Двубой между Пулев и Джонсън на живо по DIEMA SPORT 2
Източник: netinfo

Д вубоят между българската боксова звезда Кубрат Пулев и американския му съперник Кевин Джонсън, който ще се състои на 28 април в зала "Арена Армеец" в София, ще се излъчва на живо по DIEMA SPORT 2, част от спортния пакет DIEMA EXTRA, както и онлайн в платформата GONG PLAY.

"Винаги се радвам, когато мога да се боксирам пред българска публика", заяви Кобрата в ексклузивно интервю за NOVA на Великден. "Джонсън е неудобен боксьор с много опит и в никакъв случай не е за подценяване", коментира още той.

На предстоящия боксов мач на 28 април Кубрат Пулев за първи път ще защити своята Интерконтинентална титла на Световната боксова асоциация (WBA), която спечели в сблъсък с бившия световен шампион Самюел Питър в зала "Арена Армеец" в София на 3 декември 2016 година.

Тогава на живо в ефира на DIEMA EXTRA почитателите на бокса имаха възможност да проследят историческия мач на Кобрата на родна земя.

Студийната програма по DIEMA SPORT 2 преди зрелищния двубой на 28 април, която е с начален час 18.30 ч., ще предложи анализи на специалисти за развоя на срещите и интервюта със звездите в боксовата гала вечер.

Водещ на коментарното студио ще е Емил Здравков, а всички подробности на живо от залата ще предава репортерът Гено Даскалов. Любителите на бокса ще се насладят на няколко вълнуващи срещи, като кулминацията на вечерта е сблъсъкът Пулев – Джонсън.

Не пропускайте двубоя между Кубрат Пулев и Кевин Джонсън на 28 април, петък, от 19.00 ч. на живо по DIEMA SPORT 2 и в платформата GONG PLAY. Билетите за боксовия мач в зала "Арена Армеец" в София се продават в интернет в Еventim.bg

На Коледа стават чудеса. И после ги изплащаш две години, на равни вноски.
Прочети целия
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
<p>Засилва ли Китай руската военна мощ?</p>

Зеленски: Китай задълбочава връзките си с Русия във военния сектор

Свят Преди 1 минута

„Партньорските разузнавателни служби имат подобна информация“, добави Зеленски

МС одобри над 1.7 млн. лева компенсации за неприети деца в детски градини

МС одобри над 1.7 млн. лева компенсации за неприети деца в детски градини

Свят Преди 7 минути

По тази мярка се компенсират семейства на деца от тригодишна възраст до постъпването им в първи клас

<p>&quot;Искам живот тук, не еднопосочен билет!&ldquo;&nbsp;Антиправителствен протест на студентите от НАТФИЗ</p>

"Искам живот тук, не еднопосочен билет!“ Студенти от НАТФИЗ настояват за бъдеще в България

България Преди 43 минути

Част от студентите държаха плакати с надписи: "Аз съм просто човек, ти си просто прасе.", "Писна ни от мрежите ви!"

Извършиха проверки на заседналия край Ахтопол танкер

Извършиха проверки на заседналия край Ахтопол танкер

България Преди 50 минути

Танкерът „Кайрос“, плаващ под чуждестранен флаг, заседна край бреговете на Ахтопол миналия петък

Гръцките фермери планират акция на моста Рио-Антирио

Гръцките фермери планират акция на моста Рио-Антирио

Свят Преди 53 минути

Те се изтеглят от пристанището Волос

<p>Премиерът Росен Желязков: За демокрацията, вота на недоверие и протестите</p>

Росен Желязков: Демокрацията изисква да чуваме различното мнение, дори когато то не ни харесва

България Преди 1 час

Той припомни, че правителството е дошло с ясно намерение да надгражда постигнатото от предходните управления

Голям пожар гори във фабрика близо до Анкара

Голям пожар гори във фабрика близо до Анкара

Свят Преди 1 час

Все още не е изяснено какво се е произвеждало и помещавало във фабриката

Снимката е илюстративна

Япония губи своите емблематични снежни чудовища

Любопитно Преди 1 час

Япония губи своите „джухьо“ – уникалните снежни чудовища на планината Зау. Климатичните промени и вредители намаляват височината им драстично, застрашавайки символа на зимата и местния туризъм, усилията за опазването им вече текат

Софи Кинсела, авторката на „Тайните на Беки Б.“, почина на 55 години

Софи Кинсела, авторката на „Тайните на Беки Б.“, почина на 55 години

Свят Преди 1 час

Писателката, чието истинско име е Мадлен Софи Уикъм, разкри миналата година, че през 2022 г. ѝ е била поставена диагноза агресивна форма на мозъчен тумор

Песков: Москва не е обсъждала със САЩ изявленията на Зеленски за избори

Песков: Москва не е обсъждала със САЩ изявленията на Зеленски за избори

Свят Преди 1 час

Зеленски вчера каза, че е готов за избори, при условие че САЩ и Европа предоставят на Киев гаранции за сигурност

Кои нобелови лауреати пропускат церемонията по връчване на Нобеловата награда за мир

Кои нобелови лауреати пропускат церемонията по връчване на Нобеловата награда за мир

Свят Преди 1 час

Венецуелската опозиционна лидерка, нобеловата лауреатка за мир за 2025 г. Мария Корина Мачадо, няма да може да пристигне навреме в Осло, за да получи лично престижното отличие

Носителката на Нобеловата награда за мир Мария Корина Мачадо е на път за Осло

Носителката на Нобеловата награда за мир Мария Корина Мачадо е на път за Осло

Свят Преди 1 час

В съобщението на Института се казва, че тя е успяла да потегли към Осло в една изключително опасна ситуация и че сега се намира в безопасност

ЕС и руските активи: Кристин Лагард коментира законността на схемата за Украйна

ЕС и руските активи: Кристин Лагард коментира законността на схемата за Украйна

Свят Преди 1 час

Президентът на ЕЦБ отбеляза, че ЕС трябва да изясни, че не се ангажира с практики на конфискация на суверенни активи

Снимката е илюстративна

Русия изпраща наемници от Черна гора да се сражават в Украйна

Свят Преди 1 час

Откакто основателят на „Вагнер“ Евгений Пригожин беше елиминиран, нови войници от балканския регион подписват договори директно с руското министерство на отбраната, твърди Monitor