П оследната седмица за този сезон на „Черешката на тортата“ е изпълнена с много шарени емоции и вкусни гозби. Влади Въргала разказва за проблема си с алкохола, Рая Пеева споделя повече за отношенията с любимия ѝ Явор Бахаров, а Нана ни пренася в Англия. Милица Божинова споделя славни и трудни моменти на „Тоника СВ“, а Венци Мицов се прекланя пред „Бог Иван Манчев“.

Начало на кулинарната надпревара с усмивка поставя актьорът и режисьор Влади Въргала.. Асистентка в кухнята е дъщеря му Александра, която приготвя вкусно меню под негова режисура. Влади споделя как сбъднатите мечти могат да доведат до най-много пролети сълзи, разказва още за проблема си с алкохола, оставен вече в миналото, и как това е променило целия му живот. Вечерята завършва с емоционален тост от Нана, който почти просълзява домакина.

Източник: NOVA

Следваща на кулинарната сцена излиза чаровната актриса, която съвсем скоро ще гледаме в сериала „Ягодова луна“ - Рая Пеева. С помощта на нейна приятелка и машина за паста, Рая „минава метър“ със задачата на шеф Манчев, но пък останалата част от вечерята е изцяло лично творчество. С много любов тя разказва за запознанството и връзката си с Явор Бахаров и разкрива истина ли е това, което се пише в медийното пространство за тях.

Източник: NOVA

В сряда в кухнята ще се вихри емблематичната певица от група „Тоника СВ“ - Милица Божинова. Макар и леко притеснена, тя приготвя запомняща се вечеря. Като една истинска домакиня тя допуска компанията в личния си свят, разказва повече за славните и трудни моменти с групата и с какво се занимава в момента. Стъписва всички на масата с откровение за много тежък момент в живота си, когато е останала без глас за 10 дни.

Източник: NOVA

Четвърти в ролята на домакин влиза човекът с много професии Венци Мицов. Той е избрал да посрещне гостите в семейната къща на своите сватове в село Горна Гращица. Преди да започне готвенето Венци се прекланя пред „Бог Иван Манчев“ и дори му предлага да се кандидатира за президент, а готвенето се случва с малко помощ от съпругата му. По време на вечерята вкуснотиите на масата дори стават повод за спор между Нана и Влади.

Източник: NOVA

Честта да закрие кулинарното дерби се пада на водещата на „Съдебен спор“ – Нана Гладуиш. Вдъхновена от съпруга си Джон, който е англичанин, тя избира меню от английската кухня. Тя посреща компанията в своя дом, заедно съпруга си и сина им Джейсън, а гостите влизат с танц и песен, посветени на домакинята. Последната вечер е изпълнена както със сълзи, така и с много усмивки.

Как ще се справят участниците с трудното предизвикателство, поставено от шеф Манчев, и кой от тях ще грабне плакета, гледайте в новите епизоди на „Черешката на тортата“ всяка делнична вечер от 20.00 ч по NOVA.

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Vesti.bg. Можете да го изтеглите от Google Play и AppStore.

За още любопитно съдържание от Vesti.bg последвайте страницата ни в Instagram.

– Скъпи, ще изхвърлиш ли боклука? – Разбира се, миличка! – Още днес? – Сега вече прекаляваш с изискванията!
Прочети целия
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Полската опозиция протестира срещу мигрантската политика на премиера Туск

Полската опозиция протестира срещу мигрантската политика на премиера Туск

Свят Преди 52 минути

Според непотвърдени данни в митинга участват няколко хиляди души

.

САЩ няма да разполага американски войски в Газа

Свят Преди 1 час

Това заяви главнокомандващият адмирал Брад Купър

,

„Китай не се страхува“: жителите на Пекин отхвърлят заплахата от мита на Тръмп

Свят Преди 3 часа

В петък американският президент внезапно обяви, че САЩ ще наложат допълнителни 100% мита върху целия китайски внос от 1 ноември „или по-рано“

След срещата в Ню Йорк – нов разговор между Зеленски и Тръмп

След срещата в Ню Йорк – нов разговор между Зеленски и Тръмп

Свят Преди 3 часа

Това съобщи ръководителят на канцеларията на украинския президент

,

„Ние не мълчим“: Протести в страната срещу насилието над деца

България Преди 3 часа

Протестиращите пред Съдебната палата носеха плакати с надписи „Учителят трябва да възпитава, не да травмира“ и „Насилието днес води до насилие утре“

,

Испания под вода: Армията се включи в спасителните операции след проливните дъждове

Свят Преди 4 часа

Над 300 сигнала за помощ само от един град, пътища край лагуната Мар Менор са затворени

НАТО проведе 12-часова патрулираща мисия във въздуха до границата на Русия

НАТО проведе 12-часова патрулираща мисия във въздуха до границата на Русия

Свят Преди 4 часа

Това беше изтъкнато в изявление на британския министър на отбраната Джон Хили

,

Норвежкият Нобелов институт разследва изтичане на информация

Свят Преди 4 часа

Вчера наградата беше присъдена на венецуелската опозиционна лидерка Мария Корина Мачадо

Доналд Туск

Туск обяви: Полша няма да приема мигранти и няма да плаща за това

Свят Преди 4 часа

Отказът на Полша може да има сериозни отражения върху бъдещето на пакта за миграция и убежище на ЕС, който цели да създаде по-справедлив механизъм за споделяне на отговорността

Калин, Лена, Мина или Михаела - кой ще напусне Big Brother тази вечер?

Калин, Лена, Мина или Михаела - кой ще напусне Big Brother тази вечер?

Любопитно Преди 5 часа

Зрителите могат да подкрепят четиримата номинирани в приложението NOVA PLAY

Никола Бургазлиев

Прегазилият хора с АТВ в Слънчев бряг, иска ново разследване: Семейството на жертвата възмутено

България Преди 6 часа

Никола Бургазлиев поиска разследването да започне отначало

Евакуацията на жители от Николово заради свлачището на язовирната дига до русенското село се отменя

Отмениха евакуацията за Николово, в сила е 72-часова готовност

България Преди 6 часа

По-рано започнаха първите укрепителни действия на дигата на езерото „Липник”

Появи се таен свидетел в делото срещу кмета на Варна Благомир Коцев

Появи се таен свидетел в делото срещу кмета на Варна Благомир Коцев

България Преди 7 часа

Кметът на Варна остава в ареста, защитен свидетел говори за 20 000 лв.

The Telegraph: Русия засилва ударите по енергетиката на Украйна преди зимата

The Telegraph: Русия засилва ударите по енергетиката на Украйна преди зимата

Свят Преди 7 часа

Руски удари вече парализираха почти 60% от производството на газ в страната