К лаудия Шифър е новото рекламно лице на "Ив Сен Лоран". Германката вече е заснела фотосесия с тоалети от колекция пролет/лято 2009.

Снимките са правени в Холивуд от известните холандски фотографи Инес ван Ламсвеерде и Винуд Матадин. Рекламната кампания ще тръгне за "Свети Валентин".

На фотосите Клаудия Шифър показва страхотна форма и рус сексапил, въпреки че вече е на 38 години.

"Знам, че един ден ще ме сметнат за прекалено стара, но смятам, че на 40 много жени изглеждат много по-добре от някои 20-годишни момичета. Познавам жени, които изглеждат брилянтно на 40, защото през всичкото време са се грижили за себе си", коментира тя.

Досега Клаудия Шифър е била рекламно лице на редица световноизвестни марки, сред които "Шанел" и "Долче и Габана".

От 2002 г. е омъжена за британския режисьор и продуцент Матю Вон, с когото имат две деца. Семейството прекарва по-голямата част от годината във Великобритания, но имат домове в Ню Йорк, Германия и Монте Карло.

Клаудия Шифър е родена на 25 август 1970 г. в Райнберг, на 15 км от Дуисбург. Красавицата казва, че се е радвала на популярност в гимназията, но се е чувствала засенчена от останалите момичета в класа. Причината бил високият й ръст, от който се срамувала, но и фактът, че била от състоятелно семейство, известно в града.

Като ученичка Клаудия искала да стане адвокат и да работи в кантората на баща си. Всички тези планове обаче останали на заден план, когато през 1987 г. шефът на модна агенция "Метрополитън" Мишел Леватон я забелязал в нощен клуб в Дюселдорф.

Като разумно момиче, Клаудия Шифър се качва на модния подиум, след като завършва училище. Заминава за Париж, а малко след това се появява на корицата на "Ел". Оттук нататък от титлата супермодел я делят броени месеци.

Дефилирала е за "Версаче", "Джил Сандър", "Долче и Габана", "Ралф Лорън", "Валентино". Многократно се появява на кориците на "Вог", "Харпърс базар", "Космополитан", "Тайм".

Русокосата красавица е един от най-успешните модели на 90-те години, снимала се е за кориците на различни списания повече от 500 пъти. Когато покорява модния подуим, много хора намират визуална прилика между нея и Бриджит Бардо.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Внимание: Идва нова порция арктически студ, чакат ни поледици и сняг

Внимание: Идва нова порция арктически студ, чакат ни поледици и сняг

България Преди 1 минута

Задава се сибирски мраз: Нова порция застудяване сваля температурите до -12°

<p>Пожар в столичния квартал &quot;Витоша&quot;</p>

Пожар в столичния квартал "Витоша", горят строителни материали

България Преди 6 минути

На място са изпратени 3 притовопожарни автомобила

Как се използва Starlink в Иран?

Как се използва Starlink в Иран?

Свят Преди 30 минути

Експерти твърдят, че Starlink помага на иранците да изнасят информация за протестите

НСИ: Годишната инфлация в България през декември е 5 на сто

НСИ: Годишната инфлация в България през декември е 5 на сто

Пари Преди 33 минути

Натрупаната през последните 5 години е 41,4%

Какво наистина води до рак: Лекари посочват основните фактори, които повишават риска

Какво наистина води до рак: Лекари посочват основните фактори, които повишават риска

Свят Преди 37 минути

От наследствени мутации до начин на живот и околна среда – специалисти обясняват кои фактори можем да контролираме и кои са извън нашия контрол

Измръзването дебне без предупреждение – ето как да се предпазим

Измръзването дебне без предупреждение – ето как да се предпазим

Любопитно Преди 45 минути

Силно мразовитото време с вятър е особено опасно, тъй като увреждането на кожата може да се случи почти без забележима болка

<p>Котаракът Лари от &quot;Даунинг стрийт&quot; спъна фотограф на важна среща</p>

Котаракът Лари от "Даунинг стрийт" предизвика хаос на срещата на полския президент Карол Навроцки със Стармър

Любопитно Преди 56 минути

Лари наскоро предизвика хаос, когато спъна фотограф, докато той излизаше от "Даунинг стрийт" след срещата на полския президент Карол Навроцки със сър Киър Стармър

Зов за помощ: Малката Бела се бори да проходи отново след сърдечен арест

Зов за помощ: Малката Бела се бори да проходи отново след сърдечен арест

България Преди 57 минути

Само на две години и половина тя получава внезапен сърдечен арест

След кражба в София: Арестуваха двама многократно осъждани

След кражба в София: Арестуваха двама многократно осъждани

България Преди 1 час

Мъжете са с прякори "Бръмбара" и "Ширката"

<p>Тези зодии ще накарат всички да ревнуват</p>

Тези зодии ще накарат всички да ревнуват

Любопитно Преди 1 час

Техните постижения, харизма и вътрешна сила няма да останат незабелязани и дори могат да предизвикат завист

"Надявам се да проявят човечност": Гренландци се страхуват от апетита на Тръмп към минералите

"Надявам се да проявят човечност": Гренландци се страхуват от апетита на Тръмп към минералите

Свят Преди 1 час

Президентът на САЩ Доналд Тръмп заяви, че иска да купи Гренландия от Дания и не приема "не" за отговор

Бела Хадид като холивудска звезда: Бляскавата премиера на „Красавицата“ в Ню Йорк

Бела Хадид като холивудска звезда: Бляскавата премиера на „Красавицата“ в Ню Йорк

Любопитно Преди 1 час

Бела Хадид блесна на премиерата в Ню Йорк на новия сериал „Красавицата“, който дебютира на 22 януари в Disney+ и разказва за агенти на ФБР, разследващи мистериозни смъртни случаи в света на висшата мода

Българи платиха близо 20 млн. лв. за осигурителен стаж за пенсия

Българи платиха близо 20 млн. лв. за осигурителен стаж за пенсия

Пари Преди 1 час

За същия период на 2024 г. стаж за пенсия са си купили 2427 човека, като са платили малко над 16,240 млн. лева, а през 2023 г. – 3013 човека, като това им е струвало близо 19 млн. лева

Грипната вълна се разраства: Добрич също обмисля онлайн обучение за учениците

Грипната вълна се разраства: Добрич също обмисля онлайн обучение за учениците

България Преди 1 час

Щабът решава дали да въведе нови мерки от понеделник