Лукс и барок, напомнящи за соца, в Къщата на "ВИП Брадър"
Източник: netinfo

З амайващ лукс и търсен бароков кич са основният ключ към интериора на Образцовия дом - най-известната къща в България, която ще посрещне ВИП съквартирантите със старта на "ВИП Брадър" тази вечер от 20:00 ч. по Нова ТВ.

Преобладаващите цветове, както подобава на соцлукса, са червено и златно, килимите са ръчно тъкани, а мебелите са кожени или от велур, напълно подходящи, за да седнат в тях соцлидери.

Няколко различни елементи допринасят за уюта и класата, която излъчва Образцовият дом.

Голяма камина в средата на хола с две удобни кресла пред нея ще сгрява съквартирантите в мразовитите нощи и ще внася романтика.

Билярдна маса с червено, вместо традиционното зелено сукно, ще разсейва съквартирантите от ежедневните битови проблеми и ще ги призовава да решават споровете си със стил и стик в ръка.

Ренесансови картини красят стените, а празни барокови рамки, очакват снимките на обитателите на Образцовия дом.

За да бъде атмосферата съвсем като в социалистическа резиденция, ВИП-овете ще се хранят на дълга маса, досущ като в ловна резиденция.

Висящ остава въпросът дали двете най-възрастни обитателки на Къщата ще се разполагат в двата ѝ края, както традицията повелява.

Дворът е голям и слънчев, предразполагащ към споделяне на множество клюки между съквартирантите.

Разбира се, къщата разполага и с басейн, а дали той ще стане място за флиртове в Образцовия дом - предстои да видим.

Най-интересното е, че освен Изповедалнята, спалните и баните, които останаха скрити за камерите, тайна остава и една голяма закрита площ, за която зрители и съквартиранти тепърва ще научат каква функция има, кой ще я обитава и при какви условия.

Съквартиранти от вчера живеят в пълна изолация в столичен хотел - без телефони, телевизия и компютри.

Така те се подготвят за голямото начало тази вечер, което съвпада с началото на учебната година.

За ВИП съквартирантите приключението и изпитанието да живеят в Образцовия дом също е своеобразно училище, в което те ще научат много за себе си.

Малко подсказки за ВИП съквартирантите

Една от участничките твърди, че знае всичко за останалите и се е подготвила да ги изненадва с истини, които и те не биха искали да знаят.

Определя се като злопаметна и не я е страх да провокира хората около себе си. Повечето от съквартирантите споделят, че най-голямото изпитание, пред което са се изправяли досега, е участието им във "ВИП Брадър".

Една от четирите блондинки в Къщата е толкова притеснена да не се изложи, че за да се подготви е изчела 5 книги за епохата на социализма и е взимала частни уроци по история от проф. Пантев.

Друга от участничките разказва, че най-опасното нещо, което е правила, е да мине граница с фалшив паспорт.

Всички випове са чели невъобразими лъжи за себе си като най-често повтарящата се лъжа за дамите е, че са бременни без да знаят от кой.

Най-ужасяващата е, че докато е на концерт в Лондон, един от участниците чете за себе си, че е в реанимацията в "Пирогов".

Йорданка Христова е готова да готви за съквартирантите, докато Евгени Минчев не може изобщо да се справя в кухнята. Останалите казват, че имат относително добри кулинарни познания, а най-ласкаво за своите възможности като готвач се изказва един от най-красивите мъже, които ще обитават Къщата.

Отношението към секса за една нощ на съквартирантите като цяло е положително, но дамите правят уговорка, че предпочитат те да не са участници в него. Една от тях, която се очертава с най-добро чувство за хумор сред дамите, споделя, че би правила секс за една нощ, но поне трябва да е цялата нощ.
 

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
.

5 факта, които ще ви накарат да се разходите

Любопитно Преди 17 минути

Ходенето е най-простата, най- достъпната и най-естествената форма на физическа активност, която не изисква членство или специално обучение

Приключи изборният ден зад граница

Приключи изборният ден зад граница

Парламентарни избори Преди 32 минути

Последни гласуваха българските граждани в Аризона, Калифорния, Невада, Вашингтон и канадския град Ванкувър

Избори 2026: Изборният ден приключи в голяма част от света, чака се вотът в САЩ и Канада

Избори 2026: Изборният ден приключи в голяма част от света, чака се вотът в САЩ и Канада

България Преди 7 часа

Наблюдаваме изключително висока избирателна активност извън страната, каза заместник-министърът на външните работи Ради Найденов на брифинг в МВнР по-рано през деня за провеждането на изборите в чужбина

Синът на Тъкър Карлсън напуска кабинета на Джей Ди Ванс

Синът на Тъкър Карлсън напуска кабинета на Джей Ди Ванс

България Преди 7 часа

Това се случи на фона на конфликта с Тръмп

Снимката е архивна

Александър Вучич поздрави Румен Радев за победата на изборите

България Преди 7 часа

Сръбският президент обяви в Инстаграм, че е разговарял с лидера на „Прогресивна България“ за стабилността в региона и бъдещото партньорство

"Край с г-н добро момче!": Иран отхвърля обявените от Тръмп нови мирни преговори

"Край с г-н добро момче!": Иран отхвърля обявените от Тръмп нови мирни преговори

Свят Преди 8 часа

Тръмп публикува изявление в Трут соушъл, че неговите пратеници ще пристигнат в Пакистан утре вечер за преговори

Тръмп: САЩ спряха и превзеха кораб с ирански флаг

Тръмп: САЩ спряха и превзеха кораб с ирански флаг

Свят Преди 8 часа

Тръмп: Нашият кораб ги спря точно на място, като проби дупка в машинното им отделение

Паралелно преброяване: „Прогресивна България” печели вота, ГЕРБ-СДС е втора политическа сила

Паралелно преброяване: „Прогресивна България” печели вота, ГЕРБ-СДС е втора политическа сила

България Преди 8 часа

Данните на социологически агенции показват парламент с 5 партии

Делян Пеевски

Пеевски: Имаше репресии срещу членове и симпатизанти на ДПС

България Преди 8 часа

Лидерът на ДПС Делян Пеевски заяви, че „нашият път и нашата кауза остават непроменени, хората знаят, че могат винаги да разчитат на нас и заедно ще успеем“

Румен Радев: Резултатите от изборите са победа на надеждата над недоверието

Румен Радев: Резултатите от изборите са победа на надеждата над недоверието

България Преди 9 часа

Той говори на брифинг, като подчерта, че окончателните резултати все още не са ясни

Как вижда светът резултатите от изборите в България

Как вижда светът резултатите от изборите в България

Свят Преди 9 часа

Какво смятат, че ще стане, ако победата на Радев бъде потвърдена от официалните резултати

<p>Иран отказа нови преговори със САЩ въпреки заплахите на Тръмп&nbsp;</p>

Иран отказа нови преговори със САЩ въпреки заплахите на Тръмп за удари по енергийната мрежа

Свят Преди 9 часа

Техеран обвини Вашингтон в нереалистични искания и противоречия; двуседмичното примирие изтича в сряда при затворени пристанища

Учебен ли ще е 20 април за учениците

Учебен ли ще е 20 април за учениците

България Преди 9 часа

Датата идва непосредствено след извънредните парламентарни избори в неделя, когато голяма част от училищата бяха използвани за избирателни секции

Задържаха кмета на Гороцвет за купуване на гласове

Задържаха кмета на Гороцвет за купуване на гласове

България Преди 9 часа

В него са намерени 250 евро и списъци с имена и суми

Емил Дечев обяви за кои партии са сигналите за купуване на гласове

Емил Дечев обяви за кои партии са сигналите за купуване на гласове

България Преди 10 часа

Има три пъти повече сигнали сега в сравнение с 2024 година

ЦИК обяви края на изборния ден в 21.00 часа

ЦИК обяви края на изборния ден в 21.00 часа

България Преди 10 часа

В 23-ти МИР гласуването продължи до 21:00 часа заради опашки пред избирателни секции в район "Студентски"