Л одка с нелегални имигранти се преобърна край бреговете на американския щат Флорида. Загинаха трима души, двама са изчезнали, съобщава Асошиейтед прес.
Представителят на бреговата охрана на САЩ Сабрина Лабердеск съобщи, че на борда на моторната лодка са били 12 души. Седем от тях са спасени. Лодката се преобърнала на 120 км североизточно от град Уест Палм Бийч. Забелязана била от холандски кораб, който съобщил на бреговата охрана на САЩ. По време на операцията по издирване и спасяване са използвани катер и хеликоптер.
Още не е изяснено граждани на кои страни са хората, опитали се да достигнат американските брегове с лодка. /БГНЕС /
Нелегални имигранти загинаха край Флорида
Лодка с нелегални имигранти се преобърна край бреговете на американския щат Флорида. Загинаха трима души, двама са изчезнали, съобщава Асошиейтед прес.
7 февруари 2014, 01:42