Мирослав Николов е новият изпълнителен директор на ДФ "Земеделие"
Източник: Гергана Костадинова, БГНЕС

Н а извънредно заседание Управителният съвет на Държавен фонд "Земеделие"– Разплащателна агенция (ДФЗ-РА) назначи Мирослав Николов за изпълнителен директор и Младен Тимчев, Николай Дачев, Атидже Алиева-Вели и Виолета Александрова за зам.- изпълнителни директори.

Мирослав Николов е роден на 23 май 1974 г. Дипломира се във ВТУ "Св. св. Кирил и Методий" със специалност "Право".

Започва професионалната си кариера като юрисконсулт в Държавен фонд "Земеделие", като част от юридическия екип, работил по програма САПАРД и Програмата за развитие на селските райони за периода 2007-2013 г.

През 2009 г. е назначен за главен юрисконсулт.

Участва в редица междуведомствени работни групи в сектора на земеделието,

както и в процедурите по надграждане и одобрение на Интегрираната система за администриране и контрол /ИСАК/, определяна като една от най-модерната и комплексна ИТ-система, използвана в българската администрация.

През 2010 г. е назначен за началник-сектор "Обществени поръчки" в правния отдел на ДФ "Земеделие", а от лятото на 2011 г. става Главен секретар на Изпълнителната агенция по рибарство и аквакултури – Управляващ орган на Оперативна програма за развитие на сектор "Рибарство" / 2007-2013/ към Министерството на земеделието и храните.

Младен Тимчев е роден на 3 ноември 1974 г. Дипломира се в УНСС със специалност "Икономическа социология", а впоследствие придобива и магистърска степен – "Финанси" в ЮЗУ Благоевград. През 1996 г. започва работа в българското представителство на холандския концерн "АкзоНобел".От 2004 г. до момента е заместник-кмет на община Сандански, с ресор "Финансово-счетоводна дейност и икономическо развитие", ръководител на проекти, финансирани по ФАР и по ОП "Регионално развитие".

Николай Дачев е роден на 17 септември 1969 г. Има две магистърски степени по специалностите "Счетоводство и контрол" в СА "Д.А. Ценов" гр. Свищов и "Мениджмънт" във ВТУ "Св. св. Кирил и Методи". От 1996 г. до 2006 г. работи в ДСК и ДЗИ, а в периода от 2006 г. до 2009 г. – в печатницата на БНБ.

Атидже Алиева-Вели е родена в Девин на 18 септември 1981 г. Завършва СУ "Климент Охридски" през 2004 г. Кариерата й започва в "Данон Сердика", като от 2006 г. до 2007 г. заема поста зам.-ръководител на лабораториите на компанията. В началото на 2007 г. е назначена в ДФЗ като експерт в сектор "Мляко". За времето от 2007 г. до 2011 г. последователно заема длъжностите старши експерт, главен експерт и началник на сектор "Мляко". От юни 2011 г. е началник-сектор "Методология и контрол", а от август 2012 г. оглавява отдела и отговаря за напредъка по прилагане на мерките от Програмата за развитие на селските райони.

Виолета Александрова е родена на 28 август 1977 г. в гр. Русе. Завършила е УНСС със специалност "Статистика и иконометрия". През 2000 г. започва кариерата си в Националния статистически институт като експерт, отговарящ за координацията на проекти по Националната програма ФАР и хармонизиране на българското законодателство в областта на статистиката. През 2006 г. постъпва на работа в Министерството на регионалното развитие като началник на отдел "Югозападен район за планиране" в Главна дирекция "Програмиране на регионалното развитие". В края на 2008 г. започва работа като началник-отдел "Сертифициращ орган по Оперативна програма за развитие на сектор "Рибарство" в Държавен фонд "Земеделие".От лятото на 2011 г. е зам.-изпълнителен директор на Изпълнителна агенция по рибарство и аквакултури.

Управителният съвет прие подадените по-рано днес оставки на досегашното ръководство на ДФЗ.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Яжте като столетници: Пет лесни стъпки за дълголетие на празничната трапеза

Яжте като столетници: Пет лесни стъпки за дълголетие на празничната трапеза

Любопитно Преди 1 минута

Как да се храните като хората от "сините зони" по света, където населението живее по-дълго

Личен треньор: Как да не напълнеете по празниците

Личен треньор: Как да не напълнеете по празниците

Свят Преди 3 минути

„Това е като да управляваш банкова сметка, само че с калории", съветва Джилиан Майкълс

Китайски компании пуснаха роботизирани кучета на цената на смартфон

Китайски компании пуснаха роботизирани кучета на цената на смартфон

Технологии Преди 8 часа

Компанията получи предварителни поръчки на обща стойност 10 милиона юана

Частично бедствено положение в община Пазарджик

Частично бедствено положение в община Пазарджик

България Преди 8 часа

Продължителните валежи през последното денонощие доведоха до повишаване на нивата на водите в района на населеното място и край магистрала "Тракия"

Известен китайски художник стана баща на 87 години

Известен китайски художник стана баща на 87 години

Любопитно Преди 9 часа

Той скъса връзките си с по-големите си деца

<p>Зеленски разговаря с американските пратеници Уиткоф и Къшнър (ОБЗОР)</p>

Зеленски разговаря с американските пратеници Уиткоф и Къшнър

Свят Преди 9 часа

Това е станало един ден след като Зеленски разкри подробности от новия план на САЩ за слагане на край на войната между Украйна и Русия

Болсонаро подкрепя кандидатурата на сина си за президент на Бразилия

Болсонаро подкрепя кандидатурата на сина си за президент на Бразилия

Свят Преди 10 часа

Болсонаро излежава 27-годишна присъда за планиране на преврат

Как да спасим Коледа от семейни скандали

Как да спасим Коледа от семейни скандали

Любопитно Преди 10 часа

Психолози дават съвети за по-спокойни празници

Крал Чарлз призова за състрадание и помирение в коледното си послание

Крал Чарлз призова за състрадание и помирение в коледното си послание

Свят Преди 11 часа

По традиция коледното послание на монарха беше предварително записано

Петима загинали при катастрофата с хеликоптер край Килиманджаро

Петима загинали при катастрофата с хеликоптер край Килиманджаро

Свят Преди 11 часа

Хеликоптерът е изпълнявал медицинска мисия, уточниха местни медии

Израел елиминира представител на иранските сили "Кудс"

Израел елиминира представител на иранските сили "Кудс"

Свят Преди 11 часа

За момента няма коментар от страна на ливанските власти и на Иран

Патриарх Даниил е официално посрещнат от Вселенския патриарх Вартоломей

Патриарх Даниил е официално посрещнат от Вселенския патриарх Вартоломей

Свят Преди 12 часа

Визитата на патриарх Даниил започва от 25 декември, Рождество Христово, и ще завърши на 28 декември

<p>Виждали ли сте я? Издирват момиче с увреждания във Варна&nbsp;(СНИМКА)</p>

Виждали ли сте я? Издирват момиче с увреждания във Варна

Свят Преди 12 часа

За последно момичето е видяно в сряда около 11 ч. до РУ-Аспарухово

Мелони отправи две коледни послания към сънародниците си

Мелони отправи две коледни послания към сънародниците си

Свят Преди 12 часа

Тя раздаде коледни подаръци на министрите си

<p>Какви стъпки предприема Австралия, за да предотврати нова трагедия&nbsp;(ОБЗОР)</p>

Какви стъпки предприема Австралия, за да предотврати нова трагедия

Свят Преди 12 часа

Мерките включват ограничаване на броя на огнестрелните оръжия, които един човек може да притежава, ограничение за издаване на лицензите и изискване за по-строги проверки

Захарова нарече действията на САЩ в Карибско море "бандитизъм"

Захарова нарече действията на САЩ в Карибско море "бандитизъм"

Свят Преди 13 часа

"Днес ставаме очевидци на пълно беззаконие в Карибско море", каза Захарова