Исус* в клипа на Мадона
Жезус на модно ревю в Сан Пауло през юни   
Източник: ЕПА/БГНЕС
Ка ато се появи в антуража на Мадона, никой не предполагаше, че 21-годишният (тогава) бразилски модел Жезус Луш ще успее да задържи вниманието на попкралицата.

Тя се беше развела с Гай Ричи наскоро и беше изредила един-двама лични ергени при завръщането си в САЩ.

Днес, половин година по-късно, Жезус все още е наоколо. Нещо повече, на рождения си ден, 16 август, Мадона го обяви за "любовта на живота й".

Връзката им съвсем не е безоблачна. Медиите разтръбиха, че семейството на Жезус не одобряват отношенията им. Появиха се дори информации как баба му обвинила певицата, че е омагьосала и почти отвлякла младежа.

Беше само въпрос на време преди той да поиска да бъде нещо повече от просто красив фон на папарашките снимки.

Затова не е изненада, че Жезус се появява в рекламния трейлър за последния сингъл на певицата Celebration.

В 15-секундния отрязък бразилският модел играе диджей сред тълпа танцьори. Въпреки южноамериканската си кръв, не личи да е бог на танците.

Британският таблоид "Дейли мейл" пък пише, че "въпреки разголените му гърди и дизайнерските дрехи на "Балмейн", Жезус изглежда малко изгубен в новата си роля".

В рекламното видео няма особена фабула. Жезус видимо се занимава на пулта, върти бутони, а в следващия момент поглежда през рамо, за да се наслади на делото си. Тези кадри заемат около половината от клипа.

По танцови умения конкуренция му е музикалният продуцент и диджей Пол Оукънфолд, който също се появява в клипа... и заема другата му половина.

Оукънфолд пристига в България с Мадона, за да подгрява преди концерта й, а след това ще има парти в столичния клуб "Ялта", където ще отпразнува и рождения си ден.

За спомен от посрещането на неговата 46-годишнина у нас му бил подготвен подарък - българска гайда.

Според клюкарските сайтове 12-годишната дъщеря на Мадона - Лурдес, също ще се появи в клипа.

Celebration е първата песен от едноименния нов албум на попкралицата, който ще събере най-големите й хитове и някои нови композиции.

 

Концертът на Мадона в София е тази събота, 29 август, на Националния стадион "Васил Левски".

Заради късния час на шоуто и многобройната публика работното време на столичното метро ще бъде променено и мотрисите ще се движат до 1 ч. Въвежда се и промяна в уличното движение около стадиона.

Преди гастрола у нас Мадона пя в румънската столица Букурещ, но бе освиркана от публиката, след като заяви, че дискриминацията на роми я натъжава.

Според говорителката й Лиз Розенберг певицата направила коментара, след като й обърнали внимание за отношението към ромите в Източна Европа.

В турнето й Sticky and Sweet участват и цигански музиканти, а в режисьорския й дебют Filth and Wisdom (Боклук и мъдрост) миналата година се снима фронтменът на популярната джипси пънк група "Гогол Бордело".

Мадона имаше съвместна изява с тях и на концертите "Лайв ърт" през 2007 г.

*Жезус е произношението на Исус на португалски, официалният език в Бразилия

Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
.

Гърция арестува мъж за шпионаж в полза на Русия

Свят Преди 6 минути

Изглежда, че заподозреният е снимал, записвал и разпространявал материали с военно значение в продължение на поне шест месеца

,

Нова Зеландия е връхлетяна от разрушителни ветрове, проливни дъждове, сняг и високи вълни

Свят Преди 1 час

В района на столицата около 1000 домакинства нямат ток

Снимката е илюстративна

Първото изображение от най-големия слънчев телескоп в света улови Слънцето с невиждани детайли

Любопитно Преди 2 часа

Снимката е първата, направена от новия видимо регулируем филтър на Слънчевия телескоп на Националната научна фондация на САЩ „Даниел К. Инуйе“.

Транспортна стачка блокира Гърция

Транспортна стачка блокира Гърция

Свят Преди 2 часа

Препоръчва се шофьорите да избягват централните части на Атина и Солун

Догоните и Сириус: Африканското племе с древни познания за Космоса

Догоните и Сириус: Африканското племе с древни познания за Космоса

Любопитно Преди 3 часа

Неговите космологични представи и астрономически знания предизвикват интерес и дебати сред учени и изследователи от десетилетия

Трудова експлоатация: Чужденка разказва как е превърната в робиня у нас

Трудова експлоатация: Чужденка разказва как е превърната в робиня у нас

България Преди 3 часа

Жената твърди, че работодателите ѝ взели документите и я заплашвали

Районното управление в Кюстендил има нов началник

Районното управление в Кюстендил има нов началник

България Преди 4 часа

Главен инспектор Иван Георгиев работи в системата на МВР от 2003 година

Внимание, шофьори! Полицията с мерки срещу нарушителите на пътя по празниците

Внимание, шофьори! Полицията с мерки срещу нарушителите на пътя по празниците

България Преди 4 часа

Големи задръствания са се образували в района на Кресна в посока Гърция

"Войната в Украйна ще спре, когато Путин каже "победихме"

"Войната в Украйна ще спре, когато Путин каже "победихме"

България Преди 4 часа

Президентът на Русия не се интересува от общественото мнение и колко хора умират, заявиха преподавателят в Харковския университет проф. Михаил Станчев и международният анализатор Чавдар Стефанов

"Знаем добре какво правите": САЩ с остро предупреждение към Иран

"Знаем добре какво правите": САЩ с остро предупреждение към Иран

Свят Преди 4 часа

Ще си понесете последствията на място и време, които ние ще изберем, заяви американският министър на отбраната Пийт Хегсет

Протест пред полицията в Хасково след убийството на Магдалена Русева

Протест пред полицията в Хасково след убийството на Магдалена Русева

България Преди 4 часа

Като причина за недоволството на хората се посочва бездействието на органите на реда

Шест месеца от трагедията на жп гарата в Нови Сад

Шест месеца от трагедията на жп гарата в Нови Сад

Свят Преди 5 часа

Студенти и синдикати продължават с протестните действия

Петима души загинаха при трагичен инцидент в семейна ферма в Сърбия

Петима души загинаха при трагичен инцидент в семейна ферма в Сърбия

Свят Преди 5 часа

Властите го определят като един от най-тежките подобни случаи в региона в последните години

Шофьор без книжка загина при катастрофа на АМ „Хемус“

Шофьор без книжка загина при катастрофа на АМ „Хемус“

България Преди 5 часа

Инцидентът е станал на 384-ия километър на магистралата, в района на Провадия