Съквартирантите решиха да отпуснат Луна с разхлабително вино
Източник: Нова ТВ

Л уна успя да разгневи съквартирантите в къщата на VIP Brother: 100% напудрен.

Кичка се опита да обясни на Луна, че се държи неадекватно и има доста странно поведение. Според естрадната изпълнителка Луна е с ореол - спомен от миналите й сценични успехи. Поп-фолк певицата пък разкри, че карайки ги да правят всякакви неща за нея, тя иска да им види реакциите и да ги накара маските им дападнат. Луна е убедена, тя е най-искрена от всички Съквартиранти в Къщата.

Луна поиска Джино и Люси да й качат куфарите в  новата й спалня – Мелницата, но мъжете отказаха да влязат в ролята на нейни слуги. Молбата на Луна стана повод за поредната разразила се буря. Поп-фолк певицата започна да вади компромати срещу Люси, свързани с работата му на режисьор, които той окачестви като пълна лъжа.

В разговор с Преслава, Люси разкри, че сложният характер на Моника е причина да се скара с не една и две поп-фолк певици. Богданов стана свидетел на тези думи и веднага ги направи достояние на плеймейтката. Тя от своя страна отиде директно при Люси, за да иска обяснение защо я коментира зад гърба й. Режисьорът пък отиде при Пламен, за да му направи забележка за интригантската му постъпка.

Ернестина сподели на Кичка, че й е мъчно за Луна – че стои непрекъснато сама, страни от другите и вероятно тълкува думите им по различен начин. Минути по-късно Луна дойде при тях и започна директно да предизвиква Кичка Бодурова. След ред имитации и язвителни забележки, певицата не издържа и повиши тон, а Луна й се подигра, че явно я обливат крически вълни. Иво Танев и Ернестина се опитаха да успокоят дамите, но опитът им беше безуспешен.

Big Brother възложи специална мисия на Съквартирантите от селската Къща. Поради трудността на мисията, Големият Брат им предостави и специални костюми. Жените станаха ангелите на Big Brother, а Кирил се превъплъти в Късата малка черна нинджа. Тяхната задача е от съществено значение – ако мисията бъде счетена за успешна, това ще е първата им крачка към влизането им във ВИП къщата. Ако се провалят обаче, последствията за тях може да бъдат фатални. Мисията на великолепната петорка включва диверсионни тактики, промъкване на пръсти и огромна доза риск - Ангелите на Big Brother и Късата малка черна нинджа ще трябва незабелязано да откраднат паравана на Кичка.

За да подпомогне осъществяването на техния план, Big Brother организира мисия в звездната Къща, която уж е измислена от зрителите – „Любовта е сляпа”. Всички Съквартиранти трябва да сложат маски на очите и само по издаваните от тях звуци да намерят своята половинка. Когато се открият, те трябва да се прегърнат. Мисията ще бъде счетена за успешна, ако всички двойки се намерят в рамките на 5 мнути. Звездните Съквартиранти се справиха успешно с поставената им задача.

Междувременно Ангелите на Big Brother и Късата малка черна нинджа откраднаха ценния параван. Кичка веднага забеляза липсата на паравана и започна да прави разследване кой го е взел.

Луна обясни на Катя от „Ритон”, че може да я нарича „Сталинка”, „царице” или „госпожице бъдещ президент”. Певицата обясни, че е готова да се жертва за народа, стига той да е готов за промяната и да я иска истински.

Време е за вечеря и Джорджано е изпратен да покани „госпожице бъдещ президент” да се присъедини към компанията. Певицата го отпрати с поредната си прещявка – да й донесе чаша бяло вино. Вечните й капризи разгневиха Съкартирантите и в тях се появи желание за отмъщение.

По предложение на Гъмов те й сложиха капки разхлабително в напитката. Актьорът донесе й лично виното, но в крайна сметка Съквартирантите останаха разочаровани от лекия ефект на лекарството.

Разговорите в Звездната къща отново се завъртяха около изчезналия параван. Светлана се сети, че по време на мисия „Любовта е сляпа” е видяла през маската си човек с жълти обувки, каквито никой от Къщата няма. Това стана повод Съквартирантите да започнат да се чудят дали в тяхна близост няма паралелна Къща. Най-горещи защитници на тази теория се оказаха Преслава и Светлана.

За да защити тайната на другата Къща, Богданов започна да преиграва и да говори с типичния за него приповдигнат тон. Това не се понрави на повечето от звездните Съквартиранти и те го заляха със забележки: Гъмов - че твърде много говори за стария сезон; Люси - че слухти и после предава на други какво е чул; Деян - че Пламен е „интригант и женчо”; Кичка - че ходи твърде разголен и че не проявява уважение към останалите. В хода на разгорещения разговор Деян се ядоса, че Пламен го игнорира и хвърли възглавница по него. „Ти си мислиш, че си мъжкар, но си женчо”, директно заяви ММА боецът.

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Израел обяви повишена бойна готовност

Израел обяви повишена бойна готовност

Свят Преди 1 час

За момента все още не е взето решение за военни действия

Хиляди ракети полетяха в небето над Вронтадос

Хиляди ракети полетяха в небето над Вронтадос

Свят Преди 2 часа

Вековната традиция привлича ежегодно хиляди посетители

Кремъл: Русия няма да удължи примирието, освен ако Зеленски не приеме условията

Кремъл: Русия няма да удължи примирието, освен ако Зеленски не приеме условията

Свят Преди 5 часа

"Устойчив мир може да настъпи, когато защитим интересите си и постигнем целите, които си поставихме от самото начало", заяви Дмитрий Песков

,

Какво да облечем за Великден 2026: 5 визии, които изглеждат скъпи и подходящи

Любопитно Преди 5 часа

Какви „визии“ изглеждат празнично, но същевременно остават удобни?

Как да приготвим най-вкусния домашен козунак за Великден

Как да приготвим най-вкусния домашен козунак за Великден

Любопитно Преди 5 часа

Ароматът на прясно изпечен козунак е един от най-обичаните символи на Великденските празници

Нов ръст на цените: Поскъпват зеленчуци, месо и млечни продукти

Нов ръст на цените: Поскъпват зеленчуци, месо и млечни продукти

България Преди 6 часа

Цените на едро на повечето основни хранителни стоки продължават да се повишават, сочат данните на ДКСБТ

<p>Двама получиха нов шанс за живот след трансплантации&nbsp;в болница &quot;Александровска&quot;</p>

Двама получиха нов шанс за живот след трансплантации в нощта срещу Велика събота в болница "Александровска"

България Преди 6 часа

Донорът е 68–годишна жена от Пловдив, изпаднала в мозъчна смърт, вследствие на мозъчен кръвоизлив

Орбан: Тук съм, за да спечеля

Орбан: Тук съм, за да спечеля

Свят Преди 7 часа

Това заяви унгарският премиер след като даде своя глас на парламентарните избори в страната

Патриарх Даниил: Радостта от Възкресението не престава и до днес

Патриарх Даниил: Радостта от Възкресението не престава и до днес

България Преди 7 часа

Днес Българската православна църква празнува Великден – Възкресение Христово

Почина бащата на датската кралица

Почина бащата на датската кралица

Свят Преди 7 часа

Джон Далглиш Доналдсън си е отишъл от този свят на 84-годишна възраст на австралийския остров Тасмания

<p>Шега със &quot;зловещо агнешко&quot; превърна сладкарница в хит</p>

Шега със "зловещо агнешко" превърна сладкарница в Детройт в хит онлайн

Любопитно Преди 8 часа

Въпреки хумора, реакциите не са изцяло безобидни

Мариус Куркински с откровена изповед за греховете, самотата, любовта и цената на сцената

Мариус Куркински с откровена изповед за греховете, самотата, любовта и цената на сцената

Любопитно Преди 8 часа

"Аз съм егоистичен човек. Не съм направил достатъчно добро", споделя актьорът пред Мариян Станков – Мон Дьо

Възкресение Христово: Първите в държавата с послания към българския народ

Възкресение Христово: Първите в държавата с послания към българския народ

България Преди 9 часа

Илияна Йотова и Андрей Гюров призоваха за надежда, мир и доброта в „размирни времена”

Полицаи застреляха мъж, нападнал с мачете хора на гара в Ню Йорк

Полицаи застреляха мъж, нападнал с мачете хора на гара в Ню Йорк

Свят Преди 9 часа

Властите заявиха, че нямат съмнение за връзка с тероризъм в инцидента

Снимката е илюстративна

Циклон удари Северния остров на Нова Зеландия, стотици са евакуирани

Свят Преди 10 часа

В редица региони е обявено извънредно положение, като са издадени предупреждения от най-високо „червено“ ниво