Любо Киров ще е първата гост-звезда в "Пееш или лъжеш"
Източник: netinfo

Л юбо Киров ще бъде първата гост-звезда, която ще се включи в най-новото забавно музикално шоу на NOVA - “Пееш или лъжеш”. Той първи ще получи специална мисия – да определи кой „пее” и кой „лъже” на сцената, а на финала да направи дует с победителя. 

Новият за България формат ще събере на една сцена любими български звезди, хора с истински музикален талант и отлични имитатори, които

могат да заблудят

всеки. „Най-важното за успеха на участниците в шоуто „Пееш или лъжеш” е да си убедителен, а забавлението и доброто настроение са сигурни”, обещават от екипа на предаването.

Пред Любо ще се изправят осем участника, някои от които могат да пеят, а други не притежават и капка от този талант, но пък имат страхотно сценично поведение, с което ще се опитат да го заблудят.

Звездата ще трябва да направи своята преценка за вокалните възможности на кандидатите единствено на базата на това, което вижда - поведение и външен вид, и то в рамките на няколко секунди. 

Всеки от общо петте кръга поетапно ще елиминира участници, като едва след напускането си всеки от тях ще разкрива дали може да пее или не, излизайки на сцената с истинско изпълнение. В края на шоуто ще остане само един участник, който независимо от своя талант, ще трябва да направи дует с Любо.

В избора ще се включат и други популярни личности в ролята на съветници, които макар да имат огромното желание да помогнат в оценката на участниците неволно могат да наклонят везната в неправилна посока със своето „за” или „против”.

„Вече гледах чужди предавания на формата и са адски смешни.

Това е едно шоу-забавление, в което целта не е да намерим истински таланти, а да накараме хората в залата и тези пред телевизорите да се усмихнат и забавляват. Каня тези, които искат да ми помогнат в избора, да се включат в предаването, защото усещам, че ще имам нужда от помощ“, споделя Любо Киров.

Всички фенове, които желаят да видят на живо предаването на 12 октомври и да подкрепят Любо в трудното му решение кого да избере за свой дуетен партньор, могат да си запазят място за шоуто като се обадят на телефон: 0885613363. 

На Коледа стават чудеса. И после ги изплащаш две години, на равни вноски.
Прочети целия
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
<p>Пеевски: Дадохме урок по демокрация и любов към България</p>

Делян Пеевски: Дадохме урок по демокрация и любов към България

Свят Преди 2 часа

Цяла България видя колко сме позитивни, допълни лидерът на ДПС-НН

Туск: ЕК ще одобри помощ за изграждането на атомна електроцентрала в Полша

Туск: ЕК ще одобри помощ за изграждането на атомна електроцентрала в Полша

Свят Преди 2 часа

Премиерът заяви, че първият транш от средствата, 4,6 милиарда злоти, ще бъде отпуснат през декември

<p>Радев: Новият проектобюджет за 2026 година е на отложената измама</p>

Румен Радев: Новият проектобюджет за 2026 година е на отложената измама

България Преди 4 часа

Българите не вярват, че този бюджет ще се харчи в техен интерес, коментира Радев

<p>Зеленски отговори на Тръмп за изборите в Украйна</p>

Зеленски: Винаги съм готов за избори

Свят Преди 5 часа

Това изказване той направи пред „Месаджеро“

Каква е организацията на полицията за протестите срещу кабинета "Желязков"

Каква е организацията на полицията за протестите срещу кабинета "Желязков"

България Преди 5 часа

Предвидени са 19 контролно-пропускателни пункта, каза главен инспектор Иван Георгиев от СДВР

<p>&quot;Асен Василев - Вие сте криза&quot;: Контрапротести в подкрепа на кабинета &quot;Желязков&quot; (ОБЗОР)</p>

"Асен Василев - Вие сте криза": Контрапротести в подкрепа на кабинета "Желязков"

България Преди 5 часа

Те се провеждат в повече от 20 града в страната

<p>Тръмп:&nbsp;Русия &quot;има предимство&quot; и &quot;винаги го е имала&quot;</p>

Тръмп: Украйна загуби много територия и трябва да произведе избори

Свят Преди 5 часа

Американският президент отново разкритикува Зеленски, че не е прочел американския мирен план за Украйна

ЕС настоява: Русия трябва да понесе пълна отговорност за Украйна

ЕС настоява: Русия трябва да понесе пълна отговорност за Украйна

Свят Преди 6 часа

Така е справедливо за Украйна и украинците, заяви еврокомисарят по правосъдието

Забрана за употреба на социални мрежи влезе в сила в Австралия

Забрана за употреба на социални мрежи влезе в сила в Австралия

Свят Преди 6 часа

Десет от най-големите платформи получиха нареждане да блокират достъпа за деца, като в противен случай ще бъдат глобени с до 49,5 милиона австралийски долара

<p>Вовчанск: Вече не обсъждаме кой контролира града, а какво е останало от него</p>

Интензивните сражения във Вовчанск продължават

Свят Преди 6 часа

Въпреки продължаващите боеве, Трегубов заяви, че към момента няма индикации, че Русия подготвя по-мащабна офанзива по северната граница

Супер опасният GHB е открит в дома на Станимир Хасърджиев

Супер опасният GHB е открит в дома на Станимир Хасърджиев

България Преди 6 часа

Софийският районен съд остави в ареста здравния експерт, актьорът Росен Белов и бившия легионер Симеон Дряновски

Радикално ново лечение изчиства болестта при 64% от пациентите с нелечим рак

Радикално ново лечение изчиства болестта при 64% от пациентите с нелечим рак

Свят Преди 7 часа

Някои от ранните участници в изпитването все още са без рак три години по-късно

<p>Ангелов: Осигурени са средства за увеличение на заплатите на медицинските сестри</p>

Костадин Ангелов: Осигурени са средства за увеличение на заплатите на медицинските сестри

Свят Преди 7 часа

Той цитира данни от регистъра на Българската асоциация на професионалистите по здравни грижи, според който у нас работят близо 30 000 медицински сестри

<p>Номиниран за &quot;Грами&quot; музикант&nbsp;е убит от шофьор с над 100 ареста</p>

Номиниран за "Грами" музикант Родерик Маклеод е убит от шофьор с над 100 ареста

Свят Преди 7 часа

Смъртоносният инцидент е станал в Хопкинтън около 7:20 часа в събота, когато Шанън Годбо, отклонила се от своята лента, ударила няколко обекта, включително два телефонни стълба, преди да блъсне 70-годишния Родерик Маклеод, който вървял по банкета на пътя, съобщиха от полицията в Хопкинтън