„Няма място в теб" е новият сингъл на Тома
Тома в кадър от видеото на "Няма място в теб"   
Източник: Вирджиния рекърдс

„Няма място в теб" се казва вторият сингъл на Тома. Баладата вече има и клип, в който рокаджията разиграва еротична сцена с манекенка на агенция „Визаж", „облечена" само в бодиарт.

Героят му преследва и се среща с любовта си в неясни пространства и светове, но това не означава, че между тях не избухва страстта.

Текстът на песента е на Руши Видинлиев, режисьор на клипа е Александър Моллов (вж. видеото във Vbox7.com).

„Няма място в теб" е първата песен, която Тома записва в студио. Победителят във втория „Мюзик айдъл" казва, че в началото не могъл да разбере смисъла на текста, но когато вникнал в него, всичко си дошло на мястото.

„Сега животът е съвсем различен, всички сме във виртуалното пространство и то е в нас. Общуваме по нови начини, всеки ден си измисляме нови светове, но винаги търсим любовта. И здравата музика. Общо взето това е посланието ми", отсича Тома.

Специално за Вести.бг той коментира новия си сингъл, както и „Мюзик айдъл 3", където вече започнаха големите концерти.

- Тома, доколко текстът на Руши отразява теб и личните ти преживявания?

- Ами не, мен никога не са ме рязали. Досега де! Но това не значи, че парчето не е разбиващо. Надявам се ужасно много хора да му се изкефят на макс. То беше първото, което записах в студио и ми е адски важно как ще реагират феновете.

- Как реагира приятелката ти на еротичните кадри с моделката на „Визаж"?

- Съвсем нормално. Всичко това, което се случи в клипа, е дълг на професионализма и няма начин. Аз предварително знаех, че Сашо Моллов има такава идея. Бях подготвен за всичко.

- Как ще коментираш новите айдъли и факта, че повече от половината момчета са от Македония? Нямаше ли български талант, който да ни отсрами?

- Новите айдъли са уникални, както са уникални талантите във всеки един сезон на предаването. Колкото до българите, мъжете отпаднаха, необяснимо защо, още на малките концерти. Имам предвид металягите, за които бих си подпалил телефона да гласувам на големите концерти. Но и македонците са абсолютна конкуренция, имат много добри гласове.

- Имаш ли фаворит сред тях?

- Да, Боян се представя блестящо. С Дарко сме много добри приятели и му свалям шапка за песента на „Уайтснейк". Той също има много топъл и дълбок глас. Кефя му се.

- Тате, каво гледаш? - Гледам, Иванчо... гледам! Кави майки имат другите деца!
Прочети целия
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
<p>На 8 декември лоша поличба носи бедност цяла година</p>

Празник е! Българи с интересни имена имат имен ден. Има и забрани

Любопитно Преди 37 минути

Една от тях е лоша поличба, която вещае бедност и нещастие

Снимката е илюстративна

Огнен ад в Австралия: Загина пожарникар, а 40 къщи са изпепелени

Свят Преди 55 минути

59-годишният мъж е бил ударен от падащо дърво, докато гасял горски пожар близо до град Буладела в щата Нов Южен Уелс

Москва и Киев си размениха масирани въздушни удари, има ранени

Москва и Киев си размениха масирани въздушни удари, има ранени

Свят Преди 1 час

Най-малко седем души са ранени при руска атака с безпилотни летателни апарати в Ахтирския район на Сумска област

<p>Зеленски: Разговорите с представителите на САЩ не бяха лесни</p>

Зеленски: Разговорите с представителите на САЩ бяха конструктивни, но не и лесни

Свят Преди 1 час

В събота той проведе телефонен разговор със специалния пратеник на Тръмп – Стив Уиткоф и зетя на президента на САЩ Джаред Къшнър

Стармър, Макрон и Мерц се срещат със Зеленски в Лондон

Стармър, Макрон и Мерц се срещат със Зеленски в Лондон

Свят Преди 1 час

Очаква се фокусът на разговорите да е върху това какъв да бъде отговорът на американските предложения за прекратяване на войната в Украйна

д

Отменят частичното бедствено положение в община Созопол

България Преди 1 час

То беше обявено в събота със заповед на кмета Тихомир Янакиев

Кой е Чиприан Чуку – кандидатът, който обеща да подреди Букурещ и спечели

Кой е Чиприан Чуку – кандидатът, който обеща да подреди Букурещ и спечели

Свят Преди 2 часа

Всички социологически проучвания в изборната седмица го сочеха като най-вероятния победител

Кабинетът "Желязков" се изправя срещу шести вот на недоверие тази седмица

Кабинетът "Желязков" се изправя срещу шести вот на недоверие тази седмица

България Преди 2 часа

Той беше внесен в петък от ПП-ДБ, АПС и МЕЧ с мотив провал в икономическата политика на правителството

<p>&nbsp;5,8 по Рихтер разтърси градчето Якутат в Аляска</p>

Земетресение от 5,8 по Рихтер разтърси градчето Якутат в Аляска

Свят Преди 3 часа

Епицентърът на труса е бил на дълбочина 5 километра

Последно сбогом с автора на "Една българска роза" Найден Вълчев

Последно сбогом с автора на "Една българска роза" Найден Вълчев

България Преди 3 часа

Поклонението ще бъде в столичния храм „Света София“

Тристранният съвет обсъжда новата версия на бюджета за 2026 г.

Тристранният съвет обсъжда новата версия на бюджета за 2026 г.

България Преди 3 часа

В неделя надзорните съвети на НОИ и Здравната каса одобриха сметките на властта

Космическа тревога и научно чудо: Защо 2026 ще бъде година като никоя друга за индийската мисия до Слънцето

Космическа тревога и научно чудо: Защо 2026 ще бъде година като никоя друга за индийската мисия до Слънцето

Любопитно Преди 3 часа

Това е първият път, когато обсерваторията, която беше поставена в орбита миналата година, ще може да наблюдава Слънцето