Хайде на семинар "Успехите на българските марки"
Източник: netinfo

Б изнес и маркетинг експерти от различни сектори на икономиката в България ще споделят опит и успешни модели за създаване и управление на марки по време на семинара "Как да създадем успешна марка в България?", който ще се проведе на 15.10.2013 г., (вторник) в "Новотел София".

В програмата на събитието се открояват имената на лекторите, които ще представят реални примери и казуси от своята бизнес практика.

Специалистите, които посетят събитието, ще научат от "първа ръка" как всеки лектор на семинара е открил своята успешна формула на пазара и какви са реалните стъпки, които са извървели водещите маркетинг експерти по пътя на изграждане на марките, които се разграничават със своята неповторимост и работят за компанията в дългосрочен план.

"Решихме да стартираме поредица от семинари, посветени на успехите на българските марки, защото у нас има достатъчно силни родни брандове, които са пример за подражание за всички, на които им предстои изграждането на нова марка. Вярвам, че обучението ще помогне на маркетинг експертите от българските компании да преодоляват успешно препятствията, които съпровождат процеса по изграждане на търговски марки, благодарение на опита и практическите знания на лекторите", сподели Петя Стоянова, старши маркетинг консултант в консултантска фирма "Пауър Бранд", организатор на семинара.

Лекторите ще запознаят специализираната публика на семинара с бизнес логиката при създаването на нов бранд и моделите на успеха, като ще отговорят на ключови въпроси, свързани с успешното репозициониране на марки и защо се налага, как потребителят може да подскаже създаването на марка, как се идентифицират свободни пазарни ниши, ролята на позиционирането на бранда и подходите за разграничаване от конкуренцията.

Първите 15 регистрирани участника в семинара ще получат безплатен екземпляр от книгата "Брандинг 101" на издателство "Локус Пъблишинг", партньор на проекта. Луксозното издание "Брандинг 101" е безценен практически наръчник за всеки, който се стреми към успех в бизнеса. Мощните идеи и ефективните брандинг подходи, предложени в книгата могат да бъдат приложени както от предприемачи и мениджъри, така и от маркетинг специалисти, които искат да постигнат целите на компанията.

Издателство "Локус Пъблишинг" ще изненада участниците в семинара и с други заглавия на най-добрите световни авторитети в сферата на бизнес литературата, които могат да бъдат закупени при атрактивни условия на мястото на събитието.

"Как да създадем успешна марка в България" е първото събитие от поредица практически маркетинг семинари на тема „Успехите на българските марки”, организирани от консултантска фирма "Пауър Бранд". Регистрацията за първото събитие е отворена и всички, които имат интерес към семинара може да заявят своето участие на адрес Powerbrand.bg/seminars

Медиен партньор на проекта е Vesti.bg.

За консултантска фирма "Пауър Бранд":

"Пауър Бранд" стои зад организацията и провеждането на две от най-мащабните събития в областта на търговските марки през 2013 година: уъркшоп с голямото име в брандинга Марти Ноймаер, автор на международните бестселъри "The Brand Gab" и "ZAG" и маркетинг семинар с Майкъл Питиг, директор Бизнес развитие в глобалната консултантска фирма "Interbrand". "Пауър Бранд" е агенция за пълно маркетинг обслужване на търговски марки с опитен екип от специалисти, които разбират потребителя и спецификата на българския пазар. "Пауър Бранд" работи в областта на брандинга и медиите повече от 2 години в партньорство с водещи маркетинг консултантски компании в света и популярни международни експерти с многогодишен опит и доказани успехи.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Иран пусна китайските кораби през Ормузкия проток

Иран пусна китайските кораби през Ормузкия проток

Свят Преди 32 минути

Вчера китайски супертанкер с два милиона барела иракски суров петрол премина

Приеха промените в НПК на първо четене в комисия

Приеха промените в НПК на първо четене в комисия

България Преди 1 час

С промените се въвежда задължение за компетентните правоприлагащи органи да уведомяват относно процесуалните права

Фронтменът на Bring Me the Horizon със сътресение, след като фен го удари с телефон

Фронтменът на Bring Me the Horizon със сътресение, след като фен го удари с телефон

Любопитно Преди 3 часа

Оли Сайкс от Bring Me the Horizon пострада по време на концерт в Сейнт Луис. Изпълнителят е с леко сътресение на мозъка, след като бе ударен от хвърлен телефон. Въпреки болката и дезориентацията, музикантът довърши участието си пред 22 000 фенове

Правят нова Комисия за противодействие на корупцията

Правят нова Комисия за противодействие на корупцията

България Преди 4 часа

Председателят на комисията ще се определя чрез жребий сред членовете

МОН обяви инструкции за предстоящите матури

МОН обяви инструкции за предстоящите матури

България Преди 4 часа

Идентификационната бланка с личните данни ще е неизменно свързана с първия лист

Кирил Киров - Кико: Заради кариерата жертвах личния си живот

Кирил Киров - Кико: Заради кариерата жертвах личния си живот

Любопитно Преди 5 часа

Продуцентът разкрива тайните на “Като две капки вода”, рисковете на живия ефир, отношенията с Рачков и Геро и цената да живееш постоянно зад кулисите на телевизията

Въздушната линейка за мениджър от АЕЦ „Козлодуй”

Въздушната линейка за мениджър от АЕЦ „Козлодуй”

България Преди 5 часа

Пациентът е получил масивен инфаркт

Политическата криза във Великобритания ескалира, Уес Стрийтинг подаде оставка

Политическата криза във Великобритания ескалира, Уес Стрийтинг подаде оставка

Свят Преди 5 часа

Стрийтинг към Стармър: Вече е ясно, че няма да поведете Лейбъристката партия към следващите парламентарни избори

Спирова и Денисиньо спорят за короната в Hell’s Kitchen тази вечер

Спирова и Денисиньо спорят за короната в Hell’s Kitchen тази вечер

Любопитно Преди 5 часа

Големият шампион ще грабне наградата от 50 000 евро и титлата “Най-добър готвач на България”

Завързаха и ограбиха в дома му посред нощ човек в Лешница

Завързаха и ограбиха в дома му посред нощ човек в Лешница

България Преди 5 часа

Двама мъже са проникнали в къща в селото

Момчета пребиха и ограбиха човек в Перник

Момчета пребиха и ограбиха човек в Перник

България Преди 5 часа

Задържан е 16-годишен

Разбиха схема за 240 млн. евро с хранителни добавки, представяни като лекарства

Разбиха схема за 240 млн. евро с хранителни добавки, представяни като лекарства

България Преди 6 часа

До операцията се стигна, след като в Софийска районна прокуратура е подаден сигнал от бивш министър на здравеопазването

Кремъл: Путин ще посети Китай много скоро

Кремъл: Путин ще посети Китай много скоро

Свят Преди 7 часа

Подробности около визитата ще бъдат обявени допълнително, отбеляза Дмитрий Песков

Победителят Евгени Генчев от Hell’s Kitchen: Болката е мотиватор да станеш по-добър! (ВИДЕО)

Победителят Евгени Генчев от Hell’s Kitchen: Болката е мотиватор да станеш по-добър! (ВИДЕО)

Любопитно Преди 7 часа

След края на формата Евгени е категоричен, че ще продължи да развива кулинарната си страст и ще я съчетава с музиката