Борец, красавица, грижовна майка и приятелка: Сбогом, Ивана Тръмп!
33223
1/45
Ивана Тръмп – първата съпруга на Доналд Тръмп и майка на трите му най-големи деца, помагала на съпруга си да построи някои от знаковите си сгради, сред които и „Тръмп тауър“, почина на 73 години.
„Ивана Тръмп беше борец. Тя избяга от комунизма и стана част от тази страна. Научи децата си на упоритост и твърдост, на състрадание и решителност. Нашата майка беше невероятна жена – сила в бизнеса, спортистка от световна класа, лъчезарна красавица и грижовна майка и приятелка“, написа семейство Тръмп в изявление.
Той написа в социалните мрежи, че през изминалата седмица руската армия е използвала срещу Украйна около 1100 дрона, 890 управляеми бомби и 50 ракети от различни видове
Южнокорейската Служба за национална сигурност каза, че правителството планира да разгледа последния инцидент с дрона заедно с военните и полицията, а резултатите ще бъдат докладвани незабавно