Спечелете два билета и лична среща с "Роксет" с Vesti.bg
Източник: ЕПА/БГНЕС

Е дин от най-успешните поп дуети празнува 30 години на сцената и ще зарадва съвсем скоро хилядите си фенове у нас с един незабравим концерт. Шоуто на Мари Фредриксон и Пер Гесле, по-известни като "Роксет" (ROXETTE), ще бъде на 17 юни в столичната зала „Арена Армеец“.

След като само преди броени дни взривиха публиката в Париж, Амстердам и Дъблин, шведите се запътват и към София, като ни обещават едно изключително зареждащо преживяване с всички най-любими хитове.

Почитателите на "Роксет", които вече имаха шанса да се насладят на концертите им от първата част на световната им обиколка „XXX – The 30th Anniversary Tour” са особено впечатлени от енергията на емблематичната късокоса блондинка, която преди броени години успя да се пребори с рака. Гласът на Мари е все така силен и тя успява да зарази с магнетичните си изпълнения хилядите фенове да танцуват на хитове като „Joyride”, “How Do You Do?”, “Dangerous” и „Sleeping In My Car”. Разбира се, публиката ще има възможност да чуе и най-любимите си разтапящи балади „It Must Have Been Love”, “Listen To Your Heart” и “Crash Boom Bang”.

Шведите ще бъдат придружени от екип от страхотни музиканти, което обещава шоуто да е още по-мащабно и зареждащо. Подгряващата банда ще е българска – Революция Z ще подготви подобаващо феновете за изпълнението на "Роксет" с най-силните си парчета, както и със специално подбрани кавъри.

25 години след големия пробив на "Роксет" с хита “The Look”, превзел върха на класацията за сингли на Billboard и още три големи хита, задържали първото място в Америка, Мари и Пер са една от най-значимите поп банди на всички времена. Дуото е продало над 75 милиона албума, затова не е учудващо, че повечето от трийсетте им концерта от турнето са вече разпродадени.

Ако все още не сте се сдобили с билет за шоуто на "Роксет" в София или сте истински фен и искате да изпробвате шанса си и да се срещнете с групата, включете се в играта на Vesti.bg и София Мюзик Ентерпрайсис като отговорите на нашия въпрос.

От днес - 06.06.2015 г.,  до 10.06.2015 г. двама от вас, които отговорят правилно, ще участват в томбола за билет за Front Of Stage и ексклузивна среща с "Роксет".

За да сте един от двамата щастливи печеливши, следва да изпълните следните стъпки:
- Влезте на страницата на Vesti.bg във "Фейсбук" и я харесайте
- Харесайте поста, свързан с играта
- Отговорете вярно на въпроса ни на igra@netinfocompany.bg: 

От коя песен на "Роксет" е цитатът: „Lay a whisper on my pillow?“

А) Listen To Your Heart

Б) It Must Have Been Love

В) Sleeping In My Car

Името на победителите ще съобщим на 11.06.2015 г.
Победителят ще бъде избран измежду всички, изпълнили условията на играта, чрез томбола от жури, представлявано от Организатора на играта. Имената на печелившите ще бъдат публикувани на 11.06.2015г. на Vesti.bg. Спечеленият билет, както и срещата с "Роксет" важат за един човек.

Играта е организирана от Vesti.bg – медиен партньор на събитието, с любезното съдействие на организаторите на концерта София Мюзик Ентерпрайсис.

Условия за играта
Периодът на играта е от 10:00 ч. на 06.06.2015 г. до 23:59 ч. на 10.06.2015 г. Името на печелившите 2-ма се обявява на 11.06.2015 г., а представители на Организатора на играта Нет Инфо АД (Vesti.bg) ще се свържат чрез телефонно обаждане* с победителя, за да уточнят детайлите по получаване на наградата. Организаторът на играта (Нет Инфо АД) си запазва правото при невъзможност на участника да вземе своята награда, да избере нов победител. Организаторът, Нет Инфо АД, запазва правото да променя или допълва официалните правила, както и да преустанови провеждането на играта по всяко време. При възникнали спорове крайните решения се взимат от организатора. В играта нямат право да участват служители на Нет Инфо АД, както и членовете на техните семейства.

Билети за концерта на шведското супердуо все още можете да откриете в  мрежата на Тикетпро. 

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Стефан се сбогува с Hell’s Kitchen

Стефан се сбогува с Hell’s Kitchen

Любопитно Преди 6 часа

Той е следващият ексклузивен гост в подкаста “Кухнята след Ада”

Как беше победен Виктор Орбан

Как беше победен Виктор Орбан

Свят Преди 8 часа

Орбан се оказа жертва на собственото си творение

Има 30 преписки срещу хора с кандидатдепутатски имунитет

Има 30 преписки срещу хора с кандидатдепутатски имунитет

България Преди 10 часа

В Пловдив заловиха най-голямата сума за купуване на гласове до този момент - 90 000 евро

БНБ очаква ускоряване на инфлацията тази година

БНБ очаква ускоряване на инфлацията тази година

България Преди 11 часа

А реалният растеж на БВП постепенно ще се забави

Разследват българи за трафик и сводничество в Австрия

Разследват българи за трафик и сводничество в Австрия

Свят Преди 12 часа

На този етап са установени осем потенциални жертви

Инфлация удари румънските домати, стигат 20 евро

Инфлация удари румънските домати, стигат 20 евро

Свят Преди 12 часа

Като основни причини за високите цени експертите в страната посочват необичайно студеното време

<p>Кой е Джефри Скругс - &quot;двойникът на Обама&quot;, когото Байдън шеговито коментира&nbsp;</p>

Кой е Джефри Скругс - "двойникът на Обама", когото Джо Байдън шеговито коментира на събитие

Свят Преди 12 часа

Бившият президент предизвика реакции в социалните мрежи след коментар по време на събитие в Университета Сиракюз

Европа бърза с план за НАТО без САЩ

Европа бърза с план за НАТО без САЩ

Свят Преди 12 часа

Планът, замислен още миналата година, отразяват дълбокото безпокойство в Европа

<p>Започна полицейско разследване срещу Кейти Пери</p>

Казусът прераства в криминален: Кейти Пери е обект на официално разследване в Австралия

Свят Преди 13 часа

Детективи от отдела за сексуални престъпления в Мелбърн проверяват твърденията на актрисата Руби Роуз за инцидент в нощен клуб. Въпреки категоричния отказ на поп звездата да признае вината си, случаят вече е обект на официално полицейско производство

Кокаин и канабис в турски камион от Нидерландия намериха във Видин

Кокаин и канабис в турски камион от Нидерландия намериха във Видин

България Преди 13 часа

Според представените документи превозваната стока е била плодове – авокадо и манго

,

От Ищар до Ирина Флорин: Световни хитове на Празника на розата 2026 в Казанлък

Любопитно Преди 13 часа

Кулминацията на тазгодишното издание ще бъде грандиозният спектакъл на Ищар, която празнува 30 години на сцена. Програмата включва още Ирина Флорин и Памбос Агапиу, превръщайки фестивала в най-значимото културно събитие за годината

Мария Бакалова и Юлиан Вергов ще са водещи на концерта "25 години БГ РАДИО. 25 години само българска музика"

Мария Бакалова и Юлиан Вергов ще са водещи на концерта "25 години БГ РАДИО. 25 години само българска музика"

Любопитно Преди 13 часа

Най-мащабният празник в историята на БГ Радио ще се проведе на 12 юни 2026 г. на площад „Свети Александър Невски“ от 20.00 ч.

Накратко: Алгоритъмът е новият парламент – как телефонът в джоба ни пренаписа правилата на властта

Накратко: Алгоритъмът е новият парламент – как телефонът в джоба ни пренаписа правилата на властта

Свят Преди 13 часа

Един човек с телефон в ръка може да разклати цяла система – случаят на Петер Мадяр в Унгария е само началото. От Будапеща до Буенос Айрес правилата на демокрацията се пренаписват: избори вече не се печелят с медии, а с превземане на алгоритъма. Кой управлява днес – лидерите или техният Instagram фийд?

Зукърбърг прави своя AI версия за служителите си

Зукърбърг прави своя AI версия за служителите си

Технологии Преди 13 часа

Основателят на Meta лично участва в създаването на свой AI аватар, който изглежда и говори като него и е предвиден да води разговори със служителите на компанията, да отговаря на въпросите им и да ги мотивира да работят повече с платформата Meta AI

<p>Коктейл &quot;Молотов&quot;&nbsp;срещу шефа на OpenAI</p>

Мъж е обвинен в опит за убийство на Сам Алтман, шефа на OpenAI

Свят Преди 13 часа

Заподозреният е действал целенасочено, твърдят американските власти

Иран заплаши да блокира Червено море

Иран заплаши да блокира Червено море

Свят Преди 13 часа

Иран: Това ще бъде прелюдия към нарушение на примирието