Отново агресия в училище: момче счупи челюстта на съученик
Източник: Thinkstock/Guliver

П ореден случай на брутална агресия в българско училище. Момче е със счупена челюст след бой с негов съученик, съобщиха от полицията в Монтана, цитирани от DarikNews – Враца.

Спречкването е станало по време на учебен процес в средното училище във Вършец в четвъртък.

18-годишен младеж ударил в лицето 17-годишен, при което му избил зъб и му спукал челюстта. При разследването станало ясно, че

скандалът станал заради момиче.

Mежду двамата тлеел конфликт, а през последните дни разприте между момчетата се разгорещили и в четвъртък по време на междучасие в СОУ „Иван Вазов” съперниците се сбили, но ги разтървали, пише в. "Труд".

По време на следващия час обаче разправията продължила, тинейджърите си подхвърляли бележки, после скочили и се вкопчили в ръкопашен бой. Х. нанесъл няколко тежки удара в лицето на Т. и го повалил.

Пребитото момче е било откарано в „Спешна помощ” поради съмнения за спукан череп обаче по-късно пострадалият е транспортиран в столична клиника.

По случая е образувано досъдебно производство.

Инцидентите с насилие между ученици с особена жестокост зачестиха. Преди време се появи ужасяващ клип, в който момичета бият тийнейджърка и я карат да се съблече чисто гола.

Гавра с ученичка: Събличат я пред камера

На 19 септември пък ученички биха своя връстничка във Варна след спор за момчета. Побоят се е случил още през месец юли, но едва месеци по-късно някой решава да качи видеото в социалните мрежи.

Ден преди това 17-годишно момче беше пребито в двора на гимназията в град Исперих. Момчето е нападнато от петима деветокласници, които му потърсили сметка защо контактува в мрежите с тяхна позната. В резултат на побоя потърпевшият беше със счупен нос и насинено око.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Младеж на 14 години загина при пожар в Сливен

Младеж на 14 години загина при пожар в Сливен

Свят Преди 16 минути

Причината за пожара е в процес на установяване

<p>Възраждане на Алкатрас: САЩ обмислят повторно отваряне на легендарния затвор</p>

Възраждане на Алкатрас: Тръмп готви отваряне на мястото за изгнание на "най-лошите от най-лошите"

Свят Преди 33 минути

Островът, който днес е туристическа атракция, може да се превърне отново в затвор

<p>&quot;Христос все още страда&quot;: Силно послание на папата пред десетки хиляди</p>

За първи път от десетилетия: Папа Лъв носи кръста по целия Кръстен път на католическия Разпети петък

Свят Преди 2 часа

За първи път от десетилетия предстоятел на Римокатолическата църква премина целия маршрут с кръста

<p>Какво се случва в Близкия изток: Иран свали американски самолети, издирва се пилот (ОБЗОР)</p>

Конфликтът в Близкия изток ескалира: Иран свали американски самолети, издирва пилот

Свят Преди 3 часа

Техеран търси изчезнал пилот след свалени изтребители, отказва примирие със САЩ, докато Израел и Иран си разменят удари, а напрежението се разширява в целия регион

Учените по следите на Мапингуари – звярът, който не трябва да съществува

Учените по следите на Мапингуари – звярът, който не трябва да съществува

Любопитно Преди 3 часа

Дълбоко в Амазония легендите разказват за Мапингуари – гигант с червена козина, едно око и смъртоносен мирис. Дали това е духът на древен шаман, или оцелял от ледниковата епоха гигантски ленивец, който все още се крие от цивилизацията?

Мистерията на „острова от миди“: Древно сметище или следа от цунами?

Мистерията на „острова от миди“: Древно сметище или следа от цунами?

Любопитно Преди 3 часа

Ново изследване разкрива, че странната суша край бреговете на Куласавани вероятно не е дело на цунами, а е издигната от човешка ръка преди 1200 години.

.

Германия: Рекорден брой младежи се отказват от военна служба

Свят Преди 3 часа

"Никой не бива да бъде принуждаван да носи оръжие против волята си" - това е записано в Конституцията

<p>4 април: 22 години от черната нощ в пролома Гостун</p>

4 април: 22 години от черната нощ в пролома Гостун

Любопитно Преди 3 часа

Вижте какво се е случило на този ден в историята

<p>Как правилно да разположим антените на рутера</p>

Как правилно да разположим антените на рутера, за да подобрим обхвата на Wi-Fi мрежата

Технологии Преди 3 часа

Рутерите вече са в милиарди домове, като осигуряват Wi-Fi връзка за домашните устройства, но си имат своите проблеми. Най-вече с обхвата и затова често хората се питат как правилно да разположат антените, за да имат максимален обсег

,

Слънце, облаци и дъжд: Какво време ни очаква днес

България Преди 3 часа

Максималните температури ще бъдат между 12° и 17°

"Боташ" вдигна с 25% цените на тока и газа в Турция

"Боташ" вдигна с 25% цените на тока и газа в Турция

Свят Преди 13 часа

Цените на природния газ са повишени с 18,61% за промишлените потребители и с 19,42% за електроцентралите

Азерският петрол надхвърли 141 долара за барел

Азерският петрол надхвърли 141 долара за барел

Свят Преди 14 часа

Най-високата цена, достигната някога, е била 149,66 долара през юли 2008 г.

Пясъчна буря се разрази над Истанбул

Пясъчна буря се разрази над Истанбул

Свят Преди 15 часа

В района на Алания тази нощ е валял кален дъжд

Тръгват директни пътнически влакове между България и Украйна

Тръгват директни пътнически влакове между България и Украйна

България Преди 15 часа

Пътническата жп връзка ще бъде пусната първоначално като сезонна услуга

Защо Сталин скочи в гроба на жена си? Истината за първата любов на диктатора

Защо Сталин скочи в гроба на жена си? Истината за първата любов на диктатора

Любопитно Преди 16 часа

Младежката трагедия на Сталин, който от мъка скача в гроба на първата си съпруга Екатерина, разкрива непознатото му човешко лице, останало скрито за историята зад маската на безмилостен и хладнокръвен диктатор