов е сочен за основен свидетел срещу кмета Благомир Коцев

ЕС удължи санкциите срещу руски граждани и организации

ЕС удължи санкциите срещу руски граждани и организации

Свят Преди 5 часа

Засегнати са 47 физически лица и 15 организации

Влак помете велосипедист на прелез в Пловдив

Влак помете велосипедист на прелез в Пловдив

България Преди 5 часа

Инцидентът е станал при спуснати бариери на ул. "Пещерско шосе", жертвата е млад мъж

Сарафов се срещна с главните прокурори на Литва и Румъния

Сарафов се срещна с главните прокурори на Литва и Румъния

Свят Преди 6 часа

Борислав Сарафов проведе поредица от двустранни срещи с ръководители на прокуратури от държавите-членки на ЕС

Капитан на танкер от руския "сенчест флот" отива на съд във Франция

Капитан на танкер от руския "сенчест флот" отива на съд във Франция

Свят Преди 6 часа

Тримата членове на екипажа на петролния танкер бяха обвинени, че са влачили котвата по морското дъно, повреждайки пет подводни кабела в залива на Финландия

Парламентът забрани колите на НСО за президентската администрация

Парламентът забрани колите на НСО за президентската администрация

България Преди 6 часа

В четвъртък депутатите отнеха и правомощията на президента да подписва укази за назначаването на шефове на служби

Тайните в „Тайната вечеря“ на Леонардо да Винчи

Тайните в „Тайната вечеря“ на Леонардо да Винчи

Любопитно Преди 7 часа

„Тайната вечеря“ е не само сред най-известните картини на Леонардо, но и сред най-разпознаваемите в целия свят

<p>Откриха&nbsp;съкровище на стойност $1 млн. край Флорида</p>

Отдавна изгубено испанско съкровище на стойност $1 млн. е открито край бреговете на Флорида

Любопитно Преди 7 часа

"Всяка монета е частица от историята – осезаема връзка с хората, които са живели, работили и плавали по време на Златния век на Испанската империя"

Тетрадка с имена и 15 000 лева в къща в Алеко Константиново

Тетрадка с имена и 15 000 лева в къща в Алеко Константиново

България Преди 7 часа

Мъж предлагал облага на граждани, с цел да ги склони да упражнят правото си на глас

Бургас, Монтана и Перник са в бедствено положение

Бургас, Монтана и Перник са в бедствено положение

България Преди 7 часа

ДНСК ще бъде изпратена на място, за да се установи дали има отклонения в строителството