Мистериозна пейка във формата на България се появи пред Народния театър в София
Източник: netinfo

М истериозна пейка във формата на България се появи пред Народния театър в София

Случайните минувачи, които днес са преминали през градинката на Народния театър в София най-вероятно са забелязали там необичайна пейка. Пейката е във формата на България и може да бъде видяна в пространството между театъра и фонтана.

Надписите по нея гласят “Има място и за теб”, а самата тя го доказва, побирайки от 6 до 8 души върху себе си.

Любопитната изненада е предоставена на софиянци от организаторите на най-големия кариерен форум за българи с опит и образование в чужбина - “Кариера в България. Защо не?” с подкрепата на българската група от анонимни артисти - Destructive Creation.

“Тази година искахме да кажем на всички българи в чужбина “Има място и за теб”, за да знаят, че ако имат желание да се приберат у дома, има много възможности, които ги очакват. Мястото може да бъде както работно, така и място сред всички приятели и познати в България, та дори и място на пейка пред Народния - а такива най-трудно се намират” споделя с усмивка Юлия Георгиева, един от организаторите на „Кариера в България. Защо не?“.

Destructive Creation, които изработиха и поставиха пейката по случай десетото издание на форума споделиха, че харесват пейката, както идеята и мотото на форума - Има място и за теб.

На 5 септември 2017 г. ще се състои десетото юбилейно издание на форум „Кариера в България. Защо не?“, което ще предложи среща с представители на над 100 компании в България, семинарна програма с разнообразни лектори с опит в чужбина, които са избрали да се реализират у нас, кариерни консултации и много възможности за обмяна на опит, контакти и идеи.

Кариерният форум е специализиран за българи, които са учили или работили в чужбина и се организира от сдружение “Тук-Там” и фондация “Идентичност за България”. През годините форумът е посещаван от близо 10 000 души, а компаниите изложители надминават 400.

Всички, които са се върнали в България след дълъг престой в чужбина или пък само обмислят завръщане и искат да научат повече за пазара в България, могат да посетят форума. Участието им е напълно безплатно, но изисква предварителна регистрация.

За форума „Кариера в България. Защо не?“

Кариера в България. Защо не? е най-големият кариерен форум за българи с опит в чужбина.  На 5 септември 2017 г. в Интер Експо Център София предстои десетото юбилейно издание, което ще се проведе под патронажа на Европейския парламент.  По време на форума ще се състоят лични срещи с над 100 работодатели на място на изложението, както и богата семинарна програма с експерти и мениджъри в България, кариерни консултации, стартъп и НПО зона, афтър парти и още много изненади. Регистрацията е безплатна.

За повече информация: www.karieravbulgaria.com/forum-2017

За Destructive Creation

Destructive Creation са българска група от анонимни артисти, които чрез работата си засягат различни социални проблеми. Повече за работата им тук: https://www.facebook.com/TheDestructiveCreation/

-Скъпи, само се върни жив. -Мамо, тате на война ли ще ходи? -Нее, на банкет на фирмата.  
Прочети целия
Обратно в сайта X

ДОСТЪП ЗА ЛОГНАТИ ПОТРЕБИТЕЛИ За да пишете, оценявате или докладвате коментари, моля логнете се в профила си.

  1. Запомни ме
забравена парола Полетата маркирани с * са задължителни
Полето Потребителско име не трябва да е празно.
Полето E-mail не трябва да е празно.
Полето Парола не трябва да е празно.
Полето Повторете паролата не трябва да е празно.
  1. Декларирам, че съм се запознал с Общите условия за ползване на услугите на Нетинфо.
Полетата маркирани с * са задължителни
Хора с маски стигнаха до централата на "ДПС - Ново начало" в София

Хора с маски стигнаха до централата на "ДПС - Ново начало" в София

България Преди 4 часа

Докато вървяха, те скандираха и хвърляха бомбички

<p>Блокада на &quot;Орлов мост&quot;&nbsp;и част от &quot;Цариградско шосе&quot;</p>

Протестиращи се изтеглят от центъра на София

България Преди 4 часа

Продължава да има полицейско присъствие, а на входовете на Народното събрание и Министерския съвет има полиция

<p>Асен Василев с първи коментар след края на&nbsp;протеста</p>

"Ако не подадат оставка, протестите ще продължат": Асен Василев с равносметка за демонстрациите

България Преди 5 часа

Той определи утрешното гласуване на вота на недоверие като "момента, в който това пагубно за България правителство трябва да си тръгне"

<p>Протестиращи се качиха на прозорците на Народното събрание</p>

Демонстранти се качиха на прозорците на първия етаж на Народното събрание

България Преди 5 часа

С лазер върху парламента бяха изписани надписи като "Оставка", "Мафията вън" и "За честни избори"

Българи излязоха на протест пред Европарламента в Брюксел с призиви „Оставка!“

Българи излязоха на протест пред Европарламента в Брюксел с призиви „Оставка!“

България Преди 6 часа

Протестът бе свикван чрез социалните мрежи и продължи кратко заради липса на разрешение от местните власти

<p>&quot;Когато се вземат решения, които компрометират бъдещето ни, ние ще сме на площада&quot;</p>

Инициативен комитет "Бъдеще в България": Когато се вземат решения, които компрометират нашето бъдеще, ние ще сме на площада

Свят Преди 6 часа

Те подчертаха решимостта си да продължат да настояват за реформа в здравеопазването

Заглушен ли е мобилният сигнал в района на Ларгото? КРС дава категоричен отговор

Заглушен ли е мобилният сигнал в района на Ларгото? КРС дава категоричен отговор

България Преди 6 часа

Проверки на място показаха нормално покритие и липса на умишлено заглушаване по време на протеста

<p>Атанасов: Трябва да си върнем държавата</p>

Атанас Атанасов пред протестиращите в столицата: Трябва да си върнем държавата

България Преди 7 часа

Атанасов обвини управляващите в „арогантно потъпкване на правилата“

С бомбички, нож и бокс: Задържани на антиправителствения протест в София

С бомбички, нож и бокс: Задържани на антиправителствения протест в София

България Преди 8 часа

Tрима протестиращи са задържани за установяване на самоличността им

Асен Василев: Силно се надяваме партиите в управлението да чуят хората

Асен Василев: Силно се надяваме партиите в управлението да чуят хората

България Преди 9 часа

Василев посочи, че не само политическите лидери искат оставката на правителството

<p>Студенти протестират пред СУ,&nbsp;движението в центъра е спряно</p>

Студенти протестират пред Софийския университет, движението в центъра е спряно

Свят Преди 9 часа

В района има засилено полицейско присъствие

<p>&quot;Писна ни и повече няма да ги търпим&quot;: Протести в България срещу правителството</p>

"Писна ни и повече няма да ги търпим": Протести в България срещу правителството

България Преди 9 часа

Демонстрантите искат оставката на правителството

Франция: Евросредства може да са се озовали в ръцете на "Хамас"

Франция: Евросредства може да са се озовали в ръцете на "Хамас"

Свят Преди 9 часа

Франция призовава и за увеличаване на прозрачността и за прилагане на оперативни средства, чрез които по-добре ще се контролира потокът на средства

Протест спира движението и по централни булеварди в Пловдив

Протест спира движението и по централни булеварди в Пловдив

Свят Преди 9 часа

Гражданите са призовани да се съобразяват с указанията на полицейските служители

Принц Хайнрих XIII Ройс, обвинен за преврат в Германия: Не съм терорист

Принц Хайнрих XIII Ройс, обвинен за преврат в Германия: Не съм терорист

Свят Преди 10 часа

Принцът обясни как е бил вербуван от бившия войник и съучастник Максимилиан Едер, който му разказал за предполагаеми масови изнасилвания на деца