Късметлия от София е първият тото милионер за 2015 г.
Източник: Боби Тошев, БГНЕС (архив)

П ървият тото милионер за 2015 г. е участник от София. В днешния тираж на БСТ той спечели джакпот от 3 829 239 лв. във второ теглене на играта 6/49 на ТОТО 2. Тото късметлията е участвал с квитанция с 4 комбинации на стойност 2,80 лв.

Останалите атрактивни джакпоти обаче оцеляха. За тиража в четвъртък в първо теглене на играта 6/49 се прогнозира печалба в размер на 443 000 лв.

За играта 6/42 очакваната сума ще е 337 000 лева.

Днес късметлийските числа в първо теглене на играта 6/49 бяха 1, 3, 6, 14, 27, 34, а във второ теглене на същата игра – 3, 13, 15, 17, 33, 40. Изтеглените числа за играта 6/42 бяха 21, 22, 30, 32, 36, 38. В днешния тираж в първо теглене на играта 5/35 числата на късмета бяха 18, 28, 29, 31, 33, а във второ теглене на същата игра – 5, 8, 14, 16, 19.

В играта Тото Джокер бяха изтеглени позициите 3, 8, 4, а късметлийските цифри бяха 1, 3, 5. В новата игра на ТОТО 2 - Зодиак (5/50 + 1/12) изтеглените числа бяха 15, 30, 36, 41, 45, късметлийската зодия – 11. Натрупалият се джакпот в играта е в размер на 801 607 лв.

В неделя голямата награда в играта "Втори ТОТО шанс" е лек автомобил Ford B-Max, спечелен от участник, пуснал своя фиш в град Пловдив.

Участниците, които използват онлайн залозите, са първите, които получават печалбите си. Залози се приемат на страницата на БСТ.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Ябълковозеленият цвят е хитът на лято 2026

Ябълковозеленият цвят е хитът на лято 2026

Любопитно Преди 18 минути

„Този ​​нюанс добавя енергия към облекло, което с него е едновременно модерно и непринудено. Той е смел, без да е прекалено ярък“, казват експертите

Златна нужда: До 5 евро за тоалетна в първото ни „евро“ лято

Златна нужда: До 5 евро за тоалетна в първото ни „евро“ лято

България Преди 38 минути

От 50 цента пред НДК до шокиращите 10 лева в Боровец – проверката на NOVA по маршрута София – Варна разкрива хаос с цените и хигиената

ЕС планира изключване на украинци в наборна възраст от временната закрила, Австрия одобри

ЕС планира изключване на украинци в наборна възраст от временната закрила, Австрия одобри

Свят Преди 1 час

Австрийският министър на вътрешните работи Герхард Карнер приветства решението

Маршрутът през Ормузкия проток край бреговете на Оман се разширява

Маршрутът през Ормузкия проток край бреговете на Оман се разширява

Свят Преди 1 час

От своя страна, Техеран настоява, че преминаващите кораби трябва да се подчиняват на неговите заповеди, и предупреждава, че ще започне да събира такси за транзитно преминаване

Трагедия в Хасковско: Кола се заби в дърво и се преобърна, шофьорът загина

Трагедия в Хасковско: Кола се заби в дърво и се преобърна, шофьорът загина

България Преди 2 часа

По неустановени засега причини, лекият автомобил е излязъл от пътното платно и се е преобърнал

Извънредно: Удариха танкер с мистериозен снаряд в Ормузкия проток

Извънредно: Удариха танкер с мистериозен снаряд в Ормузкия проток

Свят Преди 2 часа

До момента никой не поел отговорност за атаката

Арестуваните в Несебър взели подкуп, за да пуснат водата на инвеститор

Арестуваните в Несебър взели подкуп, за да пуснат водата на инвеститор

България Преди 3 часа

Двамата са били задържани след подаден сигнал от инвеститор на обект в района на село Кошарица. Предстои да бъдат повдигнати обвинения

Термометрите полудяват в неделя! Жълт код е обявен за 14 области

Термометрите полудяват в неделя! Жълт код е обявен за 14 области

България Преди 3 часа

Опасно горещо ще е преди въздушната маса да се лабилизира и да донесе гръмотевични бури в началото на новата седмица

Американските самолети цистерни на летището в София

Американските военни самолети започнаха да напускат София

България Преди 4 часа

Преди три дни премиерът Румен Радев съобщи, че американските самолети ще напуснат Летище „Васил Левски“ до края на юни

Две силни земетресения разтърсиха западното крайбрежие на Венецуела. Първият трус е бил с магнитуд 7,2 по Рихтер, по-малко от минута по-късно е последвал втори силен трус с магнитуд 7,5

Разтърсваща изповед: Майка даде живота си, за да спаси бебето си във Венецуела

Свят Преди 4 часа

Хектор Бело, защитник на втородивизионния венецуелски отбор „Маритимо де Ла Гуайра“, сподели в публикация в Instagram, че съпругата му Андреа е загинала при опустошителните двойни земетресения в сряда

Шефове на ВиК са арестувани при акцията полицията в Несебър

Шефове на ВиК са арестувани при акцията полицията в Несебър

България Преди 5 часа

Двамата държавни служители са били задържани с белязаните пари

Учен откри скрит космически убиец, причинил най-големите измирания на Земята

Учен откри скрит космически убиец, причинил най-големите измирания на Земята

Любопитно Преди 5 часа

Животът на Земята е претърпял множество масови измирания, но винаги се е изправял на крака, отърсвал се е от прахта и е продължавал своя дълъг марш към сложните форми на съществуване

<p>Родени за парти: Коя зодия оглави класацията на купонджиите</p>

Родени за парти: Коя зодия оглави класацията на купонджиите

Любопитно Преди 5 часа

Само четири зодиакални знака са известни като истински купонджии. Някои от зодиите се появяват на купони само от време на време, докато други изобщо не могат да си представят свободното време без тях.

Спешна проверка на АМ „Струма“ след катастрофата край Мало Бучино

Спешна проверка на АМ „Струма“ след катастрофата край Мало Бучино

България Преди 5 часа

Софийската районна прокуратура възложи цялостна проверка на пътя, по който стана катастрофата с камион в района на Мало Бучино, съобщиха от пресцентъра на прокуратурата

Ужасяващата катастрофа на АМ "Тракия" от 24 юни

Анатомия на една предизвестена трагедия: За мантинелите и катастрофите в България

България Преди 6 часа

След ужасяващата катастрофа на АМ „Тракия“, която отне живота намъж и две деца, основният въпрос, който цялото общество си задава днес, е: Защо ограничителната система не успя да спре камиона и да предотврати челния сблъсък?