Риана най-сетне призна за връзката си с Крис Браун
Източник: ЕПА/БГНЕС

Барбадоската звезда Риана потвърди официално, че е подновила връзката си с рапъра Крис Браун, който все още е на пробация заради нанесения над нея побой през 2009 г., предадоха световните информационни агенции.

"Сега всичко е различно. Реших, че за мен е най-важно да бъда щастлива", споделя Риана в интервю за сп. "Ролинг стоун".

"Няма да позволя чуждото мнение да повлияе върху решението ми. Дори да е грешка, това е моята грешка", продължава певицата, говорейки за подновените си романтични отношения с 23-годишния Браун.

Риана допълва, че след като години наред е била измъчвана, гневна и мрачна, сега иска да изживее своята истина и е готова да понесе враждебните реакции.

Признанието за съживения роман предизвика смайване сред феновете и таблоидите, запознати с история на двойката.

За помирението на 24-годишната Риана и Крис Браун се предполага от месеци. Слуховете плъзнаха още преди двойката да представи дуетното си парче Nobody's Business, включено в най-новия албум Unapologetic на певицата.

Крис Браун бе признат за виновен в побой над Риана в навечерието на наградите "Грами" през 2009 г.

Рапърът бе осъден на пет години пробация, която все още е в сила, обществено полезна дейност и посещения на консултации по въпросите за домашното насилие. Певицата получи ограничителна заповед срещу Браун, която през 2011 г. бе отменена.

В емоционално интервю за Опра Уинфри през август миналата година родената в Барбадос Риана призна, че с Крис Браун са "много близки приятели", както и че все още го обича.

"След отмяната на ограничителната заповед поддържаме близко приятелство. Успяхме малко по малко да изгладим нещата помежду ни. Не беше лесно, но възстановихме доверието си. Обичаме се и вероятно винаги ще бъде така, това няма да се промени", заяви тогава изпълнителката.

В интервюто си за сп. "Ролинг стоун" Риана не подминава и факта, че Крис Браун все още е на пробация.

"Сега той не разполага с лукса да обърка нещо отново, а аз не бих стигнала дотук, ако смятах, че това е възможно", казва тя.

Интересен е фактът, че интервюто с Риана е публикувано три дни след като Браун се замеси в пореден скандал.

Рапърът е разследван за нападение над колегата си Франк Оушън, с когото се скараха за място за паркиране пред звукозаписно студио в Западен Холивуд. Оушън заяви, че иска Браун да бъде подведен под съдебна отговорност.
- Тате, каво гледаш? - Гледам, Иванчо... гледам! Кави майки имат другите деца!
Прочети целия
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Желязков: Ключово е проектът на Бюджет 2026 г. да бъде подкрепен от тристранния съвет

Желязков: Ключово е проектът на Бюджет 2026 г. да бъде подкрепен от тристранния съвет

България Преди 11 минути

Премиерът подчерта, че това е третият опит през годината за постигане на съгласие в рамките на тристранния диалог

<p>Нови цени в евро за всички винетки през 2026 година</p>

От 1 януари винетките вече са в евро: Вижте точните цени и какво се променя

България Преди 18 минути

Ето как да проверите срока на своята винетка и кои нови правила влизат в сила с еврото

<p>Сухо време и необичайно топли дни преди Коледа</p>

Декемврийска магия: Сухо време и необичайно топли дни преди Коледа - ще дочакаме ли сняг за Рождество

България Преди 44 минути

Максималните температури стигат 15°, а първи зимни валежи се очакват чак около 21 декември

STOP&GO: +67 мм, с толкова е увеличена дължината на модела. Широчината е нараснала с 39 мм, с толкова е увеличена предната следа. С 26 мм е по-дълъг предният надвес.

Тестваме силно промененото Clio, "златната кокошка“ на Renault

Технологии Преди 1 час

Най-продаваният модел на Режията идва напълно преосмислен като външен и вътрешен дизайн, самозареждащият се хибрид също е напълно нов, с повече мощност и по-нисък разход

Защо цените на RAM скачат и какво значи това за всички

Защо цените на RAM скачат и какво значи това за всички

Технологии Преди 1 час

Според прогнозите ще става все по-сложно

Нов кървав конфликт: Тайланд нанесе въздушни удари по Камбоджа

Нов кървав конфликт: Тайланд нанесе въздушни удари по Камбоджа

Свят Преди 1 час

Двете страни се обвиниха взаимно, че са извършили удари по спорната граница в понеделник сутринта

<p>Републиканците се &quot;присмиваха&quot; на Тръмп преди изборите</p>

Марджъри Тейлър Грийн: Републиканците се подиграваха на Тръмп зад гърба му

Свят Преди 1 час

След като Тръмп е спечелил изборите, републиканците са започнали рязко да се "умилкват", каза Грийн

<p>На 8 декември лоша поличба носи бедност цяла година</p>

Празник е! Българи с интересни имена имат имен ден. Има и забрани

Любопитно Преди 1 час

Една от тях е лоша поличба, която вещае бедност и нещастие

Кметът на "Люлин" на спешна среща за кризата с боклука

Кметът на "Люлин" на спешна среща за кризата с боклука

България Преди 2 часа

"Това е удар по здравето и по достойнството на хората“, заяви кметът Георги Тодоров

Снимката е илюстративна

Огнен ад в Австралия: Загина пожарникар, а 40 къщи са изпепелени

Свят Преди 2 часа

59-годишният мъж е бил ударен от падащо дърво, докато гасял горски пожар близо до град Буладела в щата Нов Южен Уелс

Москва и Киев си размениха масирани въздушни удари, има ранени

Москва и Киев си размениха масирани въздушни удари, има ранени

Свят Преди 2 часа

Най-малко седем души са ранени при руска атака с безпилотни летателни апарати в Ахтирския район на Сумска област

Мутирал грип заплашва Великобритания, ваксината може да не помага

Мутирал грип заплашва Великобритания, ваксината може да не помага

Свят Преди 2 часа

Около 1700 души дневно се е наложило да бъдат лекувани в болница през миналата седмица

<p>Зеленски: Разговорите с представителите на САЩ не бяха лесни</p>

Зеленски: Разговорите с представителите на САЩ бяха конструктивни, но не и лесни

Свят Преди 2 часа

В събота той проведе телефонен разговор със специалния пратеник на Тръмп – Стив Уиткоф и зетя на президента на САЩ Джаред Къшнър