Над 150 мотоциклета на „Мото Експо 2019” и много награди
Източник: netinfo

М ото сезонът се откри преди 10-ина дни, един добър повод запалените по мотоциклетите да посетят откриващия се на 10 април (до 14) мотоциклетен салон „Мото Експо 2019”, който ще се проведе в столичната зала „Асикс Арена” (бивша „Фестивална”.

На изложението ще участват 43 фирми-изложители, които ще покажат над 150 двуколесни (и ATV), 38 от които премиери за България.

На изложбените площи ще видите актуалните моделни гами на Honda (като акцент на щанда ще е истинската машина на 5-кратния световен шаппион в MotoGP Марк Маркес), Kawasaki (акцент Ninja ZX-6R), Suzuki (пълната гама V-STROM), Yamaha (сред акцентите ще са Tеnеrе 700, заедно с XT1200ZE Super Tеnеrе), Aprilia (RSV4 1100 Factory - най-бързият, най-мощен и лек RSV4 досега), Moto Guzzi (фаворит на щанда ще бъде V85 TT), Vespa (най-атрактивния експонат ще бъде първата електрическа Vespa – Elettrica), Piaggio (Liberty, Medley и Beverly са три градски модела), FB Mondial (марката се представя с двата модела Hipster 125 и Hipster 300), Harley-Davidson (FXDR 114 e от популярната линия Softail на американската легенда), Triumph (акценти Triumph Tiger 1200, Bonneville Speedmaster, Scrambler 1200), BMW (дебют на новите мотоциклети R 1250 GS Adventure, R 1250 R, скутерът BMW C 400 X и новият супербайк BMW S 1000 RR), КТМ (акцент ще е новият си модел Adventure 790 R), Peugeot (четвърто поколение на Speedfight 125) и още много експонати от KYMCO, Bombardier Recreational Products (BRP), Royal Enfield.

Организаторите на изложението са подсигурили много сериозен награден фонд. Всеки един от посетителите ще има шанса да спечели мотоциклет Honda Z125MAK Monkey или скутер Aprilia SR 50, Piaggio Loberty S 50, Motard, Kimko New Like 125i, Peugeot Speedfight 125 и Suzuki Adress 110. За целта трябва да закупи билет и да попълни анкетната карта, която върви с него, като отбележи предпочитаното от него двуколесно.

Honda Z125MAK Monkey - една от възможните награди, които ще бъдат изтеглени на 14 април от 18 ч.
Honda Z125MAK Monkey - една от възможните награди, които ще бъдат изтеглени на 14 април от 18 ч.

Но с това наградите не спират. Ще бъде подарен ваучер на стойност 5000 лв., който ще може да ползвате като отстъпка при покупка на мотоциклет от съответния вносител, даващ наградата. Shell ще раздава ваучери за гориво и продукти от delli by Shell на стойност 100 лв. Ще има ваучери на стойност от 20 лв., предоставени от Ven Art Tattoo, мотоциклетна каска iXS (от Мотобум), както и комплект мотоциклетни гуми Metzeler (от Маргел). Всички тези награди ще бъдат изтеглени на 14 април от 18 ч в залата.

На 10 и 13 април Ангел Караньотов (единственият българин, шампион в три дисциплини – мотокрос, супермото и писта) ще раздава автографи на специален щанд на Shell. На 13.04., между 14.00 и 17.00 ч., най-добрият наш пистов състезател Мартин Чой ще раздава автографи на щанда на BMW.

Цената на билетите е 8 лв. за възрасти, а ако билетът бъде закупен онлайн става 6. Изложението ще е отворено от 9 до 19,30 ч през четирите дни. Деца до 12 год. С придружител ще влизат безплатно, а билетът за деца на възраст между 12 и 18 години ще е 4 лв.

Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Vesti.bg. Можете да го изтеглите от Google Play и AppStore.

За още любопитно съдържание последвайте страницата ни в Instagram.

Удариха лошия дизел, а емисиите СО2 скочиха драстично

Над 1000 км пробег на електромобили с нова литиево-йонна батерия

Passat е най-продаваният в света автомобил от средния клас, навъртя 30 млн. на конвейра

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Нов скандал в САЩ, Тръмп си прави фонд с 1,78 млрд. долара

Нов скандал в САЩ, Тръмп си прави фонд с 1,78 млрд. долара

Свят Преди 5 часа

Целта е компенсиране на „ощетените“ от предишната администрация на демократа Джо Байдън

Тръмп отложи новите удари срещу Иран

Тръмп отложи новите удари срещу Иран

Свят Преди 6 часа

Тръмп: В момента се водят сериозни преговори

Йотова: Може да сме блестящи домакини на „Евровизия“

Йотова: Може да сме блестящи домакини на „Евровизия“

България Преди 8 часа

Йотова: Всеки разбра за България и беше повод да ме разпитат и за страната

„Бангаранга, България!“: Финалът на „Като две капки вода: Сезона-Слънце“ взриви София

„Бангаранга, България!“: Финалът на „Като две капки вода: Сезона-Слънце“ взриви София

Любопитно Преди 8 часа

С бурни овации, емоционални речи и мощна подкрепа за DARA започна големият финал на „Сезона-Слънце“, който още от първите минути се превърна в истински телевизионен спектакъл

ВАС отмени дерогацията за ТЕЦ "Марица Изток" 2

ВАС отмени дерогацията за ТЕЦ "Марица Изток" 2

България Преди 10 часа

Спорът касае предоставяне на дерогация от европейските екологични стандарти

Утре DARA PARTY в центъра на София, променят движението

Утре DARA PARTY в центъра на София, променят движението

България Преди 10 часа

Кулминацията на вечерта, естествено, ще е моментът, когато на сцената ще излезе самата DARA

Гърция изтегля ракетите, които пазеха България

Гърция изтегля ракетите, които пазеха България

Свят Преди 11 часа

След разполагането на батареите Турция се оплака в рамките на НАТО от дислоцирането им

Съдът пусна обвинените за имотна измама в "Люлин", прокуратурата протестира

Съдът пусна обвинените за имотна измама в "Люлин", прокуратурата протестира

България Преди 11 часа

С постановление на прокурор четиримата бяха задържани за срок до 72 часа

След репортаж на NOVA: Едуард Петросян получи виза

След репортаж на NOVA: Едуард Петросян получи виза

България Преди 12 часа

Проблемите започват след пропуск да поднови документите си

Зоуи Кравиц блесна с годежен пръстен за $500 000

Зоуи Кравиц блесна с годежен пръстен за $500 000

Любопитно Преди 12 часа

Актрисата Зоуи Кравиц бе забелязана да танцува на откриващото шоу от турнето на годеника си Хари Стайлс в Амстердам. Източници разкриват, че двамата вече планират две сватби в Лондон и Ню Йорк, а певецът е „напълно запленен“ от бъдещата си булка

Задържаха турска лодка, пълна с мигранти, край Синеморец

Задържаха турска лодка, пълна с мигранти, край Синеморец

България Преди 12 часа

Моторната лодка, превозваща чуждите граждани, е установена и задържана от служители на Гранична полиция

Родилка на 14 години беше превозена с медицински хеликоптер

Родилка на 14 години беше превозена с медицински хеликоптер

България Преди 12 часа

Младата пациентка е родила в търновската болница

Спасиха 20-годишен младеж с инсулт

Спасиха 20-годишен младеж с инсулт

България Преди 13 часа

Младежът е изписан от болницата без никакви усложнения и поражения след прекарания инсулт

Някой иска да патентова „Bangaranga“ в Европа

Някой иска да патентова „Bangaranga“ в Европа

България Преди 13 часа

Ден след историческия триумф на DARA в събота, е подадена заявка за защита на бранда в целия Европейски съюз, разкрива адвокат Диана Попова

Адвокат коментира как работи схемата за измами с имоти

Адвокат коментира как работи схемата за измами с имоти

България Преди 13 часа

Адвокатът коментира и връщането на откраднат имот

Испанският съд отмени глоба на Шакира, държавата ѝ връща над 55 милиона евро

Испанският съд отмени глоба на Шакира, държавата ѝ връща над 55 милиона евро

Свят Преди 13 часа

Върховният съд в Мадрид призна, че данъчните власти са сгрешили за статута на колумбийската звезда през 2011 г. и са я глобили неправомерно. Певицата сподели, че решението слага край на години съсипващ натиск върху нея и семейството ѝ